Prenumerata
NYC 02:48 pm | WWA 08:48 pm
1 USD = 3.0944 PLN
Wtorek 29 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 28 lipca 2014

Atak na Polskę byłby początkiem III wojny światowej

Amerykański sowietolog, były doradca Ronalda Regana prof. Richard Pipes w wypowiedzi dla polskich mediów powiedział, że rosyjski atak na Polskę, która jest związana sojuszami zarówno z krajami europejskimi, jak i ze Stanami Zjednoczonymi, oznaczałby rozpoczęcie III wojny światowej.
Poniedziałek 28 lipca 2014

PiS bez bramkarza

Jan Tomaszewski w poniedziałek opuścił Prawo i Sprawiedliwość. "Łódzka drużyna PiS strzela sobie samobójcze bramki" – powiedział, tłumacząc swoje odejście.
Poniedziałek 28 lipca 2014

40 proc. dla zjednoczonej prawicy

PiS dominuje w kolejnym sondażu. Jak wynika z najnowszego sondażu IBRiS Homo Homini dla Rzeczpospolitej, gdyby wybory odbyły się teraz, do Sejmu weszłyby tylko cztery partie: PiS, PO, SLD i Kongres Nowej Prawicy.
Poniedziałek 28 lipca 2014

Powrót na Łączkę

Poszukiwanie szczątków ofiar zbrodni UB na tak zwanej Łączce na warszawskim Cmentarzu Powązkowskim będzie kontynuowane we wrześniu – informuje Instytut Pamięci Narodowej.
Niedziela 27 lipca 2014

“Rażąco niskie” dodatki w MSZ

W MSZ szykują podwyżki dla polskich dyplomatów. MSZ zakłada, że ambasadorzy zarobią więcej o około 1 tys. zł, bo ich dodatki do tej pory były – jak tłumaczy biuro MSZ – “rażąco niskie”. Minimalnej zmianie ulegną natomiast płace osób pracujących na najniższych stanowiskach.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15