Prenumerata
NYC 05:14 pm | WWA 11:14 pm
1 USD = 3.7896 PLN
Niedziela 04 października 2015
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Niedziela 04 października 2015

Polski ksiądz zaszokował Watykan

Polski ksiądz z watykańskiej Kongregacji Nauki Wiary ujawnił, że jest gejem. Ksiądz Krzysztof Charamsa w wywiadach udzielonych tygodnikom "Newsweek" i "Wprost" zapowiedział, że po wielu latach życia w ukryciu musi ujawnić swój homoseksualizm.
Piątek 02 października 2015

Rosja kontynuuje naloty w Syrii

Rosja w nocy zbombardowała kolejne cele na terytorium Syrii. Jak poinformował rzecznik resortu obrony generał Igor Konaszenkow, w ciągu ostatniej doby rosyjskie samoloty wykonały 18 lotów, niszcząc 12 obiektów należących do terrorystów Państwa Islamskiego.
Piątek 02 października 2015

Cisza na ukraińskim froncie

Na froncie w Donbasie panowała w piątek cisza. Ataki prorosyjskich bojówek na ukraińskie siły rządowe niemal ustały. To dawało szansę na rozpoczęcie uzgodnionego w Mińsku procesu wycofywania broni o kalibrze poniżej 100 mm. Ukraińcy przypominali jednak, że w Donbasie wciąż stacjonują rosyjskie wojska.
Piątek 02 października 2015

Litewska prasa o polskiej pisowni

Litewska prasa zarzuciła Polsce, że ta zmusza żyjących w kraju Litwinów do rezygnacji z pisowni nazwisk w ich języku.
Piątek 02 października 2015

Kampania po białorusku

Białoruskie media zwracają uwagę, że kampania przedwyborcza jest już na ostatniej prostej. Wybory prezydenckie odbędą się 11 października, ale zgodnie z białoruskim prawem głosować przedterminowo będzie można już od najbliższego wtorku.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15