Prenumerata
NYC 12:22 pm | WWA 06:22 pm
1 USD = 3.0832 PLN
Poniedziałek 28 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Niedziela 27 lipca 2014

Polska dziennikarka ranna na Ukrainie

Bianka Zalewska, polska dziennikarka pracująca dla ukraińskiej telewizji internetowej Espreso.tv, została ciężko ranna w rejonie walk na wschodniej Ukrainie.
Niedziela 27 lipca 2014

Putin pod sąd

Grupa brytyjskich prawników przygotowuje – w imieniu rodzin ofiar z malezyjskiego boeinga zestrzelonego nad Ukrainą – pozew przeciwko Władimirowi Putinowi o odszkodowania za rolę Rosji w tej katastrofie. Pomocne mogą być ustalenia śledczych badających czarne skrzynki samolotu, które – jak wynika z nieoficjalnych informacji – potwierdzają hipotezę o trafieniu rakietą.
Niedziela 27 lipca 2014

Rosja bez mundialu?

Zabierzmy Rosji piłkarskie mistrzostwa świata w 2018 roku. To apel brytyjskiego wicepremiera Nicka Clegga. Organizacja mundialu w Rosji, w świetle działań Moskwy na Ukrainie, jest"nie do pomyślenia" – mówi dla "Sunday Times"przywódca Liberalnych Demokratów, współrządzących krajem wraz z konserwatystami.
Niedziela 27 lipca 2014

Walki na Ukrainie

Od 20 do 30 osób zginęło w ostrzale Gorłówki pod Donieckiem. Informuje o tym portal Ukraińska Prawda, powołując się na własnego korespondenta.
Piątek 25 lipca 2014

Rosjanie ostrzeliwują Ukrainę

Stany Zjednoczone poinformowały, że mają kolejne dowody na to, że Rosja prowadzi działania zbrojne na terenie wschodniej Ukrainy. Amerykański wywiad ustalił, że rosyjskie wojsko prowadzi ostrzał z terytorium swojego kraju.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15