Prenumerata
NYC 12:39 pm | WWA 06:39 pm
1 USD = 3.7789 PLN
Środa 01 lipca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Wtorek 30 czerwca 2015

Grecja bankrutuje

Ateny powinny do końca czerwca zwrócić 1 miliard 600 milionów euro raty kredytu udzielonego przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Miejscowe władze poinformowały, że tego nie zrobią.
Wtorek 30 czerwca 2015

Londyn w pogotowiu: wielkie ćwiczenia antyterrorystyczne w centrum miasta

Wielkie ćwiczenia antyterrorystyczne zorganizowano w centrum Londynu. We wtorek i środę w mieście są prowadzone symulacje zamachów. Mają one dać odpowiedź na pytanie: "jak skoordynowane są działania służb w sytuacji kryzysowej".
Wtorek 30 czerwca 2015

Rosja podważa niepodległość Bałtów

Rosja chce podważyć niepodległość Litwy, Łotwy i Estonii. Jak informuje agencja Interfax, rosyjska Prokuratura Generalna bada, czy w 1991 roku władze Związku Sowieckiego miały prawo uznać niezawisłość tych trzech byłych sowieckich republik.
Poniedziałek 29 czerwca 2015

Cameron kontra islamizm

Brytyjski premier David Cameron podjął w poniedziałek decyzję o poszerzeniu frontu walki z terroryzmem. Jak napisał dziś w "Daily Telegraph", po zamachu w Tunezji Wielka Brytania jest jeszcze bardziej niż dotąd zdeterminowana bronić swoich wartości i stylu życia przeciw Państwu Islamskiemu w Iraku i Syrii, islamistom w Libii i domorosłym terrorystom w kraju.
Poniedziałek 29 czerwca 2015

Polska szynka parmeńska

Włoska policja zlikwidowała nielegalny magazyn z polskimi wyrobami wędliniarskimi.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15