Prenumerata
NYC 03:50 pm | WWA 09:50 pm
1 USD = 3.0721 PLN
Środa 23 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Środa 23 lipca 2014

Amerykański wywiad już wie: zestrzelenie przez pomyłkę

Malezyjski boeing został zestrzelony przez pomyłkę, prawdopodobnie przez źle wyszkolonych prorosyjskich separatystów. Taką informację podał amerykański wywiad. Wskazują na to dotychczas zebrane dowody.
Środa 23 lipca 2014

Nie widać końca wojny w Gazie

Co najmniej 649 Palestyńczyków i 32 Izraelczyków zginęło od początku izraelskiej operacji w Gazie. Z dnia na dzień wojna staje się coraz bardziej brutalna, a wysiłki społeczności międzynarodowej w celu zakończenia konfliktu nie przyniosły dotąd rezultatu.
Środa 23 lipca 2014

Brytyjczycy sprzedają rakiety Rosjanom

Rząd Wielkiej Brytanii wydał ponad 250 licencji na sprzedaż broni do Rosji. Zagraniczni politycy nazwali premiera Zjednoczonego Królestwa Davida Camerona "hipokrytą", kiedy wyszło na jaw, że pozwolił na transakcje na łączną sumę ponad 200 milionów dolarów.
Wtorek 22 lipca 2014

Świat według Rosjan

Rosja konsekwentnie utrzymuje, że za tragedią boeinga 777 stoją wojska Ukrainy. Oskarża Zachód o prowadzenie przeciwko niej wojny informacyjnej. Takiego stanowiska Moskwa trzyma się od dnia katastrofy i nie zmienia swojej wersji wydarzeń, konsekwentnie przekonując do niej swoich obywateli.
Wtorek 22 lipca 2014

Czarne skrzynki do Malezji, ciała do Holandii: Rutte apeluje o śledztwo

Władze Malezji zapowiedziały, że jej eksperci przetrzymają czarne skrzynki zestrzelonego nad Ukrainą boeinga do czasu utworzenia międzynarodowego zespołu dochodzeniowego. Taką deklarację złożył premier Malezji Nadżib Razak.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15