Prenumerata
NYC 02:19 pm | WWA 08:19 pm
1 USD = 3.9375 PLN
Czwartek 26 maja 2016
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Czwartek 26 maja 2016

Etna bardziej aktywna

Etna, ciągle aktywna i najwyższy wulkan w Europie, ponownie wyrzuca lawę i pyły wulkaniczne. Główny krater wypełnił się wczoraj w całości wrzącą lawą.
Środa 25 maja 2016

Brytyjscy generałowie za Brexitem

Dziesięciu brytyjskich generałów w stanie spoczynku poparło kampanię weteranów na rzecz Brexitu, publikując swoje uwagi w wydanej broszurze. Ich interwencja to reakcja na niedawne argumenty premiera Davida Camerona, że to Unia Europejska chroni Europę przed nowymi wojnami.
Środa 25 maja 2016

Putin ułaskawił Sawczenko

Prezydent Rosji Władimir Putin ułaskawił Nadiję Sawczenko. Jak poinformował Kreml, zrobił to na wniosek rodzin rosyjskich dziennikarzy, którzy zostali zabici na Ukrainie.
Środa 25 maja 2016

Jak zbudowano Stonehenge

Turyści, archeolodzy i inżynierowie od dawna zastanawiali się jak zbudowano Stonehenge. Megalityczny krąg w południowej Anglii wzniesiono trzy i pół tysiąca lat temu z bloków skalnych z odległego kamieniołomu w Walii.
Wtorek 24 maja 2016

Słabnie partia Merkle w Niemczech

W Niemczech spada poparcie dla współrządzącej partii CDU i kanclerz Angeli Merkel. Rekordową popularnością cieszy się antyislamska Alternatywa dla Niemiec (AfD). Takie wyniki przynosi najnowszy sondaż instytutu Forsa dla tygodnika "Stern" i telewizji RTL.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15