Prenumerata
NYC 06:34 am | WWA 12:34 pm
1 USD = 3.7680 PLN
Poniedziałek 30 marca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 30 marca 2015

Co działo się w głowie Lubitza?

Choroba psychiczna, depresja spowodowana problemami zdrowotnymi i zawód miłosny – to najczęstsze podejrzenia wobec pilota, który rozbił samolot zabijając 150 osób. Śledczy nie wykluczają także problemów technicznych maszyny.
Niedziela 29 marca 2015

Marsz pamięci ofiar zamachu w Tunisie

W Tunisie odbył się marsz pamięci ofiar zamachu terrorystycznego na Muzeum Bardo. Wśród tysięcy uczestników, którzy przez kilka godzin gromadzili się w centrum tunezyjskiej stolicy, pojawili się przedstawiciele zagranicznych delegacji. Udział wziął także prezydent Bronisław Komorowski.
Piątek 27 marca 2015

Lubitz mógł mieć depresję: w dniu katastrofy powinien być na zwolnieniu

Andreas Lubitz – pilot, który doprowadził do katastrofy airbusa linii Germanwings, mógł ukrywać chorobę – podała niemiecka prokuratura. W mieszkaniu 28-latka śledczy nie znaleźli listu pożegnalnego, zabezpieczyli jednak wiele dokumentów medycznych, m.in. liczne zwolnienia lekarskie.
Piątek 27 marca 2015

Włosi stawiają na eksport wina

Włosi nie są w stanie wypić całego wina produkowanego w ich kraju i stawiają na eksport. Mowa była o tym na otwartych w Weronie 49. targach „Vinitaly”, w których udział bierze ponad cztery tysiące producentów.
Piątek 27 marca 2015

Zamach w stolicy Somalii

Przed popularnym hotelem w Mogadiszu wybuchł samochód-pułapka, słychać też było strzały. Do środka budynku wdarli się napastnicy.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15