Prenumerata
NYC 03:06 pm | WWA 09:06 pm
1 USD = 3.0733 PLN
Wtorek 22 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Wtorek 22 lipca 2014

Czarne skrzynki do Malezji, ciała do Holandii: Rutte apeluje o śledztwo

Władze Malezji zapowiedziały, że jej eksperci przetrzymają czarne skrzynki zestrzelonego nad Ukrainą boeinga do czasu utworzenia międzynarodowego zespołu dochodzeniowego. Taką deklarację złożył premier Malezji Nadżib Razak.
Niedziela 20 lipca 2014

Rosjanie ukrywają dowody w sprawie katastrofy

Rosjanie we współpracy z separatystami na wschodzie Ukrainy starają się ukryć część śladów katastrofy samolotu malezyjskich linii lotniczych. USA ostro skrytykowały fakt nie zabezpieczenia miejsca katastrofy. Waszyngton ponownie apeluje o umożliwienie ekspertom dostępu do szczątków maszyny.
Niedziela 20 lipca 2014

Wypadek polskiego autobusu pod Dreznem

Niemiecka policja przesłuchała kierowcę polskiego autobusu, który uczestniczył w tragicznym wypadku pod Dreznem. Zginęło tam 10 osób, a ponad 60 zostało rannych. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego doszło do katastrofy.
Niedziela 20 lipca 2014

Krwawa niedziela w Gazie

Niedziela była najbardziej krwawym dniem od początku najnowszego konfliktu Izraela z Hamasem. W Strefie Gazy zginęło ponad 100 osób – w tym 87 Palestyńczyków i 13 izraelskich żołnierzy.
Piątek 18 lipca 2014

Zestrzelenie malezyjskiego boeinga: co wiedzą Amerykanie

Stany Zjednoczone włączyły się w śledztwo w sprawie katastrofy lotniczej koło Doniecka. FBI oraz Narodowa Rada Bezpieczeństwa Transportu wysłały na Ukrainę specjalną grupę śledczych wraz ze specjalistą od badania wybuchów. Wstępne ustalenia Pentagonu przemawiają za tym, że to separatyści zestrzelili malezyjski samolot.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15