Prenumerata
NYC 03:20 pm | WWA 09:20 pm
1 USD = 3.0749 PLN
Czwartek 24 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Czwartek 24 lipca 2014

Macierewicz donosi na Sikorskiego

Antoni Macierewicz zarzuca ministrowi Radosławowi Sikorskiemu sprawstwo kierownicze w dezinformacji wywiadowczej. Wiceprezes PiS skierował w tej sprawie zawiadomienie o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez ministra spraw zagranicznych.
Środa 23 lipca 2014

Fałszerstwa w Smoleńsku?

Prokuratura Okręgowa w Warszawie bada, czy w Moskwie doszło do sfałszowania dokumentacji medycznej ofiar katastrofy w Smoleńsku. Rzecznik warszawskiej prokuratury Przemysław Nowak powiedział, że istnieje podejrzenie popełnienia przestępstwa w tej sprawie.
Środa 23 lipca 2014

Piechociński straci stołek?

U ludowców niepewna atmosfera przed sobotnią Radą Naczelną PSL. Szef PSL Janusz Piechociński wycofał się z obietnicy, iż poprosi członków partii o wotum zaufania.
Środa 23 lipca 2014

Powstańcze klocki

Polska firma Cobi, produkująca klocki dla dzieci, wypuściła na rynek zestaw o nazwie "Barykada", który ma upamiętniać Powstanie Warszawskie i móc na swój sposób edukować najmłodszych o historii Polski.
Wtorek 22 lipca 2014

Likwidacja WSI przed komisję śledczą?

Sejm postanowił rozpatrzyć projekt Twojego Ruchu, który przewiduje zbadanie przez komisję śledczą, czy sposób likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych był zgodny z prawem. Według Jarosława Kaczyńskiego, to dowód na funkcjonowanie potężnego lobby prorosyjskiego w Polsce.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15