Prenumerata
NYC 08:58 am | WWA 02:58 pm
1 USD = 3.9731 PLN
Piątek 21 października 2016
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Czwartek 20 października 2016

Nowe inwestycje Toyoty w Polsce

Toyota zainwestuje w Polsce 650 milionów złotych. Poinformował o tym wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki oraz przedstawiciele koncernu motoryzacyjnego. Skorzystają na tym fabryki w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach. Toyota będzie produkować w tych zakładach przekładnie do napędu pojazdów hybrydowych, a także silniki benzynowe.
Czwartek 20 października 2016

Debata Trump – Clinton ćwiczeniem dla studentów

Wykłady, dyskusje i oglądanie debaty prezydenckiej z USA. Tak było w nocy ze środy na czwartek na Uniwersytecie Warszawskim. Według studentów wygrała Hillary Clinton, również eksperci podzielili zdanie swoich podopiecznych.
Czwartek 20 października 2016

Misiewicz wraca do MON

Bartłomiej Misiewicz, formalnie zawieszony w funkcji rzecznika MON, nadal pracuje w resorcie. Zastępująca go Katarzyna Jakubowska zaprzeczyła doniesieniom, że prowadzi jakieś szkolenia, poinformowała natomiast, że Misiewicz zajmuje się "analizą dezinformacji medialnych wymierzonych w bezpieczeństwo państwa".
Środa 19 października 2016

Nieznane nagranie Tusk – Putin

Szef MON Antoni Macierewicz ujawnił w wywiadzie dla "Gazety Polskiej", że jest nagranie rozmowy ze spotkania Donalda Tuska z Władimirem Putinem, które odbyło się w nocy 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku. Jego zdaniem Putin przedstawia wtedy przebieg katastrofy sprzeczny z późniejszym raportem MAK i komisji Jerzego Millera.
Środa 19 października 2016

Rocznica śmierci ks. Popiełuszki

32 lata temu został porwany i zamordowany błogosławiony ksiądz Jerzy Popiełuszko. Miał 37 lat. Był kapelanem warszawskiej Solidarności, obrońcą praw człowieka i obrońcą życia.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15