Prenumerata
NYC 02:22 pm | WWA 08:22 pm
1 USD = 3.7703 PLN
Niedziela 02 sierpnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Sobota 01 sierpnia 2015

Krnąbrni Polacy nie chcą płacić?

Kolejni amerykańscy politycy, w tym nowojorscy rewidenci, dołączyli do grupy 46 kongresmanów wzywających Polskę do restytucji żydowskiego mienia. W tym celu w czwartek wystosowali list do premier Ewy Kopacz.
Piątek 31 lipca 2015

Trwa układanie list. Kogo zabraknie w nowym parlamencie?

Do wyborów parlamentarnych niecałe trzy miesiące. W partiach trwa układanie list wyborczych. Są już pierwsze niespodzianki. Z list PO wystartuje do Senatu Roman Giertych, a do Sejmu syn Włodzimierza Cimoszewicza. Wszystkie oczy zwrócone są jednak na Pawła Kukiza, którego ruch może stać się trzecią siłą polityczną w Sejmie.
Piątek 31 lipca 2015

Soloch zastąpi Kozieja?

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarła Gazeta Wyborcza wynika, że Paweł Soloch, szef Instytutu Sobieskiego, ma być nowym szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego, mianowanym przez prezydenta Andrzeja Dudę.
Czwartek 30 lipca 2015

Polsko-amerykańskie porozumienie

Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. podpisała list intencyjny z amerykańską firmą Raytheon Company o współpracy w zakresie realizacji Planu Modernizacji Technicznej Sił Zbrojnych RP. Firmy mają również poszukiwać wspólnie nowych rynków zbytu dla swoich produktów.
Czwartek 30 lipca 2015

Awaryjne lądowanie

Awaryjne lądowanie na warszawskim lotnisku. Boeing 777 linii Turkish Airlines, lecący ze Stambułu do San Francisco, wylądował poza planem na terenie portu imienia Chopina. Powodem miał być “podejrzany bagaż podręczny”.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15