Prenumerata
NYC 03:34 pm | WWA 09:34 pm
1 USD = 3.4876 PLN
Poniedziałek 22 grudnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 22 grudnia 2014

Nagrań jest więcej

Sprawa nagrań ujawnionych przez tygodnik “Wprost” powraca. Jak dowiedział się serwis Tvn24.pl, nagranych osób było ponad 70. Wśród nich byli m.in. Leszek Miller, Aleksander Kwaśniewski i Józef Oleksy. Nagrań dokonywano nie tylko w restauracjach Sowa & Przyjaciele i Amber Room.
Niedziela 21 grudnia 2014

Hołd dla polskich weteranów

Podziękowanie za służbę i oddanie: w centrum Warszawy otwarto w weekend Dom Weterana Działań poza Granicami Państwa. Ma on upamiętniać poległych uczestników zagranicznych misji wojskowych i pomagać tym żyjącym.
Piątek 19 grudnia 2014

Polska pozbywa się broni

Choć za wschodnimi granicami Polski trwa zbrojeniowa ofensywa, na zlecenie armii Agencja Mienia Wojskowego pozbędzie się 260 tys. min przeciwpiechotnych. Do takich informacji dotarli dziennikarze RMF FM.
Piątek 19 grudnia 2014

Kontrowersyjne koszulki

Polska marka odzieżowa “House” do swojej świątecznej oferty dodała kontrowersyjną koszulkę, na której widnieje napis “F*ck your xmas”. Wielu klientów nie kryje swojego oburzenia.
Czwartek 18 grudnia 2014

Świadek Komorowski

Prawie cztery godziny trwało przesłuchanie Bronisława Komorowskiego, który jest świadkiem w procesie karnym dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego i byłego oficera WSW Aleksandra L., oskarżonych o proponowanie pozytywnej weryfikacji za pieniądze oficerowi WSI Leszkowi T.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15