Prenumerata
NYC 08:00 am | WWA 02:00 pm
1 USD = 4.0845 PLN
Niedziela 22 stycznia 2017
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 20 stycznia 2017

Białystok otwarty na ochotników do WOT

W Białymstoku otwarto pierwszy w Polsce punkt informacyjny dla kandydatów do Wojsk Obrony Terytorialnej. Uroczystość odbyła się z udziałem ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza.
Piątek 20 stycznia 2017

Tryptyk Matejki odnaleziony?

"Rzeczpospolita" informuje, że udało ustalić się losy zaginionego tryptyku Jana Matejki. Do jego poszukiwań włączyło się również państwo. Według informacji gazety, niektórzy polscy muzealnicy byli sondowani kilka tygodni temu czy byliby gotowi kupić obraz Jana Matejki pod tytułem "Królowa Korony Polskiej", jak twierdzi 'Rzeczpospolita"- za 8 milionów złotych. Była to oferta jednego z domów aukcyjnych.
Czwartek 19 stycznia 2017

Telefoniczna rozmowa Szydło-May

Sytuacja Polaków mieszkających na Wyspach po Brexicie była jednym z tematów telefonicznej rozmowy premier Beaty Szydło z brytyjską premier Theresą May.

Czwartek 19 stycznia 2017

Nie żyje poseł Kukiz’15

Nie żyje Rafał Wójcikowski, poseł klubu Kukiz'15. Zginął w wypadku samochodowym na trasie S8 w okolicach Rawy Mazowieckiej - poinformowała Joanna Kącka, rzeczniczka łódzkiej policji.
Środa 18 stycznia 2017

Przegląd ministerstw na start

Premier Beata Szydło zapewniła, że bezpieczeństwo jest i będzie priorytetem rządu. Przegląd resortów rozpoczęła od spotkań z ministrem obrony narodowej Antonim Macierewiczem oraz ministrem spraw wewnętrznych i administracji Mariuszem Błaszczakiem.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15