Prenumerata
NYC 06:21 am | WWA 12:21 pm
Wtorek 24 kwietnia 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
THE PERECMAN LAW
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 23 kwietnia 2018

Wyjątkowe polskie eksponaty z wystawy w Nowym Jorku

Do Muzeum Historii Polski trafiły eksponaty z polskiej Wystawy Światowej w Nowym Jorku 1939 roku. Około 50 przedmiotów do Muzeum przekazała bratanica Jerzego Starczewskiego i spadkobierczyni jego zbiorów - Maria Starczewska-Lambasa.
Poniedziałek 23 kwietnia 2018

Tusk stawił się przed sądem

Były premier Donald Tusk zeznawał przed Sądem Okręgowym w Warszawie.  Przewodniczący Rady Europejskiej został powołany na świadka w procesie, który dotyczy niedopełnienia obowiązków przy organizacji wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu 10 kwietnia 2010 roku. W sprawie jest oskarżony między innymi Tomasz Arabski, który w kwietniu 2010 roku był szefem kancelarii premiera.
Piątek 20 kwietnia 2018

Rosną obroty handlowe Polski i USA

Ścisłe partnerstwo polityczne pomiędzy Polską i USA powoduje szybki wzrost wymiany handlowej i otwiera rynek dla inwestorów - powiedział minister rozwoju Jerzy Kwieciński.
Poniedziałek 16 kwietnia 2018

Ćwierć wieku współpracy polsko-amerykańskiej

Polskie wojsko współpracuje z Gwardią Narodową stanu Illinois od 25 lat. Rocznica nawiązania współpracy była okazją do spotkania szefa MON Mariusza Błaszczaka z ambasadorem USA Paulem Jonsem oraz z gubernatorem Illinois, Bruce'm Raunerem w Warszawie.
Poniedziałek 16 kwietnia 2018

Negocjują kolejne Patrioty

Polska rozpoczyna negocjacje w sprawie II fazy programu "Wisła", w ramach którego kupimy kolejne wyrzutnie Patriot. 28 marca minister obrony Mariusz Błaszczak podpisał umowę na I fazę na dostawy amerykańskich wyrzutni.
Polonia - Więcej wiadomośći
Środa 18 kwietnia 2018

Polscy strażacy uhonorowani w nowojorskim Ratuszu

Strażacy z ochotniczych jednostek pożarniczych województwa kujawsko-pomorskiego otrzymali od nowojorskich radnych okolicznościową proklamację. Delegacja polskich pożarników wizytuje FDNY celem poznania nowoczesnych metod ratownictwa oraz prewencji.
Czwartek 12 kwietnia 2018

Wybory Miss Polonia Nowego Jorku

Rozmowa z Magdaleną Kulisz – nową dyrektor Miss Polonia New York oraz inicjatorką, liderką i założycielką grupy Women Power PS, Polish-Slavic Business & Professional Women
Czwartek 12 kwietnia 2018

V Forum Polonijne w Amerykańskiej Częstochowie • Budujmy wspólny front patriotyczny

W duchowej stolicy Polonii w stanie Pensylwania odbędzie się Forum Polonijne połączone z uroczystościami upamiętniającymi katastrofę smoleńską oraz ludobójstwo katyńskie. Obchody będą miały miejsce w sobotę oraz niedzielę, 14 i 15 kwietnia.
Wtorek 10 kwietnia 2018

Botox Party w klinice dr. Nasieka

W połowie marca w klinice Medycyny Estetycznej w Garfield, NJ, odbyło się wyjątkowe spotkanie. Przybyłe panie na Botox Party nie tylko mogły skorzystać z indywidualnych darmowych konsultacji, ale także uczestniczyć w ciekawym seminarium, które poprowadził dyrektor kliniki dr Dariusz Nasiek.
Środa 04 kwietnia 2018

Ułatwienia dla niepełnosprawnych na Greenpoincie

Stacja metra linii G na Greenpoincie zostanie wyposażona w windy dla niepełnosprawnych oraz osób starszych i matek z wózkami. Realizacja projektu potrwa około dwa i pół roku.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15