Prenumerata
NYC 08:17 am | WWA 02:17 pm
Piątek 17 sierpnia 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Sport - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 13 sierpnia 2018

Złota kolekcja polskich lekkoatletów

Z dwunastoma medalami mistrzostw Europy wrócili z Berlina polscy lekkoatleci. Ostatniego dnia do "worka" krążki dorzuciły młociarki – złoty Anita Włodarczyk i brązowy Joanna Fiodorow oraz srebrny Sofia Ennaoui w biegu na 1500 m.
Poniedziałek 13 sierpnia 2018

Tylko Lech z kompletem punktów

Piast Gliwice przegrywając u siebie z Legią Warszawa 1:3 w niedzielnym meczu 4. kolejki piłkarskiej ekstraklasy doznał pierwszej porażki w sezonie. Liderem został Lech Poznań, który wygrał u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 4:0 i jako jedyny ma na koncie komplet zwycięstw.
Niedziela 12 sierpnia 2018

Srebro Kawęckiego na osłodę

Tylko z dwoma medalami wrócili z mistrzostw Europy w Glasgow polscy pływacy. W przedostatnim dniu nastroje w ekipie Biało-Czerwonych poprawił Radosław Kawęcki, zajmując drugie miejsce na 200 m stylem grzbietowym.
Sobota 11 sierpnia 2018

Finał bez Polaków

Duńczyk Nicki Pedersen wygrał żużlową Grand Prix Skandynawii. Drugie miejsce w finale zajął Słoweniec Matej Zagar, a trzecie Szwed Fredrik Lindgren. Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek i Maciej Janowski swoje występy w Malilli zakończyli na półfinałach.
Piątek 10 sierpnia 2018

Kwiatkowski nie oddał koszulki

Michał Kwiatkowski zwyciężył w zakończonym w piątek 75. Tour de Pologne. Na ostatnim etapie wokół Bukowiny Tatrzańskiej kolarz grupy Sky zajął szóste miejsce i obronił żółtą koszulkę lidera.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15