Prenumerata
NYC 07:53 am | WWA 01:53 pm
1 USD = 3.7234 PLN
Wtorek 13 października 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 12 października 2015

Coraz bliżej gazowej niezależności od Rosji. Świnoujski terminal LNG otwarty

Zakończyła się budowa gazoportu w Świnoujściu. Premier Ewa Kopacz i minister skarbu Andrzej Czerwiński oficjalnie odebrali klucze do najnowszej inwestycji energetycznej w Polsce. Instalacja weszła w fazę rozruchu. Gazoport zacznie funkcjonować w przyszłym roku.
Poniedziałek 12 października 2015

Kukiz poprze rządy PiS

Jestem gotów poprzeć rząd mniejszościowy PiS, żeby nie destabilizować państwa – oświadczył w RMF FM Paweł Kukiz, dodając, że po wyborach na czele nowego rządu stanie Jarosław Kaczyński a nie Beata Szydło
Poniedziałek 12 października 2015

Były prezydent w końcu skomentował “aferę obrazową”

Były prezydent, goszcząc w Pile, odniósł się do sprawy zniknięcia z Pałacu Prezydenckiego słynnego obrazu "Gęsiarka" Romana Kochanowskiego. “Śledztwo prokuratury powinno zakończyć wplątywanie mnie w tę sprawę” - powiedział Komorowski.
Poniedziałek 12 października 2015

Demonstracja przeciw “bankowemu bezprawiu”

Uczestnicy sobotniej manifestacji przed Pałacem Prezydenckim sprzeciwiali się “bankowemu bezprawiu” wobec osób, które zaciągnęły kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich. Demonstrantów poparli politycy różnych ugrupowań opozycyjnych. Wśród nich był Paweł Kukiz.
Niedziela 11 października 2015

“Przypominamy Polakom o aferach poprzedniego rządu”

Za rządów PO-PSL "jedna afera goniła drugą", a bohaterowie tych wydarzeń "robili wszystko, by Polacy o nich nie pamiętali" - mówi wiceszefowa PiS Beata Szydło. W centrum Warszawy partia Jarosława Kaczyńskiego zaaranżowała restaurację "Ewa&Przyjaciele", nawiązującą nazwą do restauracji "Sowa&Przyjaciele", która stała się symbolem tzw. “afery taśmowej”.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15