Prenumerata
NYC 11:47 am | WWA 05:47 pm
1 USD = 3.2525 PLN
Piątek 19 września 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Środa 17 września 2014

Wyborowa podbija Amerykę

Polski, wysokoprocentowy alkohol – wódka Wyborowa – wyrusza na podbój amerykańskiego rynku. Zostanie zaprezentowana 4 października podczas National Vodka Day, natomiast na Manhattanie Wyborowa zadebiutowała już w miniony poniedziałek.
Wtorek 16 września 2014

IPN odnalazł szczątki osób. Czy jest wśród nich “Inka”?

Wiadomo, że natrafiono na szkielet młodej kobiety z przestrzeloną czaszką, obok zaś były pochowane szczątki mężczyzny, którego czaszka również nosi ślady po kuli. Może to sugerować, że chodzi o Danutę Siedzikównę "Inkę" i Feliksa Selmanowicza "Zagończyka".
Wtorek 16 września 2014

Instytut Piłsudskiego przenosi się na Greenpoint

Polsko–Słowiańska Federalna Unia Kredytowa udostępni pomieszczenie na Greenpoincie na siedzibę Instytutu Józefa Piłsudskiego w Ameryce. W walkę o fundusze na działalność Instytutu włączyła się też sejmowa Komisja Łączności z Polakami za Granicą.
Poniedziałek 15 września 2014

Kopacz: domy, w których rządzą kobiety, wychodzą na tym dobrze

"Udało mi się przekonać Bronisława Komorowskiego, teraz będę się starała przekonać do swojego gabinetu miliony Polaków" powiedziała w trakcie poniedziałkowych uroczystości w Belwederze Ewa Kopacz. Marszałek Sejmu oficjalnie została desygnowana na stanowisko premiera.
Niedziela 14 września 2014

Nowa premier w poniedziałek

W poniedziałek Bronisław Komorowski powierzy Ewie Kopacz misję tworzenia rządu. Dotychczasowa marszałek Sejmu będzie miała na to tydzień, bo prezydent chce powołać Radę Ministrów rano 22 września, przed swoim wylotem do Stanów Zjednoczonych.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15