Prenumerata
NYC 02:57 am | WWA 08:57 am
1 USD = 3.8233 PLN
Sobota 01 października 2016
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Sobota 01 października 2016

Urzędniczka zapomniała o milionach

Marzena Kruk przyznała się do części nieprawidłowości w swoich zeznaniach podatkowych. Jedna z głównych bohaterek warszawskiej afery reprywatyzacyjnej w maju wysłała do prokuratury list w tej sprawie. 

Piątek 30 września 2016

Jest projekt ustawy ws. sędziów

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości wnieśli do Sejmu projekt ustawy o statusie sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Dotyczy on uregulowania praw, obowiązków i zasad odpowiedzialności sędziów Trybunału.
Piątek 30 września 2016

Komitet Ekonomiczny Rady Ministrów rozpoczyna prace

Premier Beata Szydło otworzyła w piątek, 30 września, inauguracyjne posiedzenie Komitetu Ekonomicznego Rady Ministrów. Szefowa rządu powiedziała, że ciało to będzie odpowiadać za rozwój i politykę gospodarczą, będzie też opiniowało projekty ustaw z tej dziedziny.
Czwartek 29 września 2016

Gospodarcze plany rządu

Gospodarka i rozwój mają być priorytetem dla rządu w najbliższych miesiącach. Premier Beata Szydło oficjalnie przedstawiła na konferencji prasowej nowego ministra finansów – Mateusza Morawieckiego. Wicepremier będzie teraz łączył funkcję szefa dwóch resortów – finansów i rozwoju.
Czwartek 29 września 2016

Polacy pozywają Volkswagena

Jest pierwszy w Polsce zbiorowy pozew przeciwko koncernowi Volkswagen. Złożyli go w warszawskim sądzie w czwartek rano, 29 września, prawnicy reprezentujący 55 osób.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15