Prenumerata
NYC 10:51 am | WWA 04:51 pm
1 USD = 3.705 PLN
Sobota 28 lutego 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Piątek 27 lutego 2015

Polskość na Greenpoincie nie zaginie - Hipsterzy uczą się języka polskiego

Na Greenpoincie na nowo zapanowała moda na język polski. W dzielnicy tej, kilka tygodni temu, rozpoczęły się lekcje, na których młodzi hipsterzy szlifują polszczyznę. Chcą dzięki temu móc łatwiej porozumiewać się z sąsiadami lub np. poderwać ładną Polkę.
Piątek 27 lutego 2015

Śmierć pod kołami metra linii L

Mężczyzna skoczył pod nadjeżdżający pociąg i poniósł śmierć na miejscu. Do tragedii doszło na linii metra L. Drugi wypadek miał miejsce na linii R.
Piątek 27 lutego 2015

Aresztowany za zniszczenie polskiego muralu

Jeden z trzech grafficiarzy-wandali, którzy zdewastowali powstańczy mural na ścianie Polskiego Domu Narodowego "Warsaw" na Greenpoincie, został aresztowany. Policja zna także personalia pozostałych dwóch, a ich zatrzymanie jest tylko kwestią czasu.
Czwartek 26 lutego 2015

Polskie zapiekanki podbijają Greenpoint

Nowa polska kawiarenka Early, która od połowy lutego działa na Greenpoincie, z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Jej głównymi atutami są dobra kawa, kanapki robione na miejscu, a przede wszystkim zapiekanki.
Czwartek 26 lutego 2015

Gotham City na Ridgewood

W środę polska dzielnica oblegana była przez ekipę filmową kręcącą zdjęcia do kolejnych odcinków popularnego serialu „Gotham”, emitowanego przez telewizję Fox.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15