Prenumerata
NYC 03:44 am | WWA 09:44 am
1 USD = 3.7815 PLN
Sobota 05 września 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Piątek 04 września 2015

Długi weekend – koniec wakacji

Ponad 35 mln Amerykanów spędzi najbliższy weekend poza domem. Długi weekend związany z Labor Day będzie również okazją, by wakacje zakończyć leniuchowaniem na plaży oraz miejskich basenach w Nowym Jorku.
Piątek 04 września 2015

7 mln dol. za życie

Wycena wartości czyjegoś życia w dolarach może wydawać się czymś moralnie niepoprawnym i niedopuszczalnym. Jednakże ta nieprzyjemna kalkulacja jest nieunikniona w przypadku, gdy rodzina chce uzyskać odszkodowanie po tragicznie zmarłym bliskim.
Piątek 04 września 2015

Trump podpisał lojalkę

Donald Trump podpisał w czwartek zobowiązanie, że w razie nieuzyskania nominacji w wyborach prezydenckich, nie będzie startował w wyborach z ramienia innej partii oraz że poprze kandydata, który uzyska nominację Partii Republikańskiej.
Piątek 04 września 2015

Urzędniczka z Kentucky poszła do więzienia

Kim Davis – urzędniczka (city clerk) z niewielkiego miasteczka w Kentucky, która stała się w USA symbolem sprzeciwu wobec małżeństw homoseksualnych, w czwartek za odmowę wydawania aktów małżeństwa parom gejowskim została aresztowana.
Czwartek 03 września 2015

Nasze drogie szkoły

Pierwsze dni roku szkolnego wymuszają na rodzicach uczniów sięgnięcie do kieszeni. Koszty wyprawki w tym roku są nieco wyższe niż w ubiegłym - zarówno w Nowym Jorku, jak i New Jersey. Tymczasem pojawiają się nowe pomysły, jak nieco ulżyć w tych wydatkach.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15