Prenumerata
NYC 02:44 pm | WWA 08:44 pm
1 USD = 3.9464 PLN
Środa 25 maja 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Środa 25 maja 2016

Zamieszki na wiecu Trumpa

Do kolejnych zamieszek doszło przy okazji wiecu wyborczego Donalda Trumpa – tym razem w stanie Nowy Meksyk. Protestujący zakłócili przemówienie miliardera, a na zewnątrz budynku, w którym występował, rzucali kamieniami.
Środa 25 maja 2016

USA badają sprawę „znikających księgarzy”

Córka jednego z hongkońskich księgarzy, którzy w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęli kilka miesięcy temu, zaapelowała o pomoc do władz USA. W Waszyngtonie, przed komisją Kongresu ds. Chin, odbyło się specjalne posiedzenie w tej sprawie.
Wtorek 24 maja 2016

Dziś głosuje Waszyngton

W stanie Waszyngton odbędą się dzisiaj kolejne prawybory partii republikańskiej. Do zdobycia jest 44 delegatów na konwencję. Głosowanie jest formalnością bowiem na placu boju pozostał tylko Donald Trump.
Wtorek 24 maja 2016

Bill Cosby staje przed sądem

Aktor Bill Cosby stanie dziś pierwszy raz przed sądem. Wymiar Sprawiedliwości stanu Pensylwania zdecyduje czy zajmie się jego sprawą.
Wtorek 24 maja 2016

Coraz więcej przypadków zarażeń ziką w USA

Prezydent Barack Obama skrytykował Kongres USA za brak przekazania dodatkowych pieniędzy na walkę z wirusem. Prezydent poprosił o 1,9 miliarda dolarów, ale Kongres odmówił. Barack Obama sugerował, że to pozorna oszczędność.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15