Prenumerata
NYC 12:21 pm | WWA 06:21 pm
1 USD = 3.2453 PLN
Wtorek 23 września 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Wtorek 23 września 2014

Szkodliwy pył na Greenpoincie

Pył, który podczas prac wyburzeniowych prowadzonych na nabrzeżu polskiej dzielnicy pokrył Greenpoint Playground oraz okna domów i samochody znajdujące się w okolicy, może być szkodliwy dla zdrowia – alarmują lokalni działacze i eksperci.
Poniedziałek 22 września 2014

Śmierć na Manhattan Avenue

Przed jednym ze sklepów na Manhattan Avenue – głównej arterii handlowej Greenpointu – funkcjonariusze policji znaleźli w piątek przed południem zwłoki bezdomnego mężczyzny. Trwa ustalanie jego personaliów oraz przyczyny śmierci.
Poniedziałek 22 września 2014

Polonia oddała hołd ofiarom II wojny, Katynia i zamachów na WTC

W niedzielę, 14 września, odbyła się patriotyczna uroczystość przy pomniku Katyń 1940, stojącym na Exchange Place w centrum Jersey City, zorganizowana przez Katyń Forest Massacre Memorial Committee. Autorem pomnika, który 23 lata temu stanął nad brzegiem rzeki Hudson, jest Andrzej Pityński.
Poniedziałek 22 września 2014

Tragiczny koniec wycieczki

Dwie osoby zginęły a ponad czterdzieści zostało rannych w niedzielę po południu w wyniku wypadku autobusu wycieczkowego, który jechał z Waszyngtonu do Nowego Jorku.
Poniedziałek 22 września 2014

Salony kosmetyczne będą oceniane jak restauracje?

Oceny bezpieczeństwa i higieny wywieszane na drzwiach salonów kosmetycznych, podobne do tych, które mają restauracje, mają być odpowiedzią na ostatni raport nowojorskiego rzecznika praw obywatelskich, który ostrzegł o łamaniu standardów czystości w salonach piękności na terenie Nowego Jorku.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15