Prenumerata
NYC 09:52 am | WWA 03:52 pm
1 USD = 3.3454 PLN
Środa 26 listopada 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Środa 26 listopada 2014

Obama wśrod Polonii mówił o imigracji

Polonijne Copernicus Center w Chicago było we wtorek miejscem spotkania Baracka Obamy ze środowiskami imigrantów. Miejsce spotkania odebrano jako wyróżnienie amerykańskiej Polonii przez Biały Dom.
Środa 26 listopada 2014

Zmarł polski bezdomny na Greenpoincie

Na początku listopada w McGolrick Park zmarł Franciszek Pisarek. Przyczyny śmierci polskiego bezdomnego ciągle nie są znane, wyjaśnia je lekarz sądowy.
Wtorek 25 listopada 2014

Działacze z Glendale sądzą miasto

W ubiegłym tygodniu działacze z Glendale-Middle Village Coalition złożyli w sądzie pozew przeciwko miastu.
Wtorek 25 listopada 2014

Zamieszki w Ferguson – policjant nie odpowie przed sądem za śmierć nastolatka

W Ferguson w Missouri w zawrzało po tym, jak wielka ława przysięgłych w poniedziałek wieczorem zdecydowała, że nie przedstawi aktu oskarżenia policjantowi Darrenowi Wilsonowi, uznając, że strzelając w sierpniu br. do czarnoskórego 18-letniego Michaela Browna nie przekroczył swoich uprawnień. Protesty odbyły się też na ulicach innych miast, w tym Nowego Jorku.
Wtorek 25 listopada 2014

Uwaga kierowcy! Trudne warunki na drogach

Synoptycy z National Weather Service wydali ostrzeżenie dla mieszkańców kilku wschodnich stanów USA, w tym Nowego Jorku, New Jersey i Pensylwanii, przed intensywnymi opadami śniegu. Sypać ma w środę w ciągu dnia, a także w nocy ze środy na czwartek. W niektórych miejscach metropolii temperatura spadnie do 26 st. F. (- 3 st. C). Jeśli prognozy się sprawdzą, będą to pierwsze "białe" Święta Dziękczynienia od 34 lat.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15