Prenumerata
NYC 02:03 pm | WWA 08:03 pm
1 USD = 3.8651 PLN
Czwartek 05 maja 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Czwartek 05 maja 2016

Bohaterska postawa dwóch Polaków

Dwaj mieszkańcy Brooklynu Ludwik Branach oraz Wiesław Szczutowski uratowali dwie osoby z płonącego samochodu. Dzięki ich szybkiej akcji 48-letni Timothy Berry oraz jego syn uniknęli śmierci.
Czwartek 05 maja 2016

Ścieżka rowerowa na moście Pułaskiego

Rowerzyści mogą w końcu bezpiecznie jeździć z Greenpointu na Long Island City. Po prawie czterech latach oddano do użytku ścieżkę rowerową biegnącą po moście Pułaskiego łączącym obie dzielnice.
Czwartek 05 maja 2016

Nowojorski burmistrz pod ostrzałem oskarżeń

Bill de Blasio odpiera wszelkie zarzuty dotyczące nieprawidłowości związanych z finansowaniem jego kampanii wyborczej, akcji fundraisingowych przeznaczonych na partię demokratyczną oraz jego decyzji podejmowanych po objęciu stanowiska włodarza Wielkiego Jabłka.
Środa 04 maja 2016

Trump miażdży rywali. W wyścigu o Biały Dom nie ma już Cruza

Ta informacja, to jak na razie jedno z największych, jeśli nie największe zaskoczenie podczas trwającej w USA walki o Biały Dom – po znacznej przegranej w prawyborach w Indianie Ted Cruz oświadczył, że wycofuje się z prezydenckiego wyścigu. Czy to oznacza, że idący jak burza Donald Trump może być już pewny nominacji?
Wtorek 03 maja 2016

Niedogaszone zapałki i świeczki przyczyną pożaru?

W niedzielę, tuż przed godz. 7 wieczorem, zapaliła się zabytkowa serbska katedra na Manhattanie. Budynek spłonął niemal doszczętnie. Zaledwie kilka godzin wcześniej ponad 700 wiernych uczestniczyło w uroczystej mszy świętej z okazji prawosławnej Wielkanocy.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15