Prenumerata
NYC 05:55 pm | WWA 11:55 pm
1 USD = 3.9631 PLN
Poniedziałek 25 lipca 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 25 lipca 2016

Skandal przed Konwencją Demokratów

W atmosferze skandalu w Filadelfii rozpoczęła się konwencja wyborcza Partii Demokratycznej. Powodem jest wyciek e-maili pokazujących, że pracownicy komitetu krajowego tej partii dyskutowali o sabotowaniu kampanii senatora Berniego Sandersa.
Poniedziałek 25 lipca 2016

Strzelanina na Florydzie

Kolejna strzelanina na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Lokalne służby potwierdziły, że nie żyją dwie osoby, a od 14 do 17 osób jest rannych. Kilka z nich jest w stanie zagrażającym życiu.
Niedziela 24 lipca 2016

Tim Kaine kandydatem demokratów na wiceprezydenta

Senator z Wirginii, Tim Kaine będzie kandydatem demokratów na wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych. Jego kandydaturę przedstawiła w Miami Hilary Clinton - ubiegająca się nominację na prezydenta.
Piątek 22 lipca 2016

Metropolia sprzyja długowieczności?

Adele Dunlap, 113-letnia mieszkanka Pittstown w New Jersey, została uznana za najstarszą mieszkankę USA. Tytuł przejęła po Goldie Michelson, która zmarła kilka tygodni temu w wieku prawie 114 lat. Dunlap jest także dziesiątą najstarszą osobą na świecie. Jak czuje się z tymi tytułami? “W zasadzie tak samo jak wcześniej” – przyznała szczerze 113-latka.
Piątek 22 lipca 2016

Donald Trump zaakceptował nominację

Miliarder Donald Trump oficjalnie zaakceptował nominację Partii Republikańskiej w listopadowych wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Podczas przemówienia na konwencji w Cleveland biznesmen przedstawił siebie jako kandydat prawa i porządku oraz ostro atakował Hillary Clinton.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15