Prenumerata
NYC 06:26 pm | WWA 12:26 am
1 USD = 3.8176 PLN
Poniedziałek 26 września 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 26 września 2016

Sztuka Trelińskiego otwiera sezon w Metropolitan Opera

Mariusz Treliński znów pokazuje swoje dzieło w Stanach Zjednoczonych. Wyreżyserowana przez niego opera Richarda Wagnera "Tristan i Izolda" jest dziś wystawiana w Metropolitan Opera w Nowym Jorku.
Poniedziałek 26 września 2016

Pierwsze ważne starcie Clinton-Trump

Kandydaci w amerykańskich wyborach prezydenckich Hillary Clinton i Donald Trump zmierzą się dzisiejszej nocy w pierwszej debacie telewizyjnej. Pojedynek budzi w Stanach Zjednoczonych ogromne zainteresowanie, a stawka jest tym większa, że w sondażach oboje kandydaci uzyskują podobne poparcie.
Poniedziałek 26 września 2016

Masowe strzelaniny w USA

Do dwóch tragicznych zdarzeń doszło w centrach handlowych w Waszyngtonie i Teksasie. W pierwszej strzelaninie 20-letni sprawca zabił pięć osób, w drugiej rannych zostało dziewięć osób, jedna z nich jest w stanie krytycznym. Na razie nie wiadomo, czy sprawcy byli w jakikolwiek sposób inspirowani przez terrorystów.
Piątek 23 września 2016

3 dolary za przejazd metrem i autobusem?

MTA planuje podwyżkę cen biletów do 3 dolarów za jednorazowy przejazd. Nowy taryfikator ma wejść w życie w przyszłym roku.
Piątek 23 września 2016

Brak planu pokojowego po spotkaniu w Nowym Jorku w sprawie Syrii

Bez porozumienia zakończyło się spotkanie Międzynarodowej Grupy Wsparcia Syrii w Nowym Jorku. Amerykański sekretarz stanu John Kerry powiedział po rozmowach, że jego rosyjski odpowiednik Siergiej Ławrow nie mógł zapewnić, iż rosyjskie samoloty zaprzestaną lotów nad strefami walk.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15