Prenumerata
NYC 07:27 pm | WWA 01:27 am
1 USD = 3.9814 PLN
Sobota 22 października 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Piątek 21 października 2016

Przerwy w działaniu Twittera i Amazona

Popularne portale internetowe, w tym Twitter, Amazon i Spotify miały dziś przerwy w działaniu. Powodem miał być atak hakerów na jednego z dostawców usług internetowych, firmę Dyn.
Piątek 21 października 2016

Trump i Clinton razem na kolacji

Hillary Clinton i Donald Trump wzięli udział w dorocznej uroczystej kolacji charytatywnej katolickiej Fundacji Alfreda Smitha. Zgodnie z tradycją wygłosili przemówienia, podczas których żartowali z samych siebie i swoich rywali. Niektóre żarty sala przyjęła buczeniem.
Czwartek 20 października 2016

Trump: dam wam znać w listopadzie czy uznam wynik wyborów

Donald Trump unika jednoznacznej deklaracji, czy uzna wynik wyborów, ale sugeruje, że mogą one być sfałszowane. Na Nevada University w Las Vegas odbyła się w środę wieczorem, 19 października, ostatnia debata między kandydatami republikańskim i demokratycznym na prezydenta USA. Hillary Clinton i Donald Trump rozmawiali m.in. o Sądzie Najwyższym, aborcji, polityce zagranicznej i stosunku do imigrantów. Trzecia debata była merytoryczna, ale pełna ostrych starć.
Czwartek 20 października 2016

Polski Dzień w amerykańskiej szkole

Uczniowie i nauczyciele z John Ericsson Middle School 126 na Greenpoincie mieli okazję poznać polską kulturę oraz naszą tradycyjną kuchnię. W szkole tej świętowano Dzień Dziedzictwa Polskiego.
Środa 19 października 2016

Krecia robota przeciwko Trumpowi

Bójki oraz awantury na wiecach wyborczych Donalda Trumpa organizuje grupa ludzi współpracujących ze sztabem wyborczym Hillary Clinton oraz Krajowym Komitetem Partii Demokratycznej (DNC) – twierdzi organizacja Project Veritas Action, która przeprowadziła w tej sprawie roczne śledztwo.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15