Prenumerata
NYC 10:30 pm | WWA 04:30 am
1 USD = 3.7569 PLN
Poniedziałek 31 sierpnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Niedziela 30 sierpnia 2015

Śledzić imigrantów jak przesyłki Fedxu

Gubernator Chris Christie powiedział w sobotę podczas spotkania z wyborcami w New Hampshire, że jeżeli zostanie prezydentem, to stworzy – na wzór Fedxu – system śledzenia przybyszów z zagranicy.
Niedziela 30 sierpnia 2015

US Open po polsku

W poniedziałek rozpoczyna się wielkoszlemowy turniej US Open na kortach Flushing Meadows w Nowym Jorku. Jak zwykle, walczyć w nim będzie grupa polskich tenisistów. Duża część z nich przybyła w sobotę na tradycyjne spotkanie "US Open goes Polish" w Konsulacie Generalnym RP na Manhattanie. Czworo z nich rozpocznie zmagania już w pierwszym dniu turnieju.
Niedziela 30 sierpnia 2015

Zmarł Oliver Sacks

W Nowym Jorku zmarł światowej sławy neurolog i pisarz Oliver Sacks. Miał 82 lata.
Niedziela 30 sierpnia 2015

Walmart wycofuje karabiny, ale konkurencja nie śpi

Sieć supermarketów Walmart wycofuje ze sprzedaży karabiny. Jak utrzymują jej menedżerowie, nie z powodów społecznych, lecz z uwagi na spadek popytu. Tymczasem amerykańscy miłośnicy broni mogą znaleźć na rynku nową ofertę: miotacze ognia!
Niedziela 30 sierpnia 2015

10 lat po Katrinie

Składanie kwiatów, modlitwy, czyny społeczne, koncerty i uliczne parady. Tak mieszkańcy Nowego Orleanu uczcili 10. rocznicę uderzenia huraganu Katrina – jednej z największych katastrof naturalnych w historii Stanów Zjednoczonych.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15