Prenumerata
NYC 12:47 pm | WWA 06:47 pm
1 USD = 3.0947 PLN
Wtorek 29 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 28 lipca 2014

Amerykański Senat upamiętni Powstanie Warszawskie

"Powstanie Warszawskie jest symbolem heroizmu oraz mocy ludzkiego ducha" – pisze senator Barbara Mikulski w projekcie uchwały, dotyczącym upamiętnienia przez amerykański Senat 70. rocznicy Powstania Warszawskiego.
Poniedziałek 28 lipca 2014

Sarah Palin w sieci

Sarah Palin ma dosyć "filtrowania" wiadomości przez mainstreamowe media. W związku z tym uruchomiła w internecie swój kanał informacyjny.
Poniedziałek 28 lipca 2014

Pracuj podczas US Open

Organizatorzy jednego z największych turniejów tenisowych na świecie – US Open, chcą zatrudnić około 6 tysięcy osób. Na chętnych czeka praca między innymi w restauracjach, barach, sklepach z pamiątkami oraz w kasach biletowych. Kandydaci muszą mieć ukończony 18 rok życia i pozwolenie na pracę.
Poniedziałek 28 lipca 2014

Radość wiosłowania po rzece Delaware

5 lipca wróciliśmy z tegorocznych, bardzo udanych "Wakacji z Panem Bogiem". Myli się ten, kto myśli, że na tym nasza wspólna wakacyjna przygoda się zakończyła. Organizatorzy "Wakacji z Panem Bogiem" tradycyjnie już zorganizowali jeszcze jedno niesamowite spotkanie – spływ pontonowy rzeką Delaware.
Niedziela 27 lipca 2014

Zarabiają więcej niż gubernator

Okazuje się, że gubernator stanu Nowy Jork Andrew Cuomo nie jest wcale najlepiej zarabiającym funkcjonariuszem publicznym. Z roczną pensją w wysokości 179 000 dol. pozostaje daleko w tyle za niektórymi pracownikami stanowej służby cywilnej.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15