Prenumerata
NYC 03:42 pm | WWA 09:42 pm
1 USD = 4.1791 PLN
Poniedziałek 05 grudnia 2016
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 05 grudnia 2016

Powtórka “Smoleńska” była blisko?

Beata Kempa zapewnia, że w czasie powrotu rządowej delegacji z Londynu nie złamano procedur, w tym instrukcji HEAD. W ten sposób szefowa kancelarii premiera odniosła się do artykułu z "Dziennika Gazety Prawnej" pt. "Tupolewizm na pokładzie embraera", w którym gazeta opisuje incydent, do którego doszło przed tygodniem na lotnisku w brytyjskim Luton.
Poniedziałek 05 grudnia 2016

Nie będzie odwołania Gronkiewicz-Waltz

Nie będzie referendum w sprawie odwołania prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Ruch Sprawiedliwości Społecznej zebrał 140 tysięcy podpisów, co przekracza wymaganą liczbę. Jednak jego przedstawiciele nie przekażą ich komisarzowi wyborczemu.
Piątek 02 grudnia 2016

Polska przyjacielem Ukrainy

Polska jest przyjacielem Ukrainy, a nie tylko strategicznym partnerem - mówi prezydent Petro Poroszenko. W piątek odwiedza Polskę, rozmawiał z prezydentem Andrzejem Dudą oraz premier Beatą Szydłą i marszałkami Sejmu i Senatu.
Piątek 02 grudnia 2016

Tysiąc dronów dla polskiego wojska

7 grudnia minister obrony narodowej podpisze umowę na zakup pierwszych dronów dla Wojsk Obrony Terytorialnej. Zapowiedział to Bartłomiej Misiewicz z gabinetu politycznego ministra.
Czwartek 01 grudnia 2016

Serwis amerykańskich rakiet w Polsce?

Spółka Autosan i jej właściciel Polska Grupa Zbrojeniowa podpisały list intencyjny z amerykańskim koncernem Raytheon, który produkuje system antyrakietowy Patriot. Polska we wrześniu wysłała zapytanie ofertowe do rządu USA w sprawie dostaw tego systemu w ramach programu Wisła.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15