Prenumerata
NYC 02:42 am | WWA 08:42 am
1 USD = 3.0728 PLN
Piątek 25 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Czwartek 24 lipca 2014

Kiszczak do badania

Biegli lekarze ponownie zbadają generała Czesława Kiszczaka pod kątem jego zdolności do udziału w procesach sądowych. Taką decyzję podjął Sąd Apelacyjny w Warszawie.
Czwartek 24 lipca 2014

Macierewicz donosi na Sikorskiego

Antoni Macierewicz zarzuca ministrowi Radosławowi Sikorskiemu sprawstwo kierownicze w dezinformacji wywiadowczej. Wiceprezes PiS skierował w tej sprawie zawiadomienie o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez ministra spraw zagranicznych.
Środa 23 lipca 2014

Fałszerstwa w Smoleńsku?

Prokuratura Okręgowa w Warszawie bada, czy w Moskwie doszło do sfałszowania dokumentacji medycznej ofiar katastrofy w Smoleńsku. Rzecznik warszawskiej prokuratury Przemysław Nowak powiedział, że istnieje podejrzenie popełnienia przestępstwa w tej sprawie.
Środa 23 lipca 2014

Piechociński straci stołek?

U ludowców niepewna atmosfera przed sobotnią Radą Naczelną PSL. Szef PSL Janusz Piechociński wycofał się z obietnicy, iż poprosi członków partii o wotum zaufania.
Środa 23 lipca 2014

Powstańcze klocki

Polska firma Cobi, produkująca klocki dla dzieci, wypuściła na rynek zestaw o nazwie "Barykada", który ma upamiętniać Powstanie Warszawskie i móc na swój sposób edukować najmłodszych o historii Polski.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15