Prenumerata
NYC 01:21 am | WWA 07:21 am
1 USD = 3.1037 PLN
Czwartek 31 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Środa 30 lipca 2014

Profesor Kieżun na znaczku

Poczta Polska z okazji 70. rocznicy Powstania Warszawskiego wyda znaczek przedstawiający prof. Witolda Kieżuna w dniu zdobycia przez powstańców kościoła Świętego Krzyża i komendy policji na Krakowskim Przedmieściu.
Środa 30 lipca 2014

Uroczystości rozpoczęte

To ideały Armii Krajowej pomogły Polsce odzyskać wolność. Mówił o tym podczas rozpoczęcia obchodów 70. rocznicy Powstania Warszawskiego prezes Związku Powstańców Warszawskich, generał Zbigniew Ścibor-Rylski.
Środa 30 lipca 2014

Embargo od Putina

Rosja od 1 sierpnia wprowadza embargo na polskie owoce i warzywa. Do Rosji nie wjadą: jabłka, gruszki, śliwki, wiśnie, czereśnie, morele, brzoskwinie, nektarynki i pigwy. Rosyjskie służby zakazały również importu wszystkich rodzajów kapusty, kabaczków i kalafiorów.
Wtorek 29 lipca 2014

Połączenie z Newark jeszcze nie teraz

Komisja Europejska zaakceptowała plan restrukturyzacji LOT-u i uznała udzieloną przewoźnikowi pomoc publiczną za zgodną z prawem unijnym. Jak na razie nie oznacza to jednak poszerzenia siatki połączeń i wznowienia oczekiwanego przez Polonię połączenia z lotniska w Newarku.
Wtorek 29 lipca 2014

Brytyjskie manewry w Polsce

W ciągu najbliższych miesięcy Wielka Brytania przeprowadzi w Polsce intensywny program ćwiczeń wojskowych w ramach NATO – potwierdzili to ministrowie obrony narodowej Polski i Wielkiej Brytanii.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15