Prenumerata
NYC 08:56 pm | WWA 02:56 am
1 USD = 3.8112 PLN
Poniedziałek 06 lipca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Niedziela 05 lipca 2015

Rekordowa liczba utonięć

Policja apeluje o rozwagę i przestrzeganie warunków bezpieczeństwa nad zbiornikami wodnymi. Bilans obecnego, rekordowo upalnego weekendu jest najtragiczniejszy od początku sezonu. Tylko w sobotę utonęło 11 osób – informuje Iwona Kuc z Komendy Głównej Policji.
Niedziela 05 lipca 2015

Mural w hołdzie robotnikom Radomia

Były już komiks, film i piosenka. Teraz będzie mural, pierwszy w Radomiu. Miasto ogłasza międzynarodowy konkurs na jego projekt i wykonanie. Temat malowidła, którego adresatami mają być przede wszystkim ludzie młodzi, to robotniczy protest w czerwcu 1976 roku.
Niedziela 05 lipca 2015

Wszyscy eksperci Szydło

Beata Szydło przedstawiła zespół ekspertów, czyli zaplecze kadrowe ewentualnego rządu PiS. Na konwencji tej partii w Katowicach kandydatka na premiera mówiła, że mają oni opracowane gotowe rozwiązania dla Polski.
Czwartek 02 lipca 2015

“Ślązak” zwodowany

ORP "Ślązak", po trzynastu latach prac, został zwodowany w czwartek w Stoczni Marynarki Wojennej w Gdyni. Szef resortu obrony Tomasz Siemoniak szacuje, że budowa okrętu kosztowała ponad 1 miliard złotych.
Środa 01 lipca 2015

Panteon niegodny bohaterów

Fundacja "Łączka" nie chce Panteonu Bohaterów Narodowych w formie zaproponowanej przez Radę Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa. Zdaniem członków fundacji, nie spełnia on oczekiwań rodzin i nie powinien zostać zbudowany przed ukończeniem ekshumacji wszystkich ofiar komunistycznych oprawców, spoczywających w kwaterze "Ł".
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15