Prenumerata
NYC 11:47 am | WWA 05:47 pm
1 USD = 4.0094 PLN
Sobota 25 czerwca 2016
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 24 czerwca 2016

Polscy politycy o Brexicie

Obywatele Wielkiej Brytanii zdecydowali w referendum o wystąpieniu tego kraju z Unii Europejskiej. Wynik głosowania i jego skutki komentowali politycy partii sejmowych i ugrupowań pozaparlamentarnych.
Piątek 24 czerwca 2016

Biskupi apelują o polsko-ukraińskie pojednanie

Prezydium Episkopatu Polski wzywa do pojednania polsko-ukraińskiego. W specjalnym komunikacie przed rocznicą zbrodni na Wołyniu biskupi przypominają, że chrześcijańskie przebaczenie jest wartością bezwarunkową, która obejmuje nawet największe niegodziwości, ludobójstwo i przymusowe przesiedlenia.
Czwartek 23 czerwca 2016

MON kupi samoloty dla VIP-ów

Ministerstwo Obrony Narodowej chce kupić samoloty dla najważniejszych osób w państwie. Informację potwierdził rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz. Jedna z maszyn może się pojawić w rządowych barwach jeszcze w tym roku.
Czwartek 23 czerwca 2016

Sejm wybrał członków kolegium IPN

Sejm wybrał pięciu członków Kolegium IPN – nowego organu, który zgodnie ze znowelizowaną w kwietniu ustawą zastąpił Radę Instytutu. W głosowaniu posłowie poparli wszystkich kandydatów zgłoszonych przez Prawo i Sprawiedliwość. To profesorowie: Jan Draus, Józef Marecki, Piotr Franaszek oraz doktor habilitowany Sławomir Cenckiewicz i Krzysztof Wyszkowski, działacz opozycji w PRL.
Czwartek 23 czerwca 2016

Udany występ Polek na mistrzostwach karate w Nowym Jorku

Trzy złote oraz dwa brązowe medale zdobyły polskie karacistki podczas tegorocznej edycji All American Open International Karate Championships. Poza tym reprezentantki naszego kraju znalazły się w światowej czołówce Karate Kyokushin.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15