Prenumerata
NYC 03:42 pm | WWA 09:42 pm
1 USD = 3.7613 PLN
Poniedziałek 26 czerwca 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Świat - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 26 czerwca 2017

Putin spotka się z Trumpem?

Moskwa nie dysponuje żadnymi konkretami w sprawie spotkania prezydentów Rosji i USA. Według rzecznika Kremla, strona rosyjska wciąż pracuje nad przygotowaniem dwustronnej rozmowy Władimira Putina z Donaldem Trumpem.

Niedziela 25 czerwca 2017

Awaria „OLO” na Atlantyku

"Fatalnie! Górna tuleja ukręcona u góry steru. Do naprawy konieczni: kowal, spawacz i inżynier. Był tylko inżynier" – pisze z Atlantyku Aleksander Doba od miesiąca płynący kajakiem ze Stanów Zjednoczonych do Europy w ramach Trzeciej Transatlantyckiej Wyprawy Kajakowej.
Piątek 23 czerwca 2017

Co dalej z Polakami na Wyspach?

Polska nie jest w pełni zadowolona z oferty Wielkiej Brytanii dotyczącej zagwarantowania praw Europejczyków, w tym naszych rodaków na Wyspach po Brexicie. Powiedział o tym wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański polskim dziennikarzom w Brukseli w trakcie drugiego dnia unijnego szczytu.

Czwartek 22 czerwca 2017

Moskwa krytykuje Warszawę

Moskwa krytycznie odniosła się do polskiej ustawy o zakazie propagowania komunizmu. Chodzi o znowelizowane przepisy, które regulują kwestię usunięcia z przestrzeni publicznej obiektów o charakterze nieużytkowym, które gloryfikują ustrój totalitarny. Rosyjscy politycy znowelizowaną ustawę nazwali „oburzającą” i „przestępczą”.
Wtorek 20 czerwca 2017

Polak ofiarą zasadzki imigrantów w Calais

Furgonetka na polskich znakach rejestracyjnych rozbiła się na północy Francji. Kierowca nie żyje. Policja prowadzi dochodzenie ale wszystko wskazuje na to, że do jego śmierci przyczyniła się zapora zbudowana na drodze przez imigrantów

Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15