Prenumerata
NYC 02:19 am | WWA 08:19 am
1 USD = 3.9734 PLN
Niedziela 23 kwietnia 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polonia - Więcej wiadomośći
Wtorek 18 kwietnia 2017

Poszukiwania zaginionej Polki

Policja stanowa w Pensylwanii poszukuje zaginionej 43-letniej Polki mieszkającej w powiecie Chester. Anna Maciejewska po raz ostatni widziana była w poniedziałek, 10 kwietnia.
Wtorek 18 kwietnia 2017

Udoskonalić ciało i… psychikę

Minęło 17 lat, od kiedy dr Dariusz Nasiek, MD, rozpoczął pierwsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Praktycznie od razu wiadomo było, że jest to najwyższa jakość usług medycznych, a dodatkowym uzupełnieniem przemiła i profesjonalna atmosfera, którą dawało się odczuć od momentu wejścia do gabinetu.
Poniedziałek 17 kwietnia 2017

Poświęcenie motocykli na Greenpoincie

Polski oddział klubu motocyklowego Unknown Biker’s MC z Greenpointu zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na doroczne święcenie motocykli symbolizujące rozpoczęcie nowego sezonu.
Sobota 15 kwietnia 2017

Agenci polonijnych biur podróży na Kapitolu

Wiosenna 59. konwencja Society of Polish American Travel Agents (SPATA) odbyła się w dniach 7-9 kwietnia w Waszyngtonie, D.C. Uczestniczyło w niej blisko 50 osób: właściciele polonijnych biur podróży, konsulowie z Nowego Jorku i Waszyngtonu, przedstawiciele PLL LOT, Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej i zaproszeni goście.
Piątek 14 kwietnia 2017

Debiut Polaka na Broadwayu

Maksymilian Kubiś, młody polski aktor, zadebiutował w American Airlines Theatre, jednym z najstarszych teatrów na Broadwayu. Wystąpił u boku Aleca Baldwina i Sama Underwooda.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15