Prenumerata
NYC 03:45 am | WWA 09:45 am
1 USD = 3.5936 PLN
Środa 18 października 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Wtorek 17 października 2017

Gubernator Nevady z misją w Polsce

Gubernator Stanu Nevada Brian Sandoval przyjechał w tym tygodniu do Polski w ramach misji handlowej. We wtorek spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą.
Wtorek 17 października 2017

Protesty medyków w całej Polsce

Przedstawiciele związków zawodowych działających w służbie zdrowia zdecydowali, że protest lekarzy rezydentów przekształcony zostanie w protest Porozumienia Zawodów Medycznych. Z kolei minister zdrowia Konstanty Radziwiłł powołał zespół, który ma zająć się wzrostem finansowania służby zdrowia.

Wtorek 17 października 2017

Nowe dokumenty ws. inwigilacja Jana Pawła II

Instytut Pamięci Narodowej opublikował około czterdziestu nowych dokumentów dotyczących działań Służby Bezpieczeństwa podczas wizyty Jana Pawła II w 1987 roku. 

Poniedziałek 16 października 2017

Kolejna amerykańska inwestycja w Polsce

Wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki w niedzielę zakończył wizytę w Waszyngtonie, gdzie brał udział w jesiennym szczycie Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego. Efektem podróży wicepremiera za Ocean jest nowa amerykańska inwestycja w Polsce oraz zakończenie korzystania przez nasz kraj z nadzwyczajnych zabezpieczeń kredytowych MFW.

Czwartek 12 października 2017

Morawiecki z wizytą w USA

Wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki w trakcie wizyty w Stanach Zjednoczonych, dokąd udaje się w czwartek po południu, odbędzie m.in. szereg spotkań inwestorskich i biznesowych.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15