Prenumerata
NYC 08:22 am | WWA 02:22 pm
1 USD = 4.0384 PLN
Poniedziałek 30 listopada 2015
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Niedziela 29 listopada 2015

Historyczny szczyt w Brukseli • Turcja szybciej w UE?

W niedzielę w Brukseli rozpoczął się szczyt Unia Europejska - Turcja, na którym przywódcy mają zdecydować, co mogą wspólnie zrobić, by złagodzić kryzys migracyjny. “Naszym głównym celem jest zahamowanie fali migrantów napływającej do UE” – powiedział przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk.
Niedziela 29 listopada 2015

Zakazany “Katyń”

Do informacyjnego centrum stowarzyszenia Memoriał w Petersburgu przyszedł w czwartek wieczorem prokurator wraz z siedmioma policjantami, by sprawdzić, czy nie jest tam wyświetlany - bez zezwolenia - film Andrzeja Wajdy "Katyń".
Sobota 28 listopada 2015

Grzegorz Gustaw mistrzem świata w kulturystyce

W dniach 13-14 listopada 2015 roku, w kompleksie kasyna "Taj Majal" w Atlantic City w stanie New Jersey, odbyły się mistrzostwa świata amatorów i zawodowców w kulturystyce naturalnej kobiet i mężczyzn.
Piątek 27 listopada 2015

Piraci porwali polskich marynarzy

Pięciu polskich marynarzy porwano w piątek u wybrzeży Nigerii. Prawdopodobnie piratom chodzi o okup. Zaatakowana jednostka to drobnicowiec "Szafir", który należy do polskiego armatora EuroAfrica ze Szczecina.
Piątek 27 listopada 2015

Generał Hodges proponuje: utwórzmy wojskową strefę Schengen

Dowódca amerykańskich sił w Europie proponuje utworzenie wojskowej strefy Schengen w krajach NATO. Chodzi o to, by w razie potrzeby wojska Sojuszu mogły być łatwiej przerzucane pomiędzy krajami członkowskimi.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15