Prenumerata
NYC 10:24 pm | WWA 04:24 am
1 USD = 3.117 PLN
Sobota 02 sierpnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Piątek 01 sierpnia 2014

Przerwany rozejm w Gazie

Koniec rozejmu w Strefie Gazy. Zawieszenie broni, które miało trwać 3 dni, zakończyło się po zaledwie czterech godzinach. Powodem były wzajemne ostrzały na południu Gazy.
Piątek 01 sierpnia 2014

Eksperci OBWE wznowili pracę

Ekspertom OBWE i specjalistom z Holandii i Australii udało się dotrzeć na miejsce katastrofy malezyjskiego boeinga. W ostatnich dniach z powodu walk zespół nie mógł w ogóle prowadzić prac na miejscu tragedii.
Piątek 01 sierpnia 2014

Zawodowo odstraszą małpy

Władze indyjskiej stolicy zatrudniły 40 mężczyzn, którzy będą zawodowo zajmować się odstraszaniem małp. Miejscem ich pracy będą okolice parlamentu i budynków rządowych w Delhi.
Piątek 01 sierpnia 2014

Sikorski, Mogherini, albo…?

Zapowiada się walka Polski z Włochami o stanowisko szefa unijnej dyplomacji. Warszawa i Rzym zgłosiły oficjalnie swoje kandydatury. To Radosław Sikorski i Federica Mogherini, obecni ministrowie spraw zagranicznych.
Czwartek 31 lipca 2014

Szkoły w Gazie pod bombami

Kolejna szkoła ONZ w Gazie znalazła się pod ostrzałem Izraela. Na placówkę w Beit Lahija na północy palestyńskiej enklawy spadły rakiety i raniły kilkadziesiąt osób. To już szósta placówka ONZ, która stała się celem ostrzału od początku wojny w Gazie.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15