Prenumerata
NYC 07:30 pm | WWA 01:30 am
1 USD = 3.7260 PLN
Sobota 18 kwietnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Piątek 17 kwietnia 2015

“Nocne Wilki” prowokują. Załdostanow: liczymy na pomoc Polaków

Czechy są kolejnym krajem, który ma zastrzeżenia do przejazdu przez ich kraj rosyjskich motocyklistów z grupy “Nocnych Wilków”. Tymczasem rosyjscy bikersi liczą na pomoc... Polaków.
Piątek 17 kwietnia 2015

Zbigniew H. oskarżony

Francuska prokuratura przedstawiła w piątek zarzuty 38-letniemu Zbigniewowi H., który dopuścił się zbrodni na 9-letniej dziewczynce. Mężczyzna usłyszał zarzut porwania, gwałtu i morderstwa.
Piątek 17 kwietnia 2015

Amerykanie pod Lwowem

Do Jaworowa pod Lwowem przybyła grupa niemal trzystu amerykańskich wojskowych. Wezmą oni udział w manewrach, które rozpoczną się w poniedziałek.
Piątek 17 kwietnia 2015

Polskie groby w Bykowni na Ukrainie

W czasie swej niedawnej wizyty na Ukrainie prezydent RP Bronisław Komorowski z małżonką Anną, wraz z prezydentem Ukrainy Petro Poroszenką i jego małżonką Maryną, odwiedzili polski cmentarz we wsi Bykownia, która od roku 1923 znajduje się w granicach Kijowa. Tam właśnie jest jeden z największych cmentarzy ofiar komunizmu na Ukrainie.
Piątek 17 kwietnia 2015

Papież chciałby na Kubę

Papież Franciszek chciałby jeszcze w tym roku odwiedzić Kubę. Wizyta mogłaby się odbyć przy okazji zaplanowanej już podróży do Stanów Zjednoczonych we wrześniu tego roku, w czasie której będzie m.in. przemawiać w amerykańskim Kongresie.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15