Prenumerata
NYC 04:14 pm | WWA 10:14 pm
1 USD = 3.7627 PLN
Wtorek 01 września 2015
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Wtorek 01 września 2015

Krwawy poniedziałek w Kijowie

Znowu zrobiło się niespokojnie na Ukrainie. Jedna ofiara śmiertelna, ponad 100 rannych. Taki jest bilans zamieszek przed ukraińskim parlamentem. Ponad tysiąc osób protestowało przed siedzibą Rady Najwyższej przeciwko uchwalonym w poniedziałek zmianom w konstytucji, które - według niektórych - są na rękę Rosji.
Wtorek 01 września 2015

Austria wzmacnia kontrole granic

Austriackie władze zwiększają kontrole przy swoich wschodnich granicach. Jest to część akcji mającej na celu wyłapanie przemytników ludzi. Są już pierwsze sukcesy.
Wtorek 01 września 2015

Merkel o postulatach Dudy

Kanclerz Niemiec Angela Merkel sceptyczna wobec polskich postulatów rozmieszczenia na wschodzie Europy stałych sił NATO. Niemiecka kanclerz powiedziała, że podczas piątkowego spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą, przekazała mu, iż nie powinno się podważać Aktu NATO-Rosja.
Poniedziałek 31 sierpnia 2015

Europa naradza się w sprawie nielegalnych emigrantów

Niemcy, Francja i Wielka Brytania chcą opracowania konkretnych działań zaradczych wobec kryzysu emigracyjnego. Do "wspólnej politycznej odpowiedzi" wzywa także sekretarz generalny ONZ, a papież modli się za zmarłych emigrantów.
Poniedziałek 31 sierpnia 2015

Marihuana jest coraz mocniejsza

Ataki agresji i ciężkie halucynacje – to coraz częstsze skutki palenia marihuany. Czescy naukowcy ostrzegają, że dzisiaj narkotyk jest kilkanaście razy silniejszy niż w latach 60.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15