Prenumerata
NYC 01:23 pm | WWA 07:23 pm
1 USD = 3.7661 PLN
Środa 07 października 2015
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Środa 07 października 2015

Węgry na dywaniku w Brukseli

Bruksela chce wyjaśnień od Węgier w sprawie prowadzonej przez nie polityki migracyjnej. Rzeczniczka Komisji Europejskiej Mina Andreeva poinformowała, że do władz w Budapeszcie został wysłany list w tej sprawie.
Wtorek 06 października 2015

Kontrowersyjne Partnerstwo Transpacyficzne

Stany Zjednoczone i 11 innych krajów uzgodniło warunki Partnerstwa Transpacyficznego (TPP). To jedna z największych umów handlowych w historii, obejmująca 40 procent światowej gospodarki.
Wtorek 06 października 2015

Brytyjczycy zaostrzą politykę imigracyjną

Wielka Brytania zaostrzy od nowego roku politykę imigracyjną i wprowadzi surowsze kryteria udzielania azylu. Brytyjska minister spraw wewnętrznych oświadczyła, że nadmierna imigracja szkodzi krajowi.
Wtorek 06 października 2015

Nobel za neutrina

Kanadyjczyk Arthur B. McDonald oraz Japończyk Takaaki Kajita podzielą się tegoroczną Nagrodą Nobla z fizyki. Królewska Szwedzka Akademia Nauk wyróżniła ich za odkrycie zmian zachodzących w cząstkach elementarnych, tak zwanych neutrinach.
Poniedziałek 05 października 2015

Rosja wyśle ochotników do Syrii?

Ciąg dalszy rosyjskiej ofensywy militarnej w Syrii. W sobotę rosyjskie samoloty myśliwskie postawiły obronę Turcji na nogi, wchodząc w turecką przestrzeń powietrzną. Tymczasem według informacji rosyjskich oficjeli już wkrótce Rosja może prócz samolotów może wysłać na tereny walk z terrorystami z Państwa Islamskiego także bataliony ochotników.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15