Prenumerata
NYC 08:50 pm | WWA 02:50 am
1 USD = 3.4888 PLN
Niedziela 21 grudnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Piątek 19 grudnia 2014

Sukcesy w walce z Państwem Islamskim

Iraccy Kurdowie twierdzą, że przełamali ofensywę radykałów w północnym Iraku, w rejonie, gdzie od miesięcy uwięzionych było tysiące jazydów. Z kolei Amerykanie poinformowali, że w ich nalotach zginęło kilku ważnych przywódców rebeliantów.
Piątek 19 grudnia 2014

Kubańczycy (i nie tylko) świętują ocieplenie z USA

Euforia, zadowolenie i szanse na poprawę sytuacji. Kubańczycy z wielką radością przyjęli informacje o ociepleniu stosunków swojego kraju ze Stanami Zjednoczonymi. Cieszą się także inne kraje Ameryki Łacińskiej.
Piątek 19 grudnia 2014

Na co gotowa jest Kuba?

Kubańskie cygara, słońce, rajskie plaże i niskie ceny w przeszłości działały jak magnes i przyciągały amerykańskich turystów. Czy tak będzie również w najbliższej przyszłości?
Piątek 19 grudnia 2014

Australia w szoku: ośmioro dzieci zasztyletowanych w Cairns

Ośmioro martwych dzieci z ranami kłutymi zostało znalezionych w domu na przedmieściach Cairns na północy Australii. W budynku znaleziono też 34-letnią kobietę z obrażeniami klatki piersiowej.
Czwartek 18 grudnia 2014

Putin do tysiąca dziennikarzy: Rosja z tego wyjdzie

"Kryzys jest, ale Rosja wyjdzie z niego silniejsza" – zapewniał w czwartek Władimir Putin. Konferencja rosyjskiego prezydenta z ponad tysiącem dziennikarzy trwała trzy godziny. Oprócz zwykłej retoryki w odpowiedziach Putina pojawiły się także pojednawcze tony.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15