Prenumerata
NYC 03:59 pm | WWA 09:59 pm
1 USD = 3.7559 PLN
Środa 29 lipca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Środa 29 lipca 2015

Trwa turecka ofensywa

Tureckie wojsko zbombardowało nocą obiekty PPK na terenie Turcji i północnego Iraku, jak informują tureckie władze - aresztowano też 1302 osoby związane nie tylko z tą partią, ale też z nielegalnymi ugrupowaniami lewicowymi. Turecki rząd zgodził się równocześnie na wykorzystywanie baz lotniczych przez koalicję walczącą z ISIS.
Wtorek 28 lipca 2015

NATO wesprze słowem

Jest wsparcie polityczne NATO dla Turcji w walce z terroryzmem, ale nie wojskowe, bo Ankara o to nie prosiła. Nieco ponad godzinę trwała narada ambasadorów Sojuszu zwołana na prośbę tureckich władz.
Wtorek 28 lipca 2015

Grecja wciąż z przeszkodami

Rozpoczynają się rozmowy Grecji z wierzycielami. Wcześniejsze ustalenia dotyczyły spraw czysto technicznych. Według greckich źródeł, najważniejsi eksperci mieli przybyć do Aten we wtorek. Na drodze do porozumienia stoi jeszcze wiele przeszkód.
Poniedziałek 27 lipca 2015

Turecka ofensywa w Syrii. Każdy walczy z każdym?

Od kilku dni turecka armia dokonuje nalotów i ostrzeliwuje cele zarówno w Syrii, jak i w Turcji. Atakowane są cele związane z Państwem Islamskim oraz z ugrupowaniami kurdyjskimi.
Poniedziałek 27 lipca 2015

Kolejny skandal obyczajowy w Wielkiej Brytanii

Wiceprzewodniczący wyższej izby brytyjskiego parlamentu lord Sewel ustępuje ze stanowiska po publikacji „The Sun”. Tabloid opublikował wideo, na którym widać Sewela wciągającego do nosa kokainę w towarzystwie prostytutek.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15