Prenumerata
NYC 11:05 am | WWA 05:05 pm
1 USD = 3.3685 PLN
Piątek 21 listopada 2014
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Czwartek 20 listopada 2014

Kulami w obserwatorów OBWE: prowokacja, ale czyja?

Obserwatorzy OBWE twierdzą, że zostali ostrzelani w Zagłębiu Donieckim. Mieli tego dokonać umundurowani ludzie w samochodzie oznaczonym jak auta ukraińskiej armii. Nikt nie ucierpiał.
Czwartek 20 listopada 2014

:Zmarła największa hiszpańska arystokratka

W Hiszpanii zmarła 88-letnia księżna Alby. Była kuzynką królowej brytyjskiej i arystokratką posiadająca najwięcej tytułów szlacheckich w Europie. Również jedną z najbogatszych kobiet. Jej majątek szacowany jest na ponad 3 miliardy euro.
Czwartek 20 listopada 2014

Izraelczycy z dostępem do broni

Minister bezpieczeństwa publicznego Izraela Icchak Aharonowicz zaaprobował rekomendacje ekipy ekspertów, dotyczące ułatwienia Izraelczykom dostępu do broni palnej w związku z zagrożeniem palestyńskimi atakami terrorystycznymi.
Środa 19 listopada 2014

Hydraulik w opałach: czy UKIP deportuje Polaków?

W podlondyńskim okręgu Rochester, gdzie w czwartek odbędą się wybory uzupełniające do Izby Gmin, kandydat antyunijnego UKIP Mark Reckless podczas zebrania przedwyborczego mówił o możliwości deportowania imigrantów.
Środa 19 listopada 2014

Ukraina: inwazja wisi na włosku

Rosjanie zwiększają swoją obecność przy granicy z Ukrainą. Równocześnie Moskwa twierdzi, że władze w Kijowie mogą planować agresję wojskową na Donbas.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15