Prenumerata
NYC 04:14 pm | WWA 10:14 pm
Czwartek 16 sierpnia 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Sport - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 13 sierpnia 2018

Złota kolekcja polskich lekkoatletów

Z dwunastoma medalami mistrzostw Europy wrócili z Berlina polscy lekkoatleci. Ostatniego dnia do "worka" krążki dorzuciły młociarki – złoty Anita Włodarczyk i brązowy Joanna Fiodorow oraz srebrny Sofia Ennaoui w biegu na 1500 m.
Poniedziałek 13 sierpnia 2018

Tylko Lech z kompletem punktów

Piast Gliwice przegrywając u siebie z Legią Warszawa 1:3 w niedzielnym meczu 4. kolejki piłkarskiej ekstraklasy doznał pierwszej porażki w sezonie. Liderem został Lech Poznań, który wygrał u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 4:0 i jako jedyny ma na koncie komplet zwycięstw.
Niedziela 12 sierpnia 2018

Srebro Kawęckiego na osłodę

Tylko z dwoma medalami wrócili z mistrzostw Europy w Glasgow polscy pływacy. W przedostatnim dniu nastroje w ekipie Biało-Czerwonych poprawił Radosław Kawęcki, zajmując drugie miejsce na 200 m stylem grzbietowym.
Sobota 11 sierpnia 2018

Finał bez Polaków

Duńczyk Nicki Pedersen wygrał żużlową Grand Prix Skandynawii. Drugie miejsce w finale zajął Słoweniec Matej Zagar, a trzecie Szwed Fredrik Lindgren. Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek i Maciej Janowski swoje występy w Malilli zakończyli na półfinałach.
Piątek 10 sierpnia 2018

Kwiatkowski nie oddał koszulki

Michał Kwiatkowski zwyciężył w zakończonym w piątek 75. Tour de Pologne. Na ostatnim etapie wokół Bukowiny Tatrzańskiej kolarz grupy Sky zajął szóste miejsce i obronił żółtą koszulkę lidera.
Polonia - Więcej wiadomośći
Piątek 03 sierpnia 2018

Na pomoc chorej Oliwce

2-letnia Oliwka Dąbrowska cierpi na bardzo złożoną wadę serca, znaczne nadciśnienie płucne oraz niedomykalność zastawki homograftu. Jej życie w 2016 roku uratował włoski prof. Adriano Carotti, jednak nie jest on w stanie poradzić sobie z komplikacjami, jakie później wystąpiły. Jedynym lekarzem, który może im sprostać, jest prof. Frank Hanley z Lucile Packard Children's Hospital w Stanford w Stanach Zjednoczonych. Niestety, barierą jest koszt operacji, który wynosi 1,2 mln dolarów.
Czwartek 26 lipca 2018

Basia Moore wystąpi na Manhattanie

Basia Moore, polska wokalistka jazzowo-bluesowa wystąpi 5 sierpnia w off-broadwayowskim The Triad Theatre na Manhattanie. Będzie jej towarzyszył znany saksofonista Krzysztof Medyna oraz światowej sławy pianista Eric Olsen.
Sobota 14 lipca 2018

Letnie koncerty dla seniorów

Recitalem Kasi Sperczyńskiej rozpoczęła się seria koncertów mających łączyć pokolenia. Letnie spotkania z muzyką organizuje Northside Senior Center na Williamsburgu. Wstęp na imprezy jest bezpłatny zarówno dla członków klubu, jak i osób do niego nienależących.
Piątek 06 lipca 2018

Tanie mieszkania w okolicy mostu Williamsburskiego

Rozpoczęła się loteria na tzw. tanie mieszkania, które czekają na lokatorów w jednym z luksusowych budynków na nabrzeżu Williamsburga. Czynsze będą się wahały od 565 dolarów za kawalerkę do 2733 dolarów za mieszkanie dwusypialniowe.
Wtorek 03 lipca 2018

Nie ma radości bez niepodległości!

XX Dzień Dziedzictwa i Kultury Polskiej w Lindenhurst kolejny raz połączył polonijną grupę na Long Island.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15