Prenumerata
NYC 10:58 pm | WWA 04:58 am
Niedziela 24 czerwca 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Sport - Więcej wiadomośći
Środa 20 czerwca 2018

Falstart Biało-Czerwonych

Jednego gola samobójczego strzelił Thiago Cionek, drugiego sprezentowało trzech piłkarzy, i tak reprezentacja Polski zanotowała koszmarny początek udziału w mistrzostwach świata w Rosji, zasłużenie przegrywając w Moskwie z Senegalem 1:2 (0:1).
Wtorek 19 czerwca 2018

Mistrzowie świata zaczęli od porażki

14 czerwca rozpoczęły się w Rosji 21. piłkarskie mistrzostwa świata, po 12-letniej przerwie z udziałem reprezentacji Polski. W turnieju, który potrwa do 15 lipca, rywalizują 32 drużyny, które na 12 stadionach w 11 miastach rozegrają łącznie 64 mecze.
Sobota 16 czerwca 2018

Zwycięski powrót Fonfary

Wracający na polski ring po 12 latach przerwy Andrzej Fonfara (30-5, 18 KO) pokonał przez techniczny nokaut w szóstej rundzie, Ukraińca Ismajiła Siłłacha (25-6,19 KO) w walce wieczoru gali Warsaw Boxing Night na stołecznym Torwarze.
Środa 13 czerwca 2018

Czas na wielkie granie

Meczem Rosja – Arabia Saudyjska, 14 czerwca na stadionie Łużniki w Moskwie, zainagurowane zostaną XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Tytułu bronić będą Niemcy.
Środa 13 czerwca 2018

Mundial w amerykańskiej TV

.
Polonia - Więcej wiadomośći
Czwartek 07 czerwca 2018

Wesprzyjmy walkę o życie Kamila

Nieszczęścia lubią chodzić parami i właśnie tej przykrej prawidłowości doświadczyła rodzina Dębickich z Marcinowic w woj. dolnośląskim. Dwa lata temu na raka zmarł Mariusz Dębicki, ojciec pięciorga dzieci, a niedawno ciężko ranny został jego najstarszy syn Kamil, który dla młodszego rodzeństwa i matki stanowił poważne wsparcie. Obecnie chłopak znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej i walczy o życie.
Środa 30 maja 2018

Dzieło muzyczne księcia Poniatowskiego zabrzmi na Manhattanie

Odkryty kilka lat temu w British Museum utwór księcia Józefa Poniatowskiego miał swoją światową premierę w 2015 r. w Westminster Cathedral Hall w Londynie. 7 czerwca zabrzmi po raz pierwszy w historii na Manhattanie. "Mass in F" zostanie wykonana przez chór, orkiestrę kameralną oraz solistów z Metropolitan Opera.
Sobota 26 maja 2018

Pierwsza dama odwiedziła greenpoincką szkołę

Niecodzienną lekcję przeżyli uczniowie dwujęzycznej polsko-angielskiej klasy w szkole podstawowej PS 34 na Greenpoincie. Poprowadziła ją Agata Kornhauser-Duda, żona prezydenta RP.
Czwartek 24 maja 2018

Pomnik głosi światu prawdę o Katyniu

Prezydent Andrzej Duda z małżonką złożyli wieniec pod pomnikiem Katyń 1940 w Jersey City, NJ. Wiązankę kwiatów złożył także burmistrz tego miasta. Spotkanie obu polityków było krótkie i bardzo oficjalne, a wręcz oziębłe.
Czwartek 24 maja 2018

Na ratunek Dawidkowi

Ma zaledwie dwa i pół roku i wyrok śmierci wydany przez bardzo rzadkie schorzenie, którego leczenia nie chce się podjąć żaden lekarz ani w Polsce, ani też w Europie. Wszyscy odsyłają chorego chłopca na zabieg do Lucile Packard Children's Hospital w Stanford w Stanach Zjednoczonych. Niestety, koszt operacji jest kosmiczny – ponad 2,5 mln dolarów. Rodzice Dawida Drapacza jednak się nie poddają i próbują zebrać potrzebną sumę.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15