Prenumerata
NYC 09:05 am | WWA 03:05 pm
1 USD = 3.7856 PLN
Poniedziałek 03 sierpnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Niedziela 02 sierpnia 2015

Chwała bohaterom

Podobnie jak w Polsce, przez cały weekend trwały w nowojorskiej metropolii uroczystości związane z 71. rocznicą Powstania Warszawskiego. Hołd powstańcom Polonia złożyła poczas sobotnich obchodów na Maspeth, NY oraz w niedzielę – m.in. na Greenpoincie.
Piątek 31 lipca 2015

Wesprzyj Paradę Pułaskiego – to poważnie przedsięwzięcie!

Nieco więcej niż dwa miesiące dzielą nas od październikowej Parady Pułaskiego, która jest drugą po irlandzkiej najstarszą tego typu paradą w Nowym Jorku. Każdego roku jej organizatorzy muszą pozyskać około 100 tys. dolarów, by pokryć koszty z nią związane. Przy czym każdy może zostać sponsorem tego wydarzenia.
Czwartek 30 lipca 2015

Kacperek ze zdrowym oczkiem wraca do domu

Coraz lepsze wiadomości docierają od rodziców 14-miesięcznego Kacperka Siewniaka, który pokonał nowotwór siatkówki. Kolejne wyniki badań świadczą o tym, że jego oczko zdrowieje.
Poniedziałek 27 lipca 2015

Stopa zmiażdżona przez koparkę

Czy nasz kolega z pracy może również przyczynić się do wypadku na budowie? Okazuje się, że tak – choć z pewnością nie celowo. Tak się stało w przypadku pewnego mężczyzny, który doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, gdy ze współpracownikami wymieniał chodnik przed szkołą publiczną na Brooklynie.
Sobota 25 lipca 2015

Zbliżają się Polonijne Mistrzostwa Strzeleckie - Kto ustrzeli puchar konsula?

Po raz ósmy w metropolii nowojorskiej odbędą się Polonijne Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Konsula Generalnego RP w Nowym Jorku. Zawody będą obejmowały dwie olimpijskie konkurencje – skit i trap.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15