Prenumerata
NYC 04:29 am | WWA 10:29 am
1 USD = 3.7545 PLN
Środa 07 października 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Środa 07 października 2015

Trwa rejestracja do wyborów - Kontrowersje na Greenpoincie

W ciągu pierwszego tygodnia rejestracji do wyborów parlamentarnych w okręgu nowojorskim chęć głosowania wyraziło około 1200 osób. Na Brooklynie kontrowersje budzi lokalizacja jednego z punktów głosowania.
Wtorek 06 października 2015

Wybory najładniejszej Polki w USA

W najbliższą sobotę, 10 października, na Greenpoincie odbędą się wybory Miss Polonia USA 2016. Zwyciężczyni konkursu będzie reprezentowała naszą grupę etniczną podczas konkursu Miss USA, organizowanego przez Donalda Trumpa.
Wtorek 06 października 2015

Polonia to patriotyzm i dynamizm

Przywrócenie prawa do głosowania dla wszystkich obywateli Polski i nieograniczanie go do posiadaczy ważnych paszportów – tym w sprawach ważnych dla Polonii powinien zająć się Sejm kolejnej kadencji – powiedział "Nowemu Dziennikowi" Marcin Gugulski, kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu z listy warszawskiej, na którą głosować może także Polonia.
Wtorek 06 października 2015

“Tylko na prawdzie można zbudować coś dobrego”-Antoni Macierewicz i Marcin Gugulski na Greenpoincie

Antoni Macierewicz, przewodniczący Zespołu Parlamentarnego ds. wyjaśnienia przyczyn tragedii smoleńskiej oraz członek tej komisji Marcin Gugulski spotkali się w niedzielę wieczorem z Polonią na Greenpoincie. Wcześniej obaj politycy PIS wzięli udział w Paradzie Pułaskiego.
Poniedziałek 05 października 2015

Polscy informatycy w światowej czołówce, tymczasem SNL kpi sobie z Polaków

W sobotę wieczorem, gdy tysiące Polaków i Amerykanów polskiego pochodzenia szykowało się na Paradę Pułaskiego – Colin Jost, gospodarz popularnego programu "Saturday Night Life", zakpił sobie z nas.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15