Prenumerata
NYC 01:08 pm | WWA 07:08 pm
1 USD = 3.6577 PLN
Poniedziałek 24 lipca 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polonia - Więcej wiadomośći
Niedziela 23 lipca 2017

Kardynał Dziwisz z wizytą w Linden

Kardynał Stanisław Dziwisz w najbliższy weekend odwiedzi Linden, gdzie odprawi mszę św. w archidiecezjalnym sanktuarium św. Jana Pawła II-kościele św. Teresy od Dzieciątka Jezus i poświęci mozaikę papieską.
Piątek 21 lipca 2017

Polonica Restaurant zmienia swoją lokalizację

Po 26 latach istnienia swoją działalność wstrzymała jedyna polska restauracja na Bay Ridge. Znany i lubiany lokal zamknął swoje podwoje ze względu na zbyt wysoki wzrost czynszu.
Czwartek 20 lipca 2017

Seniorzy przykładem dla Polonii • Kabaret Cukier na gościnnych występach

"Apel mężczyzny do kobiety" oraz "Swaty Wiktora" to dwa dowcipne programy, które zostały zaprezentowane podczas gościnnego występu kabaretu Cukier w Pete McGuinness Senior Center na Greenpoincie. Aktorzy na co dzień związani są z działającym w tej samej dzielnicy Klubem Seniora Amber.
Środa 19 lipca 2017

Najważniejsza jest przyjaźń • Każdy z was ma swoją cząstkę w moim sercu

Jubileuszowym bankietem, uroczystą mszą świętą oraz spotkaniem "przy kawie" i wspólnym śpiewem wierni z trzech nowojorskich parafii – św. Krzyża z Maspeth, Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Kazimierza z Brooklynu oraz św. Stanisława Biskupa i Męczennika z Ozone Park – uczcili jubileusz 40-lecia kapłaństwa jednego z najbardziej znanych duchownych wśród Polonii, ks. Ryszarda Kopera.
Środa 19 lipca 2017

Polski Narodowy Kościół Katolicki z USA pomaga chorym w Polsce

125 tys. dolarów zostało przekazane w ubiegłym tygodniu z Polskiego Narodowego Kościoła Katolickiego na potrzeby kliniki na Śląsku. Z pieniędzy tych zostanie zakupiony sprzęt medyczny, komputery oraz oprogramowanie.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15