Prenumerata
NYC 06:38 pm | WWA 12:38 am
1 USD = 3.9499 PLN
Środa 25 maja 2016
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 23 maja 2016

Jubileusz 40-lecia kapłaństwa ks. Andrzeja Kurowskiego

Ks. kanonik Andrzej Kurowski – proboszcz parafii św. Franciszki de Chantal na Brooklynie – świętował w niedzielę, 15 maja, 40-lecie swojej drogi kapłańskiej.
Sobota 21 maja 2016

Petycja do Billa Clintona - Polonia może zaważyć na wyniku wyborów prezydenckich

Reduta Dobrego Imienia – Polska Ligi przeciw Zniesławieniom wzywa byłego amerykańskiego prezydenta Billa Clintona do przeproszenia Polaków za niesprawiedliwe i krzywdzące słowa dotyczące naszego kraju.
Sobota 21 maja 2016

Prezes TK na bankiecie u ambasadora Schnepfa

W trakcie gdy w Polsce trwa konflikt związany z Trybunałem Konstytucyjnym jego prezes profesor Andrzej Rzepliński wraz z Senator Chrisem Murphym i Johnym Heffernem byli specjalnymi gośćmi na bankiecie u ambasadora RP Ryszarda Schnepfa z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.
Piątek 20 maja 2016

Polonia chicagowska protestowała przeciwko Clinton

W czwartek Hillary Clinton miała spotkanie wyborcze w Chicago. Wizycie byłej sekretarz stanu USA towarzyszyły protesty Polonii.
Czwartek 19 maja 2016

3 miliony dolarów za karambol

W mżysty poranek doszło do poważnego wypadku z udziałem kilku pojazdów. Karambol zapoczątkował kierowca tira, który wjechał w tylny zderzak jadącego przed nim samochodu osobowego, ponieważ nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych oraz nie zachował należytej odległości.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15