Prenumerata
NYC 03:23 am | WWA 09:23 am
1 USD = 3.1072 PLN
Czwartek 31 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Środa 30 lipca 2014

Trwają walki na Ukrainie; eksperci odcięci od wraku

Terroryści na wschodzie Ukrainy uniemożliwiają prace międzynarodowym ekspertom na miejscu, gdzie leży wrak samolotu malezyjskich linii lotniczych. Maszyna została zestrzelona przez separatystów 17 lipca.
Środa 30 lipca 2014

ONZ oskarża Izrael

ONZ oskarżył Izrael o celowe zabicie cywilów w Strefie Gazy. W środę nad ranem izraelskie rakiety spadły na szkołę w miejscowości Dżabalija, gdzie chronili się uchodźcy. Zginęło co najmniej 15 osób, a ponad sto zostało rannych.
Środa 30 lipca 2014

Sankcje za sankcje: Polska musi wzmocnić obronę powietrzną

Rosja ostrzegła w środę Unię Europejską, że podwyżki cen energii są nieuchronne. Ma to być konsekwencja unijnych sankcji wobec Moskwy. Sankcje na Kreml rozszerzyły także Stany Zjednoczone.
Wtorek 29 lipca 2014

Koszmar w Gazie trwa

Około 100 osób zabitych i kilkuset rannych – taki jest bilans całonocnych nalotów izraelskiej armii na Strefę Gazy. Noc z poniedziałku na wtorek była dla mieszkańców palestyńskiej enklawy jedną z najcięższych od początku operacji Izraela.
Wtorek 29 lipca 2014

USA: Moskwa naruszyła traktat rozbrojeniowy

Stany Zjednoczone oskarżyły Rosję o naruszenie traktatu rozbrojeniowego w sprawie pocisków rakietowych średniego zasięgu. Prezydent Barack Obama skierował w tej sprawie list do prezydenta Władimira Putina.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15