Prenumerata
NYC 07:28 pm | WWA 01:28 am
1 USD = 3.2336 PLN
Wtorek 16 września 2014
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Wtorek 16 września 2014

Rosjanie w polskim konsulacie

Prorosyjscy separatyści naruszyli integralność terytorium Rzeczpospolitej Polskiej – zajęli we wtorek budynek polskiego konsulatu w Doniecku, zamkniętego od czerwca.
Wtorek 16 września 2014

Ukraina stowarzyszona z UE

Ukraińscy deputowani w Kijowie i europarlamentarzyści w Strasburgu ratyfikowali umowę stowarzyszeniową między Unią Europejską a Ukrainą.
Wtorek 16 września 2014

Polski żołnierz zginął w Kabulu

Nie żyje polski żołnierz, który służył na misji w Afganistanie. Plutonowy Rafał Celebudzki zginął w zamachu terrorysty-samobójcy w stolicy kraju, Kabulu. Oprócz niego śmierć poniosło trzech innych żołnierzy NATO, a co najmniej pięciu, w tym dwóch Polaków, zostało rannych.
Niedziela 14 września 2014

Zaostrza się kampania przed referendum: kapitał ucieka ze Szkocji

W Szkocji – ostra kampania przed referendum niepodległościowym. Zwolennicy i przeciwnicy zerwania unii z Anglią, zorganizowali w weekend setki imprez. Notowania obu obozów są tak zbliżone, że trudno przewidywać wynik głosowania w czwartek, 18 września.
Niedziela 14 września 2014

Kolejna śmierć zakładnika: Brytyjczyk ściął Brytyjczyka?

Islamskie Państwo umieściło w sieci nagranie z kolejnej egzekucji. Jak twierdzą dżihadyści, ofiarą jest pojmany przez nich roku temu w Syrii 44-letni Brytyjczyk, pracownik organizacji humanitarnej, David Haines.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15