Prenumerata
NYC 01:31 am | WWA 07:31 am
1 USD = 3.7223 PLN
Środa 28 stycznia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Wtorek 27 stycznia 2015

Krwawy zamach w Trypolisie

Co najmniej osiem osób zginęło, w tym pięciu cudzoziemców, w luksusowym hotelu Koryntia w stolicy Libii Trypolisie. W hotelu tym zwykle zatrzymują się oficjalne delegacje, w tym zagraniczne.
Wtorek 27 stycznia 2015

Premier Grecji zadarł z Kościołem

Lider greckiej Syrizy zmienia tradycje. Aleksis Tsipras stanowczo zapowiedział, że nie złoży tradycyjnej przysięgi w obecności zwierzchnika greckiego Kościoła prawosławnego, który w Grecji jest kościołem państwowym. Ograniczy się tylko do ślubowania politycznego.
Wtorek 27 stycznia 2015

Islamiści znów grożą egzekucjami

Państwo Islamskie zagroziło zabiciem w ciągu najbliższych 24 godzin japońskiego zakładnika i jordańskiego pilota. Islamiści domagają się uwolnienia Jordanki, która siedzi w więzieniu w Ammanie za próbę samobójczego zamachu.
Wtorek 27 stycznia 2015

Ukraina: Rosja jest agresorem

Ukraińska Rada Najwyższa uznała Rosję za państwo-agresora. Decyzja została podjęta niemal rok po rozpoczęciu rosyjskiej agresji na Krymie.
Poniedziałek 26 stycznia 2015

Rosja: Polska musi zmienić projekt pomnika w Smoleńsku

Rosja nie ma nic przeciwko budowie pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej. Minister Kultury Federacji Rosyjskiej w rozmowie z Polskim Radiem stwierdził, że jedyną przeszkodą jest… wielkość zaprojektowanego obelisku.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15