Prenumerata
NYC 01:46 pm | WWA 07:46 pm
1 USD = 3.7153 PLN
Środa 28 czerwca 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Świat - Więcej wiadomośći
Wtorek 27 czerwca 2017

Rekordowa kara dla Google

Koncern Google nie zgadza się z zarzutami Komisji Europejskiej. Ta nałożyła na koncern karę w wysokości 2 miliardów 400 milionów euro - to najwyższa kara w historii postępowań antymonopolowych.
Poniedziałek 26 czerwca 2017

Putin spotka się z Trumpem?

Moskwa nie dysponuje żadnymi konkretami w sprawie spotkania prezydentów Rosji i USA. Według rzecznika Kremla, strona rosyjska wciąż pracuje nad przygotowaniem dwustronnej rozmowy Władimira Putina z Donaldem Trumpem.

Niedziela 25 czerwca 2017

Awaria „OLO” na Atlantyku

"Fatalnie! Górna tuleja ukręcona u góry steru. Do naprawy konieczni: kowal, spawacz i inżynier. Był tylko inżynier" – pisze z Atlantyku Aleksander Doba od miesiąca płynący kajakiem ze Stanów Zjednoczonych do Europy w ramach Trzeciej Transatlantyckiej Wyprawy Kajakowej.
Piątek 23 czerwca 2017

Co dalej z Polakami na Wyspach?

Polska nie jest w pełni zadowolona z oferty Wielkiej Brytanii dotyczącej zagwarantowania praw Europejczyków, w tym naszych rodaków na Wyspach po Brexicie. Powiedział o tym wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański polskim dziennikarzom w Brukseli w trakcie drugiego dnia unijnego szczytu.

Czwartek 22 czerwca 2017

Moskwa krytykuje Warszawę

Moskwa krytycznie odniosła się do polskiej ustawy o zakazie propagowania komunizmu. Chodzi o znowelizowane przepisy, które regulują kwestię usunięcia z przestrzeni publicznej obiektów o charakterze nieużytkowym, które gloryfikują ustrój totalitarny. Rosyjscy politycy znowelizowaną ustawę nazwali „oburzającą” i „przestępczą”.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15