Prenumerata
NYC 01:26 pm | WWA 06:26 pm
1 USD = 3.3382 PLN
Czwartek 30 października 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Czwartek 30 października 2014

Rekolekcje paulinów posługujących w USA

W klasztorze paulińskim w Doylestown, w stanie Pensylwania, od 6 do 11 października 2014 roku odbyła się pierwsza tura rekolekcji dla ojców i braci z Zakonu Świętego Pawła Pierwszego Pustelnika, posługujących w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Druga tura rekolekcji odbyła się w klasztorze paulińskim w Kittaning (13-18 października).
Środa 29 października 2014

Napad i rozboje w greenpoinckich sklepach

Napad z bronią w ręku na delikatesy i dwa pobicia – wewnątrz oraz w okolicy sklepu – zdominowały ubiegłotygodniową kronikę kryminalną 94. posterunku policji na Greenpoincie.
Środa 29 października 2014

5 dni do midterm elections: W polityce liczą się głosy i pieniądze

Do wyborów połówkowych (midterm elections) zostało już tylko pięć dni. W przyszły wtorek wybieramy przedstawicieli do władz lokalnych, Senatu i Kongresu.
Środa 29 października 2014

Polski Dzień na lotnisku w Newarku

W terminalu C Liberty International Airport w Newarku, NJ, w środę, 15 października, zorganizowany został Polish Heritage Day. Tę prezentację polskiej kultury, historii i osiągnięć naukowych już po raz drugi przygotowała grupa polskich pracowników amerykańskich linii lotniczych United Airlines z Sebastianem Kunkowskim na czele.
Środa 29 października 2014

Eksplozja rakiety w Wirginii

Fiaskiem zakończyła się amerykańska misja zaopatrzeniowa Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Bezzałogowa rakieta wybuchła tuż po starcie z wyrzutni w stanie Wirginia. Śledztwo w sprawie przyczyn katastrofy rozpoczęło się od razu.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15