Prenumerata
NYC 10:25 am | WWA 04:25 pm
1 USD = 3.9511 PLN
Sobota 06 lutego 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Sobota 06 lutego 2016

Polka wśród najlepszych tancerzy - Miłość niejedną ma twarz

Ania Matlewska, finalistka 7. edycji programu "You Can Dance", zaprezentowała swoje umiejętności podczas Choreography Showcase 2016. Była jedyną Polką biorącą udział w tym pokazie, w którym reprezentowała jednocześnie The Martha Graham School.
Piątek 05 lutego 2016

Gigantyczny dźwig runął na Manhattanie. Ofiara to imigrant z Czech

38-letni mężczyzna nie żyje, a trzy osoby zostały ranne, w tym dwie są w ciężkim stanie po tym, jak na Dolnym Manhattanie zawalił się dźwig. Do zdarzenia doszło w piątek, 5 lutego, ok. godz. 8:20 rano, gdy w mieście padał obfity śnieg.
Piątek 05 lutego 2016

Burmistrz zabiera się za sprzątanie NYC

Pierwsza rzecz, która uderza przyjezdnych w mieście Nowy Jork, to brud i śmieci. Burmistrz Bill de Blasio postanowił to zmienić i zarządził wielkie sprzątanie. Wszystko w ramach inicjatywy CleanNYC, którą objęte mają zostać dzielnice Wielkiego Jabłka.
Piątek 05 lutego 2016

Dwóch policjantów postrzelonych na służbie

Dwóch nowojorskich policjantów zostało w czwartek wieczorem postrzelonych w trakcie pełnienia służby. Do zdarzenia doszło w jednym z bloków komunalnych znajdujących się na Bronksie. Sprawca popełnił samobójstwo.
Piątek 05 lutego 2016

Na Manhattanie zawalił się dźwig

Jedna osoba nie żyje, a co najmniej dwie są w stanie krytycznym po tym, jak na Dolnym Manhattanie zawalił się dźwig. Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 rano, gdy w mieście padał obfity śnieg.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15