Prenumerata
NYC 08:57 pm | WWA 02:57 am
1 USD = 3.8306 PLN
Czwartek 05 maja 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Środa 04 maja 2016

Trump miażdży rywali. W wyścigu o Biały Dom nie ma już Cruza

Ta informacja, to jak na razie jedno z największych, jeśli nie największe zaskoczenie podczas trwającej w USA walki o Biały Dom – po znacznej przegranej w prawyborach w Indianie Ted Cruz oświadczył, że wycofuje się z prezydenckiego wyścigu. Czy to oznacza, że idący jak burza Donald Trump może być już pewny nominacji?
Wtorek 03 maja 2016

Niedogaszone zapałki i świeczki przyczyną pożaru?

W niedzielę, tuż przed godz. 7 wieczorem, zapaliła się zabytkowa serbska katedra na Manhattanie. Budynek spłonął niemal doszczętnie. Zaledwie kilka godzin wcześniej ponad 700 wiernych uczestniczyło w uroczystej mszy świętej z okazji prawosławnej Wielkanocy.
Wtorek 03 maja 2016

Plądrują skrzynki pocztowe - Kradzieże na “wędkę”

Coraz popularniejsze wśród złodziei stają się kradzieże listów i przesyłek znajdujących się w skrzynkach pocztowych. Dochodzi do nich we wszystkich pięciu gminach Wielkiego Jabłka oraz na Long Island.
Wtorek 03 maja 2016

Queensboro Bridge idzie do remontu

Mający 107 lat i znany obecnie jako Ed Koch Queensboro Bridge znów będzie remontowany.
Wtorek 03 maja 2016

Wysoka nagroda za pomoc w ujęciu przestępcy - Napad na bank w Garfield

FBI oraz policja z New Jersey poszukują złodzieja, który w czwartek, około godz. 9:30 rano, okradł M&T Bank w Garfield. Najprawdopodobniej jest on sprawcą siedmiu innych napadów, do jakich doszło w powiatach Bergen i Passaic w ciągu kilku ostatnich miesięcy.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15