Prenumerata
NYC 09:38 am | WWA 03:38 pm
1 USD = 3.0691 PLN
Środa 23 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Środa 23 lipca 2014

Ponad pół miliona za czynsz na Greenpoincie

8 tysięcy stóp kwadratowych przestrzeni handlowo-usługowej jest do wynajęcia w luksusowym apartamentowcu budowanym na Greenpoincie. W sumie tylko za jej dzierżawę właściciel otrzyma miesięcznie około 520 tysięcy dolarów.
Wtorek 22 lipca 2014

Gwardia Narodowa strzeże granic

Gubernator Teksasu wysyła tysiąc żołnierzy Gwardii Narodowej na granicę amerykańsko-meksykańską. Mają oni bronić obywateli USA przed "kryminalistami, handlem ludźmi i gangami narkotykowymi".
Wtorek 22 lipca 2014

Jak sobie poradzić bez metra G

Wiele kontrowersji wśród mieszkańców Greenpointu budzi zapowiadane wyłączenie z ruchu części trasy jedynej linii metra kursującej w tej dzielnicy. MTA twierdzi, że lato to najbardziej odpowiedni czas na remont oraz zachęca do skorzystania z innych form komunikacji.
Wtorek 22 lipca 2014

HRW: działania antyterrorystyczne – często są iluzją

Po 9/11, Federalne Biuro Śledcze (FBI) "wrabiało" amerykańskich muzułmanów w zamachy terrorystyczne poprzez "nakłanianie, organizowanie oraz opłacanie ich działań" – twierdzi raport Human Rights Watch (HRW).
Wtorek 22 lipca 2014

Pomocna dłoń dla rozwiedzionych

Doświadczamy cierpienia niemalże nieustannie każdego dnia, w naszej zwykłej, szarej codzienności. Jest to moment pewnego kryzysu, walki i zmagania się z samym sobą! Trudno jest pocieszać tych, którzy przeżywają różne życiowe dramaty. Często po prostu brakuje słów i wobec tej tajemnicy cierpienia czujemy się mali i nieporadni.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15