Prenumerata
NYC 06:36 am | WWA 12:36 pm
1 USD = 3.7680 PLN
Poniedziałek 30 marca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Niedziela 29 marca 2015

Karta ochronna dla imigrantów

Luis Gutierrez – demokratyczny kongresman z Illinois, orędownik praw dla imigrantów – wydał broszurkę z informacjami na temat tego, jak uniknąć deportacji, oczekując na zmiany w prawie imigracyjnym planowane przez Baracka Obamę.
Niedziela 29 marca 2015

Amanda Knox ostatecznie uniewinniona

Włoski Sąd Najwyższy uniewinnił Amerykankę Amandę Knox i Włocha Raffaela Sollecito, którzy wcześniej zostali skazani przez sąd apelacyjny na wieloletnią karę więzienia za zabójstwo brytyjskiej studentki Meredith Kercher w 2007 roku w Perugii.
Niedziela 29 marca 2015

Obama chciał usunąć Netanjahu?

Przewodniczący Izby Reprezentantów John Boehner krytykuje Baracka Obamę za wrogi stosunek do premiera Izraela. Tymczasem senacka podkomisja prowadzi dochodzenie w sprawie rządowego wsparcia dla inicjatyw związanych z usunięciem Benjamina Netanjahu z urzędu.
Niedziela 29 marca 2015

Szczególny Gość z Jasnej Góry w Lakewood

W dniach 6-8 marca Jego Ekscelencja ksiądz arcybiskup Wacław Depo, metropolita częstochowski i duchowy opiekun Jasnej Góry, odwiedził parafię St. Mary of the Lake w Lakewood, NJ. W trakcie swej kilkudniowej wizyty ks. arcybiskup uczestniczył w rekolekcjach wielkopostnych i dzielił się swymi przemyśleniami, swoją wiarą, z Polonią.
Sobota 28 marca 2015

Rekolekcje wielkopostne w Yonkers

Bezpośrednim przygotowaniem do świąt wielkanocnych w parafii św. Kazimierza Królewicza w Yonkers (archidiecezja nowojorska), były rekolekcje wielkopostne, które rozpoczęły się 14 marca. Spotkania rekolekcyjne poprowadził ojciec dr Marek Tomczyk, przeor klasztoru ojców paulinów w Warszawie.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15