Prenumerata
NYC 06:05 am | WWA 12:05 pm
1 USD = 3.7234 PLN
Wtorek 03 marca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Wtorek 03 marca 2015

Obamacare przed sądem

W środę Sąd Najwyższy rozpatrywać będzie wniosek w sprawie Obamacare. Jeżeli strona, która wniosła pozew, wygra - czeka nas podwyżka (i tak już wysokich) składek za ubezpieczenia medyczne. W związku z tym Amerykanie będą rezygnować z ubezpieczenia, co z kolei grozi zapaścią całego systemu. Eksperci nazywają to "spiralą śmierci".
Wtorek 03 marca 2015

Sen. Barbara Mikulski idzie na emeryturę

Przejdzie do historii jako kobieta-polityk najdłużej zasiadająca w Kongresie. Sen. Barbara Mikulski, polskiego pochodzenia demokratka, która niejednokrotnie walczyła o sprawy polskie, przejdzie na emeryturę, gdy skończy się jej kadencja na początku 2017 r.
Poniedziałek 02 marca 2015

Policjanci w LA zastrzelili bezdomnego

Bezdomny – według relacji policjantów – nie reagował na polecenia funkcjonariuszy i mógł mieć broń. O zdarzeniu zrobiło się głośno, gdy w internecie pojawiło się nagranie świadka zdarzenia.
Poniedziałek 02 marca 2015

Warto inwestować tam, gdzie mieszkają Polacy - Ridgewood najbardziej atrakcyjną dzielnicą

Ridgewood oraz sąsiedni Bushwick to dwie dzielnice, które zostały wyróżnione przez ekspertów jako najbardziej atrakcyjne i przyszłościowe pod względem inwestowania oraz rozwoju.
Poniedziałek 02 marca 2015

Tydzień spokoju dla DHS

Tuż przed wygaśnięciem budżetu Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego (DHS) Kongres przyjął ustawę, która o siedem dni przedłuża finansowanie tej agencji. Ustawa to środek zastępczy – nie eliminuje, ale oddala na tydzień groźbę paraliżu DHS.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15