Prenumerata
NYC 04:58 am | WWA 10:58 am
1 USD = 3.7097 PLN
Poniedziałek 27 kwietnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 27 kwietnia 2015

Zadzwoń po poradę imigracyjną. Na pytania czekają polscy eksperci

Od najbliższego poniedziałku, 27 kwietnia, do piątku – 1 maja czynna będzie imigracyjna infolinia uruchomiona z myślą o tych, którzy chcą zasięgnąć informacji w sprawach imigracyjnych, przede wszystkim dotyczących procesu ubiegania się o obywatelstwo. Co ważne, wiadomości udzielane są również w języku polskim.
Niedziela 26 kwietnia 2015

Polonia domaga się wycofania gry Mattela

Fundacja Kościuszkowska, jak i inne grupy Polonii wzywają producenta zabawek – firmę Mattel – do wycofania z rynku wersji gry "Apples to Apples", w której znajduje się definicja filmu "Lista Schindlera" ze stwierdzeniem "nazistowska Polska".
Niedziela 26 kwietnia 2015

Rosyjscy hakerzy czytali listy Obamy

Rosyjscy hakerzy, którzy włamali się do systemu komputerowego Białego Domu, dotarli dalej, niż przypuszczano. Według "New York Timesa" udało im się nawet przeczytać e-maile Baracka Obamy.
Niedziela 26 kwietnia 2015

Zamieszki w Baltimore

Co najmniej 12 osób zatrzymano w sobotę w nocy podczas zamieszek w Baltimore, w Maryland. Do zamieszek doszło podczas protestu po śmierci aresztowanego przez policję 25-letniego czarnoskórego Freddiego Graya.
Sobota 25 kwietnia 2015

Kolejne ścieżki rowerowe na Greenpoincie

Być może już późną wiosną lub latem tego roku rozpocznie się instalacja ścieżek rowerowych na Greenpoint Avenue Bridge – informuje nowojorski Wydział Transportu.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15