Prenumerata
NYC 01:36 pm | WWA 07:36 pm
1 USD = 4.0094 PLN
Sobota 25 czerwca 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Piątek 24 czerwca 2016

VW zapłaci w USA 10 miliardów kary

Właściciele volkswagenów z silnikiem Diesla otrzymają po kilka tysięcy dolarów odszkodowania w związku oszukiwaniem przez niemiecki koncern podczas pomiarów emisji spalin. Amerykańskie media informują, że Volkswagen jest bliski ugody z rządem USA w sprawie przewidującej 10 miliardów dolarów rekompensaty.
Czwartek 23 czerwca 2016

Rabin Friedman zbulwersowany protestem - Polacy nie są antysemitami

Polonijny Ruch Obrony Polski NY zorganizował manifestację przed szkołą średnią prowadzoną przez rabina Zeva Friedmania na Long Island. Była to odpowiedź na protest, jaki dziekan Rambam Mesivta High School przeprowadził na początku maja przed Konsulatem Generalnym RP w Nowym Jorku.
Czwartek 23 czerwca 2016

Sąd w Los Angeles: “Schody do nieba” to nie plagiat

Ława przysięgłych sądu w Los Angeles uznała, że słynny utwór "Schody do nieba" zespołu Led Zeppelin nie jest plagiatem. Proces wytoczyli brytyjskiej grupie spadkobiercy amerykańskiego gitarzysty, piosenkarza i kompozytora Randy'ego Wolfe'a.
Czwartek 23 czerwca 2016

Sąd Najwyższy nie odblokował DAPA i DACA

Amerykański Sąd Najwyższy nie przywrócił do życia programów DAPA i rozszerzonej wersji DACA, które dałyby 5 milionom imigrantów możliwość tymczasowego pozwolenia na pracę i ochronę przed deportacją.
Czwartek 23 czerwca 2016

Marek Gaciarz chciał uprawiać seks z nieletnią. Wpadł w pułapkę

Co najmniej sześć lat więzienia grozi 34-letniemu Markowi Gaciarzowi z Chicago, za to, że chciał uprawiać seks z 15-letnią dziewczyną. Mężczyzna został uznany za winnego zarzucanych mu czynów. Ostateczny wyrok usłyszy w sierpniu.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15