Prenumerata
NYC 05:41 pm | WWA 11:41 pm
1 USD = 3.7872 PLN
Środa 27 maja 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Środa 27 maja 2015

Czerwona kartka dla FIFA

"To jest mistrzostwo świata w oszustwie i dziś za to dajemy FIFA czerwoną kartkę" – mówili w środę przedstawiciele administracji USA, ujawniając największy skandal korupcyjny w historii piłki nożnej. Jak bomba gruchnęła informacja o tym, że dziewięciu ważnych działaczy FIFA zostało zatrzymanych w Zurychu przez szwajcarską policję.
Środa 27 maja 2015

Blokada rozporządzeń Obamy podtrzymana – imigranci muszą czekać

Sąd apelacyjny nie zgodził się usunąć tymczasowej blokady rozporządzeń imigracyjnych wprowadzonych przez prezydenta Baracka Obamy, na mocy których miliony imigrantów uzyskałyby tymczasową ochronę przed deportacją oraz pozwolenie na pracę.
Środa 27 maja 2015

Polskie bajki dla amerykańskich maluchów

Po raz kolejny dzieła polskich twórców – tym razem bajki – prezentowane są na największych w USA międzynarodowych targach książki Book Expo America. Impreza przeznaczona głównie dla wydawców, agentów literackich, księgarzy czy bibliotekarzy jest doskonałą promocją i szansą, by w przyszłości zaistnieć na amerykańskim rynku.
Środa 27 maja 2015

Hakerzy włamali się na stronę IRS

Posługując się skradzionymi danymi osobowymi, przez aplikację na stronie irs.gov uzyskali dostęp do starych deklaracji podatkowych ponad 100 000 osób.
Wtorek 26 maja 2015

Będzie czterodniowy festiwal na Ridgewood

Wbrew wcześniejszym obawom oraz negatywnej opinii Rady Dzielnicy nr 5, w tym roku odbędzie się zgodnie z 22-letnią tradycją Fresh Pond Road Street Festival.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15