Prenumerata
NYC 04:14 am | WWA 10:14 am
1 USD = 3.0281 PLN
Niedziela 20 kwietnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Sobota 19 kwietnia 2014

Fishtown w obronie kościoła świętego Wawrzyńca

W ostatniej kronice wydrukowaliśmy komunikat Archidiecezji Filadelfijskiej z 28 marca 2014 roku, przekazany przez rzecznika prasowego Kennetha Gavina. Obecnie znamy już reakcję Fishtown i mamy więcej konkretów.
Piątek 18 kwietnia 2014

Wielkanocne radości w Klubie “Sobieski” na Florydzie

Klub Amerykańsko-Polski "Sobieski" w Lake Worth (niedaleko West Palm Beach ) zachwycił swoich członków i zaproszonych gości bogatym programem wielkanocnym dla dzieci i dla dorosłych. W niedzielę, 13 kwietnia 2014 roku, klub zaprosił na tradycyjną zabawę wielkanocną dla dzieci.
Piątek 18 kwietnia 2014

Pędzisz? Dostaniesz mandat!

Przekraczasz dozwoloną prędkość, nie zapinasz pasów, rozmawiasz przez telefon komórkowy prowadząc samochód? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że stałeś się celem numer jeden dla funkcjonariuszy policji stanowej z Nowego Jorku. Właśnie ruszyła akcja "speed week", a to oznacza zero tolerancji dla kierowców łamiących przepisy.
Piątek 18 kwietnia 2014

Wjechała do rzeki. Chciała zabić dzieci

We wtorek późnym popołudniem mieszkanka południowej części New Jersey wjechała rozpędzonym samochodem do Delaware River. Jak się później okazało, próbowała utopić siebie oraz trójkę swoich dzieci. Uratował ich przypadkowy kierowca.
Piątek 18 kwietnia 2014

Uroczystości w Nowym Jorku związane z kanonizacją Jana Pawła II i Jana XXIII

Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej wraz z Konsulatem Generalnym Republiki Włoskiej organizują uroczystości związane z kanonizacją papieży Jana XXIII oraz Jana Pawła II, które odbędą się w katedrze św. Patryka na Manhattanie, 27 kwietnia 2014 roku o godzinie 19.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15