RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Wtorek 08 stycznia 2019

Rok 2018 w sporcie

Złoty medal olimpijski Kamila Stocha na dużej skoczni w Pjongczangu, tytuł mistrzów świata dla siatkarzy oraz medale lekkoatletów w Berlinie i w Birmingham – to spektakularne sukcesy polskich sportowców w roku 2018.
Niedziela 06 stycznia 2019

Kobayashi i reszta świata

Dawid Kubacki czwartym zawodnikiem 67. Turnieju Czterech Skoczni. Polak zajął drugie miejsce w kończącym zawody konkursie w austriackim Bischofshofen. Wygrał rewelacyjny Japończyk Ryoyu Kobayashi, który tym samym wyrównał osiągnięcie Kamila Stocha i Svena Hannawalda i triumfował we wszystkich czterech konkursach.
Sobota 22 grudnia 2018

Lechia i Legia na czele przed zimową przerwą

Lechia Gdańsk po sobotnim zwycięstwie nad Górnikiem Zabrze 4:0 w 20. kolejce spędzi zimę na pozycji lidera Lotto Ekstraklasy. Czwartą wygraną z rzędu zanotowała Cracovia. Piłkarze rozpoczęli zaledwie 47-dniową przerwę, najkrótszą w historii rozgrywek.
Wtorek 18 grudnia 2018

Tytoń w MLS

Przemysław Tytoń został nowym zawodnikiem FC Cincinnati, który w sezonie 2019 zadebiutuje w amerykańskiej Major League Soccer. Polak wzmocnił drużynę z Ohio na zasadzie wolnego transferu.
Poniedziałek 17 grudnia 2018

Ten los to sztos!

Bayern Monachium Roberta Lewandowskiego zmierzy się z Liverpoolem, a Juventus Turyn Wojciecha Szczęsnego z Atletico Madryt w 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Borussia Dortmund Łukasza Piszczka trafiła na londyński Tottenham. Losowanie par odbyło się w poniedziałek w szwajcarskim Nyonie.