Prenumerata
NYC 07:14 pm | WWA 01:14 am
1 USD = 4.0402 PLN
Wtorek 01 grudnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 30 listopada 2015

Jeden gol to za mało: finał MLS bez Red Bulls

Columbus Crew i Portland Timbers zagrają o MLS Cup. W finale Konferencji Wschodniej wyeliminowani zostali New York Red Bulls, a na zachodzie przegrali piłkarze FC Dallas.
Sobota 28 listopada 2015

Grzegorz Gustaw mistrzem świata w kulturystyce

W dniach 13-14 listopada 2015 roku, w kompleksie kasyna "Taj Majal" w Atlantic City w stanie New Jersey, odbyły się mistrzostwa świata amatorów i zawodowców w kulturystyce naturalnej kobiet i mężczyzn.
Poniedziałek 23 listopada 2015

Polak potrafi. Pod koszem

Polonijne drużyny piłkarskie już od wielu lat wygrywają mecze na nowojorskich murawach. Pingpongiści Klubu Tenisa Stołowego z Centrum Polsko-Słowiańskiego regularnie odnoszą sukcesy w krajowych rozgrywkach. „Teraz nadszedł czas, aby pokazać że ‘Polak potrafi’ także na koszykarskim parkiecie” – mówi kapitan drużyny Radek Wyrwas.
Wtorek 17 listopada 2015

Raul i Marcos Senna zakończyli kariery, Cosmos mistrzem NASL

Pozyskany w połowie sierpnia Gaston Cellerino został bohaterem niedzielnego finału NASL. Hat-trick Argentyńczyka sprawił, że Cosmos pokonał Ottawę 3:2 i pozwolił Raulowi oraz Marcosowi Sennie na zakończenie karier w glorii mistrzów.
Poniedziałek 16 listopada 2015

Matkowski przegrał na początek

Marcin Matkowski i Nenad Zimonjić od porażki rozpoczęli udział w kończącym sezon tenisowym turnieju ATP Finals, który odbywa się w Londynie.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15