Prenumerata
NYC 07:21 am | WWA 01:21 pm
1 USD = 3.7896 PLN
Niedziela 04 października 2015
RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Piątek 02 października 2015

Niedźwiedzi strumień

Najbardziej ze wszystkiego, wraz z moim kolegą Danem Jacksem, lubimy dziesięciokilometrowe dystanse po górzystych ścieżkach północnokalifornijskich parków. Korzystając z okazji, że robiący studia magisterskie w Szwecji mój syn, Robert, był przez kilka tygodni w domu, udało nam się we trzech wystartować, 15 sierpnia, w biegu "Bear Creek Run" zorganizowanym w Briones Regional Park przez Brazen Racing.
Poniedziałek 28 września 2015

Mój pierwszy maraton

Najciszej jak tylko potrafię, aby nie budzić wtulonej w ciepłą pościel rodziny (ale i tak narobiłem trochę hałasu), wyszedłem z pokoju hotelowego w chłodną noc. Kilkanaście minut później, wraz z grupą podobnych mi, niedobudzonych do końca osób, jechałem specjalnie podstawionym miejskim pociągiem do centrum pięknie położonego nad Pacyfikiem, południowokalifornijskiego San Diego.
Piątek 11 września 2015

Bieg dla szczęścia

Michał Majerczak przekroczył linię mety jako pierwszy. Na przebiegnięcie wyznaczonego dystansu potrzebował 18 minut i 49 sekund. Dwie sekundy po nim przybiegł Glenn Anaiscourt, a po kolejnych dwóch sekundach – Greg Mandler. A potem przybiegali na metę kolejni zawodnicy...
Sobota 29 sierpnia 2015

Lato polonijnych żeglarzy

Tegoroczny sezon w Polskim Klubie Żeglarskim w Nowym Jorku zapowiadał wiele atrakcyjnych wydarzeń. Od wczesnej wiosny prowadzony jest kurs żeglarski na stopnie żeglarza i jachtowego sternika morskiego. W tym roku odbył się też kurs CPR (masaż serca, pierwsza pomoc).
Czwartek 27 sierpnia 2015

Złoty młot Anity

Anita Włodarczyk zdobyła złoty medal w rzucie młotem na lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Pekinie. Polka wygrała konkurs wynikiem 80,85 m, który uzyskała w czwartej próbie.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15