Prenumerata
NYC 12:45 am | WWA 06:45 am
1 USD = 3.8132 PLN
Środa 24 sierpnia 2016
RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Czwartek 18 sierpnia 2016

Siatkarze wracają do domu, szczypiorniści grają dalej

Po raz drugi w historii polscy piłkarze ręczni awansowali do czołowej czwórki turnieju olimpijskiego. W Rio de Janeiro reprezentacja Polski powtórzyła sukces sprzed 40 lat z Montrealu, gdzie ostatecznie zajęła 3. miejsce. O sukcesie nie moga mówić siatkarze, którzy po przegranym meczu z USA jadą do domu.
Wtorek 16 sierpnia 2016

Srebro i brąz dla polskich kajakarek

We wtorek polska reprezentacja olimpijska wzbogaciła się o kolejne medale w swoim dorobku na igrzyskach w Rio. Srebrny medal olimpijski w kajakarstwie zdobyła Marta Walczykiewicz. Brąz, także w kajakarstwie, zdobyły Beata Mikołajczyk i Karolina Naja.
Poniedziałek 15 sierpnia 2016

Stary nowy lider

Jagiellonia Białystok nie wykorzystała szansy powrotu na czoło Lotto Ekstraklasy, sensacyjnie przegrywając w Płocku z Wisłą 0:1 (0:1) na zakończenie 5. kolejki. Jedynego gola w 40. minucie strzelił Dimitar Iliev.
Poniedziałek 15 sierpnia 2016

Złoto i rekord świata Anity Włodarczyk

Anita Włodarczyk została mistrzynią olimpijską w rzucie młotem ! Reprezentantka Polski triumf podczas igrzysk w Rio de Janeiro uświetniła rekordem świata - w trzeciej kolejce konkursu uzyskała odległość 82,29 m.
Niedziela 14 sierpnia 2016

Polonijne szablistki na olimpijskim podium

Polskie szablistki zakończyły drużynową rywalizację olimpijską w Rio de Janeiro na szóstej pozycji. Na pocieszenie brązowy medal wywalczyły Amerykanki, mające w swoich szeregach dwie zawodniczki polskiego pochodzenia, mieszkanki New Jersey – 28-letnią Dagmarę Wozniak i dwa lata młodszą Monikę Aksamit. Obie sportową karierę rozpoczynały w Polsko-Amerykańskiej Szkole Szermierczej w Clark, NJ.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15