RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Środa 28 września 2016

Bramki Glika i Milika • Legia bez gola i punktu

Wstydu nie było, ale radości też nie ma, bo mistrz Polski przegrał drugi mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Legia Warszawa uległa w Lizbonie Sportingowi 0:2 (0:2). Jacek Magiera czasu na poukładanie drużyny miał niewiele, ale dwa dni wystarczyły mu, by choć trochę odmienić Legię. By na początku spotkania zobaczyć ją walczącą, taką, jakiej w tym sezonie nie widzieliśmy nawet na boiskach ekstraklasy.
Wtorek 27 września 2016

Gortat wśród 100 najlepszych koszykarzy NBA

Serwis "Sports Illustrated", jak co roku, opublikował listę stu najlepszych koszykarzy, którzy w nadchodzącym sezonie będą rywalizować na parkietach NBA. W tym zaszczytnym gronie znalazło się miejsce dla Marcina Gortata.
Poniedziałek 26 września 2016

Kolejka pełna remisów • Równy krok Jagiellonii i Lechii

Jedna dobra połowa to zbyt mało, aby pokonać zespół Michała Probierza. Korona prowadziła w niedzielę w Kielcach z Jagiellonią Białystok w 10. kolejce LOTTO Ekstraklasy, ale w drugiej połowie bramki zdobywali tylko goście, dzięki czemu zwyciężyli 2:1 (0:1) i obronili pozycję lidera.
Sobota 24 września 2016

Doyle coraz bliżej celu

Australijczyk Jason Doyle wygrał Grand Prix w Sztokholmie, dziewiątą eliminację mistrzostw świata w jeździe na żużlu, i w klasyfikacji generalnej ma już pięć punktów przewagi nad Gregiem Hancockiem. Tym razem w finale zabrakło Polaków.
Poniedziałek 19 września 2016

Legia bliżej dna • Równy krok liderów

Trwa kryzys mistrzów Polski. W niedzielnym meczu 9. kolejki piłkarze Legii Warszawa przegrali u siebie z Zagłębiem Lubin 2:3. Lechia Gdańsk pokonała Lecha Poznań 2:1 i razem z Jagiellonią Białystok oraz Bruk-Bet Termalicą Nieciecza przewodzi w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Liderem są białostocczanie, którzy mają najlepszy bilans bramkowy.