Prenumerata
NYC 05:22 pm | WWA 11:22 pm
1 USD = 4.0845 PLN
Piątek 20 stycznia 2017
RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Wtorek 17 stycznia 2017

Orzełki z podciętymi skrzydłami

Po wtorkowych meczach mistrzostw świata piłkarzy ręcznych dwanaście drużyn jest pewnych gry w 1/8 finału. Awans zapewniły sobie: gospodarz turnieju Francja, Norwegia, Rosja, Brazylia z grupy A, Słowenia, Hiszpania i Macedonia z grupy B, Niemcy i Chorwacja z grupy C oraz Dania, Szwecja i Katar z grupy D. Polska zajmie dopiero piąte miejsce w swojej grupie i będzie walczyć o lokaty 17-20.
Wtorek 17 stycznia 2017

Radwańska na huśtawce

Z trójki Polaków, która przystąpiła do rywalizacji w grach pojedynczych w rozpoczętym w poniedziałek wielkoszlemowym Australian Open na kortach w Melbourne Park, ostała się po I rundzie tylko Agnieszka Radwańska.
Niedziela 15 stycznia 2017

Dublet Stocha w Wiśle Malince

W sobotę Kamil Stoch został pierwszym Polakiem, który wygrał konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle Malince. W niedzielę powtórzył sukces. To jego 18. i 19. zwycięstwa w karierze oraz trzecie i czwarte w tym sezonie, po których najpierw objął prowadzenie, a następnie umocnił je, w klasyfikacji generalnej cyklu.
Niedziela 15 stycznia 2017

Kownacki: mój czas nadchodzi!

Adam Kownacki odniósł 15. zwycięstwo w zawodowej karierze i wciąż jest niepokonany.
Sobota 14 stycznia 2017

Sonik tuż za podium

39. edycja Rajdu Dakar przeszła do historii. W kategorii samochodów zwyciężył Francuz Stephane Peterhansel, w konkurencji motocyklistów – Brytyjczyk Sam Sunderland, quadowców – Rosjanin Siergiej Karjakin, a wśród ciężarówek – ekipa Rosjanina Eduarda Nikołajewa.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15