Prenumerata
NYC 10:24 pm | WWA 04:24 am
1 USD = 3.117 PLN
Sobota 02 sierpnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Piątek 01 sierpnia 2014

Lewandowski: pobiegaliśmy, pograliśmy i wygraliśmy

Bayern Monachium pokonał Chivas Guadalajara 1:0 w rozegranym w czwartek meczu o Audi Cup w New Jersey. Na Red Bull Arena zagrał też Robert Lewandowski, ale zwycięskiego gola strzelił Peruwiańczyk Pizarro.
Piątek 01 sierpnia 2014

Wielka impreza każdego dnia

3 sierpnia rozpocznie się 71. edycja kolarskiego wyścigu Tour de Pologne. Przed startem największej kolarskiej imprezy w Polsce rozmawiamy z Czesławem Langiem – znakomitym przed laty polskim kolarzem, medalistą olimpijskim z Moskwy (1980), obecnie organizatorem Tour de Pologne i dyrektorem wyścigu.
Czwartek 31 lipca 2014

Nalepsi w USA: Polonia NY, Polonez UTD, Polonez Berlin

W miniony weekend w pięknym ośrodku sportowym serbskiego klubu White Eagle w miejscowości Hope, NJ, rozegrany został XXVIII Turniej Polonijnych Drużyn Północnej Ameryki, który był również XXIV Memoriałem Kazimierza Deyny.
Środa 30 lipca 2014

Najbardziej wartościowi sportowcy świata

Szwajcarski tenisista Roger Federer i amerykański golfista Tiger Woods zostali uznani przez "Forbesa" najbardziej wartościowymi sportowcami 2013 roku. Według raportu, opublikowanego przez magazyn, zarobili w tym okresie dzięki własnemu nazwisku po 46 mln dol.
Środa 30 lipca 2014

Lewandowski w Nowym Jorku!

Polscy kibice piłkarscy na Wybrzeżu Wschodnim USA mają powody do radości. W zeszłym tygodniu do New Jersey przyleciał Wojciech Szczęsny, a teraz jego śladem podąża Robert Lewandowski, który w czwartek o 8 wieczorem na Red Bull Arena zagra w meczu Bayern Monachium y–y Chivas Guadalajara.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15