Prenumerata
NYC 09:19 pm | WWA 03:19 am
1 USD = 3.9046 PLN
Czwartek 11 lutego 2016
RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Środa 10 lutego 2016

Adamek i Molina “pod ścianą”

2 kwietnia w Krakowie podczas kolejnej edycji gali Polsat Boxing Night Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) zmierzy się z Erikiem Moliną (24-3, 18 KO). Stawką będzie pas IBF Inter-Continental wagi ciężkiej.
Środa 10 lutego 2016

Piłkarze Ekstraklasy wracają na boiska - Transferowy zawrót głowy

Najgłośniejszym transferem tej zimy w piłkarskiej Ekstraklasie jest póki co przejście Kaspra Hamalainena z Lecha Poznań do Legii Warszawa. Stołeczny zespół jest najbardziej aktywny na zimowych zakupach, ale nie próżnują również w pozostałych klubach. Drużyny Ekstraklasy wracają na boiska już w piątek, 12 lutego, ale zimowe okno w polskiej lidze zamyka się 29 lutego.
Wtorek 09 lutego 2016

50. Super Bowl dla Broncos i trenera z polskimi korzeniami - Mistrzowska obrona

Drużyna Denver Broncos po raz trzeci w historii wygrała Super Bowl. W niedzielę, w 50. finale ligi futbolu amerykańskiego NFL, pokonała na Levi's Stadium w Santa Clara w Kalifornii zespół Carolina Panthers 24:10. Duża w tym zasługa mającego polskie korzenie głównego trenera Źrebaków Gary'ego Kubiaka.
Wtorek 09 lutego 2016

Najbardziej niespodziewany transfer zimy? - Miazga trafił do Chelsea

Były piłkarz kadry Polski do lat 17, a obecnie reprezentant Stanów Zjednoczonych, Matt Miazga trafił w zimowym oknie transferowym z New York Red Bulls do Chelsea Londyn. "To szokujący ruch mistrzów Anglii" – dziwią się dziennikarze na Wyspach.
Wtorek 02 lutego 2016

Ameryka wstrzymuje oddech przed 50. Super Bowl - Broncos kontra Panthers

Raz w roku Stany Zjednoczone dopada istne szaleństwo. W pierwszą niedzielę lutego na bok odchodzą wszelkie troski i niesnaski, a rosnące z każdym dniem pobudzenie objawia się wzmożonym wydawaniem gotówki. Mowa o Super Sunday – dniu, w którym rozgrywany jest Super Bowl, finał rozgrywek zawodowej ligi NFL futbolu amerykańskiego, a zarazem największe sportowe wydarzenie w Ameryce Północnej.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15