Piątek 31 lipca 2015

Mam szczęście do dobrze ułożonych Polaków

Rozmowa z Chico Rivasem, trenerem bokserskim...

Duda trafiony kamieniem

Brak telewizyjnej transmisji z pierwszej połowy, bijatyka kibiców w przerwie, potem rzucony z trybun kamień, trafiający w głowę Ondreja Dudę, w końcu przerwany mecz. Podczas spotkania FC Kukesi z wicemistrzami Polski w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europejskiej mogliśmy się poczuć jak w kibolskich latach 90. Na boisku Legia wygrała 2:1, ale mecz zapewne zostanie zweryfikowany jako walkower 3:0.

Jestem tutaj, by wygrywać

AS Roma potwierdziła, że Wojciech Szczęsny podpisał kontrakt z rzymskim klubem, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2016 roku. Roma zapłaci Arsenalowi Londyn za roczne wypożyczenie polskiego bramkarza 500 tysięcy euro.

Medalowe żniwo judoków

Zawodnicy z sekcji judo Sylwestra Gawła byli bardzo aktywni przed wakacyjną przerwą, odnosząc sukcesy w krajowych i międzynarodowych zawodach w USA.