Prenumerata
NYC 06:13 am | WWA 12:13 pm
1 USD = 3.9666 PLN
Wtorek 26 lipca 2016
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 25 lipca 2016

Rosjanie jednak pojadą do Rio

Rosyjska flaga będzie powiewać na igrzyskach w Rio de Janeiro. Oficjalnie potwierdził tę informację prezydent Olimpijskiego Komitetu Rosji Aleksandr Żukow. Nie będzie natomiast w Brazylii prezydenta Władimira Putina. Gospodarz Kremla zrezygnował z zaproszenia na ceremonię otwarcia.
Poniedziałek 25 lipca 2016

Fala terroryzmu w Niemczech

W ciągu 72 godzin w Niemczech doszło do trzech zamachów przeprowadzonych przez imigrantów. Najkrwawszy z nich wydarzył się w piątek w Monachium, podczas którego 18-letni Irańczyk zabił 9 osób, a 34 ranił.
Piątek 22 lipca 2016

Pozew przeciw Czechom za śmieci w Polsce

Komisja Europejska pozwała Czechy do unijnego Trybunału Sprawiedliwości za odpady toksyczne wywiezione do Polski. Mimo upomnień władze w Pradze nie usunęły 20 tysięcy ton niebezpiecznych odpadów przywiezionych do naszego kraju.
Czwartek 21 lipca 2016

Stan wojenny w Turcji

Przez trzy miesiące w Turcji będzie obowiązywał stan wojenny. Taką decyzję podjęli turecki prezydent i rząd po tym, jak w ubiegły piątek doszło do nieudanego przewrotu wojskowego. Władze argumentują, że tylko w ten sposób mogą szybciej poradzić sobie z grupami terrorystycznymi.
Środa 20 lipca 2016

Krytyk Rosji zginał w zamachu

W Kijowie w wyniku wybuchu zginął znany białoruski, rosyjski i ukraiński dziennikarz Paweł Szeremet. Samochód, którym jechał, eksplodował na jednej ze stołecznych ulic. Najprawdopodobniej był to zamach.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15