Prenumerata
NYC 02:40 am | WWA 08:40 am
1 USD = 3.9087 PLN
Piątek 12 lutego 2016
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Czwartek 11 lutego 2016

NATO wzmocni wschodnią flankę

NATO wzmocni bezpieczeństwo krajów na wschodzie Europy. Taka decyzja została podjęta na trwającym w Brukseli spotkaniu ministrów obrony krajów sojuszu. Na razie nie ma szczegółowych rozwiązań. Mają one być znane na wiosnę, gdy do pracy przystąpią wojskowi planiści.
Środa 10 lutego 2016

Wzmocnią obecność NATO w Polsce?

Wzmocnienie wschodniej części Europy, migranci oraz Gruzja – to najważniejsze tematy rozpoczętego w środę w Brukseli dwudniowego spotkania ministrów obrony krajów NATO. To jedno z najważniejszych spotkań przed lipcowym szczytem paktu w Warszawie. Politycy mają podjąć decyzje o dalszym wzmacnianiu obecności na wschodzie Europy, w tym m.in. w Polsce.
Środa 10 lutego 2016

UNESCO wesprze uroczystości kościuszkowskie

Przyszłoroczne obchody związane z 200. rocznicą śmierci Tadeusza Kościuszki swoim patronatem obejmie UNESCO.
Wtorek 09 lutego 2016

Rosja dozbraja Białoruś

Rosja przekazuje Białorusi cztery dywizjony rakietowych systemów przeciwlotniczych S-300. Trzy z nich już dotarły do kraju, czwarty ma być przetransportowany w przyszłym miesiącu.
Wtorek 09 lutego 2016

Tragiczny wypadek kolejowy w Niemczech

Co najmniej 9 ofiar śmiertelnych i ponad stu rannych, w tym dziesięciu ciężko – to bilans porannej katastrofy kolejowej na południu Niemiec. W miejscowości Bad Aibling w Bawarii zderzyły się czołowo dwa pociągi pasażerskie. Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do tragedii.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15