Prenumerata
NYC 12:58 pm | WWA 06:58 pm
1 USD = 3.8780 PLN
Niedziela 30 kwietnia 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 28 kwietnia 2017

Warszawa bez metropolii

Prawo i Sprawiedliwość wycofuje z Sejmu projekt ustawy metropolitalnej - poinformował poseł tej partii Jacek Sasin. Stosowny wniosek ma wpłynąć w piątek do marszałka izby.

Piątek 28 kwietnia 2017

LOT w drodze na lotnisko Newark

Dziś o godzinie 11.35 z warszawskiego lotniska Chopina wystartował pierwszy samolot PLL LOT do Newark w Stanach Zjednoczonych. Polski przewoźnik od ponad 40 lat korzysta z portu JFK, które także obsługuje to miasto.
Czwartek 27 kwietnia 2017

Wznowią poszukiwania skrzyń katyńskich

Pion śledczy Instytutu Pamięci Narodowej nie wyklucza wznowienia poszukiwań jednej ze skrzyń katyńskich. Wnioskuje o to małopolski oddział Polskiego Czerwonego Krzyża zaangażowany w śledztwo.
Czwartek 27 kwietnia 2017

Amerykański gaz przypłynie do Polski

W połowie czerwca do Polski przypłynie pierwszy statek z amerykańskim gazem skroplonym do Terminala im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu. PGNiG podpisał umowę z firmą Chenniere Energy w tej sprawie.
Środa 26 kwietnia 2017

Amerykańscy pacjenci testują polski lek

Polska firma biotechnologiczna wprowadziła potencjalny lek onkologiczny do badań klinicznych pierwszej fazy w Stanach Zjednoczonych. Od marca preparat ten jest podawany pacjentom z ostrą białaczką szpikową bez innej możliwości leczenia standardowego.

Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15