Prenumerata
NYC 11:12 pm | WWA 04:12 am
Niedziela 18 marca 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Czwartek 15 marca 2018

Amerykańscy eksperci w polskiej prokuraturze

Grupa zagranicznych ekspertów od badania wypadków lotniczych rozmawiała w Warszawie z Prokuraturą Krajową o współpracy w wyjaśnianiu tragedii smoleńskiej. Chodzi o wydanie ekspertyzy na temat okoliczności i przyczyn katastrofy rządowego tupolewa w Smoleńsku.
Czwartek 15 marca 2018

Spotkanie PO z byłym ambasadorem USA

Senatorowie Platformy Obywatelskiej spotkali się z byłym ambasadorem Stanów Zjednoczonych w Polsce Danielem Friedem. W rozmowach uczestniczył też przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. Jak powiedział dziennikarzom, spotkanie dotyczyło polsko - amerykańskich relacji, w tym nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Dodał, że poruszony został również temat projektu nowelizacji ustawy o IPN autorstwa PO.
Środa 14 marca 2018

Zatrzymani ws. zabójstwa Jaroszewiczów

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro poinformował o postawieniu zarzutów trzem sprawcom zabójstwa małżeństwa Jaroszewiczów. Dwaj z nich przyznali się do winy. Jeden - nie, odmówił też składania wyjaśnień.
Poniedziałek 12 marca 2018

Nowi konsulowie honorowi RP w USA

Polska powiększa sieć placówek konsularnych w Stanach Zjednoczonych. Ministerstwo Spraw Zagranicznych tworzy konsulaty honorowe w Detroit oraz Saint Louis.
Piątek 09 marca 2018

Szef polskiego MSZ o relacjach polsko-amerykańskich


Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz stanowczo zaprzeczył informacjom o jakimkolwiek zamrożeniu czy zawieszeniu stosunków Polski ze Stanami Zjednoczonymi.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15