Prenumerata
NYC 02:44 pm | WWA 07:44 pm
Środa 21 marca 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
THE PERECMAN LAW
Reklama
Polonia - Więcej wiadomośći
Środa 21 marca 2018

Zaginął mieszkaniec Ridgewood

Nowojorska policja poszukuje 40-letniego Polaka z Ridgewood. Piotr Brocławik ostatni raz był widziany przez rodzinę w sobotę, 17 marca.
Poniedziałek 19 marca 2018

Śniadanie Wielkanocne z królem Jagiełłą

Po raz 19. Polonia będzie mogła wziąć udział w świątecznym spotkaniu w Central Parku. W tym roku Śniadanie Wielkanocne odbędzie się 1 kwietnia, w godzinach popołudniowych i tradycyjnie będzie miało miejsce obok pomnika Króla Władysława Jagiełły.
Piątek 16 marca 2018

Coraz groźniej w dzielnicy popularnej wśród Polaków • Zabójstwo na Ridgewood

24-letni mieszkaniec Glandale nie żyje, a dwóch innych w wieku 23 i 26 lat z ranami ciętymi znalazło się w szpitalu. Do tragicznego zdarzenia doszło w bardzo niebezpiecznym rejonie Ridgewood.
Czwartek 08 marca 2018

Pomóżmy Natalii wygrać z rakiem

"Moim marzeniem jest doczekać Pierwszej Komunii Świętej moich córek. Ale nic nie planuję. Boję się bardzo, że nie doczekam nawet lata, które tak bardzo lubię" – napisała na stronie Fundacji Siepomaga Natalia Grad, która walczy z nowotworem śródpiersia. Znajomi próbują pomóc jej rodzinie zebrać pieniądze na kosztowne leczenie.
Czwartek 08 marca 2018

Wieczór Polonii w Linden

W parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus – Archidiecezjalnym Sanktuarium św. Jana Pawła II w Linden, NJ, po raz kolejny odbędzie się Wieczór Polonii Amerykańskiej połączony z pokutą i zawierzeniem osobistych problemów Chrystusowi.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15