Prenumerata
NYC 07:18 pm | WWA 01:18 am
1 USD = 3.3774 PLN
Wtorek 25 listopada 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 24 listopada 2014

Amerykanie zostają w Polsce

Siły wojskowe Stanów Zjednoczonych pozostaną w Polsce i krajach bałtyckich co najmniej na kolejny rok. O przedłużeniu ich obecności poinformował w Wilnie dowódca amerykańskich sił lądowych w Europie generał Frederick Ben Hodges.
Niedziela 23 listopada 2014

Opozycja protestuje po ogłoszeniu wyników wyborów: Polska zmierza na Wschód

Państwowa Komisja Wyborcza po tygodniu obliczeń ogłosiła ostateczne wyniki wyborów. Ich wiarygodność jest jednak podważana przez opozycję. Jak powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński, zgoda na obecny stan rzeczy byłaby "popchnięciem Polski na Wschód".
Niedziela 23 listopada 2014

PKW podała się do dymisji

Cała Państwowa Komisja Wyborcza podała się do dymisji. W sobotę wieczorem kolejnych sześciu członków PKW zapowiedziało, że po ogłoszeniu oficjanych wyników II tury wyborów zrezygnuje z zasiadania w komisji.
Niedziela 23 listopada 2014

Bój o Warszawę trwa

Kandydaci na prezydenta Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz i Jacek Sasin przez godzinę debatowali na antenie trzech stacji informacyjnych: TVP Info, TVN 24 i Polsat News.
Piątek 21 listopada 2014

Wtargnięcie do PKW

Przed budynkiem PKW w czwartek późnym wieczorem odbył się protest, w którym uczestniczyło około tysiąca osób. Były to głównie osoby sympatyzujące z Kongresem Nowej Prawicy i Ruchem Narodowym.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15