Prenumerata
NYC 03:17 pm | WWA 09:17 pm
1 USD = 3.8175 PLN
Niedziela 01 maja 2016
RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Środa 27 kwietnia 2016

Wystartować w Warszawie!

Rozmowa z Jarosławem Hampelem, czołowym polskim żużlowcem.
Wtorek 26 kwietnia 2016

Piast nie odpuszcza Legii • Gol bramkarza

Piast Gliwice pokonał na własnym boisku Lechię Gdańsk 3:0 i wciąż traci do prowadzącej w piłkarskiej Ekstraklasie Legii Warszawa, która w 33. kolejce rozgromiła Cracovię 4:0, trzy punkty. Bohaterem kolejki okrzyknięto Sebastiana Nowaka z Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, który został pierwszym bramkarzem w Ekstraklasie, który strzelił gola z gry, w dodatku w doliczonym czasie, zapewniając 1 pkt swojej drużynie.
Poniedziałek 25 kwietnia 2016

Wszyscy z medalami

Polscy judocy zajęli siódme miejsce, ex aequo z Turcją, w klasyfikacji medalowej mistrzostw Europy w rosyjskim Kazaniu. Złoto wywalczył zespół kobiet, a brąz Piotr Kuczera (90 kg) i męska drużyna. Zwyciężyli Francuzi, którzy triumfowali w pięciu wagach.
Środa 20 kwietnia 2016

Uwaga na Lechię! • Piast pokazał charakter • Górnicy na równi pochyłej •Ruch zatrzymał Legię

Rosną emocje w podzielonej na grupy piłkarskiej Ekstraklasie. W mistrzowskiej, po dwóch kolejkach, do 3 punktów wzrosła przewaga prowadzącej Legii Warszawa nad Piastem Gliwice, mimo wielkich tarapatów, w jakich znalazła się we wtorek na stadionie w Chorzowie. W spadkowej coraz bardziej dołują górnicy z Zabrza i Łęcznej.
Poniedziałek 18 kwietnia 2016

Złoty dwubój Zielińskiego

Z trzema medalami w dwuboju – złotym, srebrnym i brązowym – wrócili z mistrzostw Europy w norweskim Forde polscy sztangiści.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15