RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 27 czerwca 2016

Brexit Anglii także na Euro

Reprezentacja Islandii awansowała do ćwierćfinału piłkarskich mistrzostw Europy. Podopieczni trenera Larsa Lagerbacka pokonali Anglię 2:1 w rozegranym w Nicei meczu 1/8 finału.
Niedziela 26 czerwca 2016

Gospodarze w 1/4 finału

Reprezentacja Francji pokonała w Lyonie Irlandię 2:1 (0:1) w meczu 1/8 finału piłkarskich mistrzostw Europy. Awans do kolejnej rundy zapewnili sobie w niedziele także Niemcy oraz reprezentacja Belgii.
Sobota 25 czerwca 2016

Polska w ćwierćfinale!

Piłkarska reprezentacja Polski wygrała ze Szwajcarią po rzutach karnych w spotkaniu 1/8 finału mistrzostwa Europy, które odbywają się we Francji i awansowała do ćwierćfinału. Gola dla Polski w 39 minucie strzelił Jakub Błaszczykowski, wyrównał Xherdan Shaqiri na 8 minut przed końcem regulaminowego czasu gry. W dogrywce nie padły gole.
Czwartek 23 czerwca 2016

Podsumowanie fazy grupowej: 69 goli w 36 meczach

Środowe mecze grupy E – Szwecja – Belgia 0:1 i Irlandia–Włochy 1:0 – zakończyły fazę grupową rozgrywanych we Francji mistrzostw Europy w piłce noznej.Awans do 1/8 finału wywalczyły zespoły Włoch, Belgii i Irlandii.
Środa 22 czerwca 2016

Szwajcaria na drodze Biało-Czerwonych

Hiszpania – Włochy, czyli powtórka finału poprzednich mistrzostw Europy w piłce nożnej, to najciekawsza para 1/8 finału turnieju, który odbywa się Francji. W tej samej, dolnej części drabinki znalazły się takie zespoły jak Anglia, Francja i Niemcy.