Prenumerata
NYC 12:28 pm | WWA 06:28 pm
1 USD = 3.0311 PLN
Środa 16 kwietnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Wtorek 15 kwietnia 2014

Trwa zła passa Red Bulls

Mimo momentami przygniatającej przewagi nie udało się piłkarzom Red Bulls New York odnieść pierwszego zwycięstwa w sezonie. Porażka 0:1 w sobotnim meczu z DC United sprawiła, że w środę na Red Bull Arena Byki interesować będzie tylko zwycięstwo nad Philadelphia Union.
Poniedziałek 14 kwietnia 2014

Porażki mistrza i wicemistrza

W weekend rozegrana została pierwsza kolejka Enea Ekstraligi, najmocniejszej żużlowej ligi świata. Pierwszym liderem została Fogo Unia Leszno.
Poniedziałek 14 kwietnia 2014

Prawdziwe emocje w piłkarskiej ekstraklasie dopiero się zaczynają

Górnik cudem uratował miejsce w grupie mistrzowskiej, natomiast Jagiellonia i Cracovia powalczą o utrzymanie. Powrót Michała Probierza do Białegostoku okazał się nieporozumieniem. Prawdziwe emocje w piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasie dopiero się zaczynają i prawie wszystko ciągle jest możliwe!
Niedziela 13 kwietnia 2014

Podzielona ekstraklasa

Zakończyła się zasadnicza runda T-Mobile Ekstraklasy. Teraz czeka nas dwutygodniowa przerwa, po której podzielone na dwie grupy zespoły w siedmiu kolejkach powalczą o ostateczne rozstrzygnięcia.
Niedziela 13 kwietnia 2014

Bracia Zielińscy w złocie i srebrze

Adrian Zieliński mistrzem Europy w podnoszeniu ciężarów w kategorii 94 kg. Srebro w tej samej kategorii wagowej wywalczył jego brat Tomasz. Przedostatni dzień mistrzostw Starego Kontynentu w Tel Avivie przyniósł nam wreszcie satysfakcję.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15