RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Środa 17 maja 2017

“Mistrzowski” mecz Legii

To był wymarzony scenariusz dla kibiców Legii Warszawa. Mistrzowie Polski pokonali w środę Lecha Poznań 2:0 (1:0) w meczu 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy i trzy kolejki przed końcem sezonu zostali samodzielnym liderem tabeli. Legia ma dwa punkty przewagi nad Jagiellonią, Lechem i Lechią. W grupie spadkowej powoli z Nice I Ligą wita się Ruch Chorzów.
Wtorek 16 maja 2017

Hokejowa elita

Kanada – Niemcy, Szwajcaria – Szwecja, USA – Finlandia, Rosja – Czechy – to ćwierćfinałowy zestaw, wyłoniony po zakończeniu pierwszej fazy hokejowych mistrzostw świata elity, rozgrywanych w Kolonii i Paryżu. Najlepsi w grupach okazali się Amerykanie (A) i Kanadyjczycy (B). Do Dywizji 1A, w której grają Polacy, spadli Słoweńcy i Włosi.
Niedziela 14 maja 2017

Złoto na desce

Zofia Klepacka została po raz drugi mistrzynią Europy w żeglarstwie. Polka podczas zawodów w Marsylii wywalczyła złoty medal w klasie RS:X.

Jędrzejczyk wciąż niepokonana

Joanna Jędrzejczyk (14-0) w doskonałym stylu obroniła tytuł mistrzyni świata UFC wagi słomkowej (52 kg). W American Airlines Center w Dallas rozbiła na dystansie pięciu rund brazylijską pretendentkę Jessicę Andrade (16-6). Tym samym została najczęściej zwyciężającą kobietą w historii UFC (8 wygranych) i wyrównała rekord Rondy Rousey, triumfując w szóstej potyczce o mistrzostwo świata.
Sobota 13 maja 2017

Grand Prix Polski dla Lindgrena

Maciej Janowski zajął drugie miejsce w żużlowej Grand Prix w Warszawie, drugiej rundzie mistrzostw świata. Wygrał Szwed Fredrik Lindgren, który został liderem klasyfikacji generalnej, a trzecie miejsce zajął Australijczyk Jason Doyle.