Prenumerata
NYC 06:42 pm | WWA 12:42 am
1 USD = 3.7617 PLN
Wtorek 06 października 2015
RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Wtorek 06 października 2015

„Byczy” kontrakt serwisu Cinkciarz.pl

Pierwszy globalny kontrakt partnerski zespołu Chicago Bulls został podpisany z firmą z Polski – Cinkciarz.pl. Szczegóły finansowe umowy okryte są tajemnicą, ale jej zawarcie celebrowano w poniedziałek w Wietrznym Mieście z wielkim rozmachem.
Poniedziałek 05 października 2015

Cinkciarz.pl razem z Chicago Bulls!

Była słynna maskotka Chicago Bulls, cheerleaderki i legendy koszykówki – Tony Kukoc, Bob Love i John Paxon. Z Polski przyjechali byli prezydenci Bronisław Komorowski i Lech Wałesa. Był też prezes Kongresu Polonii Amerykańskiej Frank Spula. W takiej oprawie internetowy serwis cinkciarz.pl został w poniedziałek oficjalnym partnerem jednego z najsłynniejszych klubów sportowych na świecie.
Niedziela 04 października 2015

“Byki” górą w MLS

Obie nowojorskie drużyny grające w MLS wygrały w weekend swoje spotkania. New York Red Bulls pokonali w Columbus Crew SC 2:1 (2:1). Bramki strzelali kolejno Justin Meram (Crew) w 9. minucie oraz dla “Byków” Lloyd Sam (12.) i Bradley Wright-Phillips (21.).
Niedziela 04 października 2015

Rozstrzelany Lewandowski

Bayern Monachium pokonał Borussię Dortmund 5:1 (2:1) w meczu 8. kolejki niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej. Dwa gole dla mistrzów Niemiec strzelił napastnik reprezentacji Polski Robert Lewandowski, który trafił do siatki rywali w 46. i 58. minucie.
Piątek 02 października 2015

Niedźwiedzi strumień

Najbardziej ze wszystkiego, wraz z moim kolegą Danem Jacksem, lubimy dziesięciokilometrowe dystanse po górzystych ścieżkach północnokalifornijskich parków. Korzystając z okazji, że robiący studia magisterskie w Szwecji mój syn, Robert, był przez kilka tygodni w domu, udało nam się we trzech wystartować, 15 sierpnia, w biegu "Bear Creek Run" zorganizowanym w Briones Regional Park przez Brazen Racing.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15