Prenumerata
NYC 10:11 am | WWA 04:11 pm
1 USD = 3.9040 PLN
Środa 31 sierpnia 2016
RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Środa 24 sierpnia 2016

Legia w piłkarskim raju

Legia Warszawa znów nie zachwyciła grą, ale dzięki wygranej w Dublinie 2:0 (0:0) i remisowi w rewanżowym meczu w Warszawie z Dundalk FC 1:1 (0:1) zapewniła sobie uprawniony awans do Champions League. Polska piłka czekała na ten moment 20 lat!
Poniedziałek 22 sierpnia 2016

Lechia nowym liderem

Lechia Gdańsk po wyjazdowej wygranej z Jagiellonią Białystok 1:0 została liderem piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy po sześciu kolejkach rozgrywek. Jedynym niepokonanym zespołem pozostaje drugie w tabeli KGHM Zagłębie Lubin.
Niedziela 21 sierpnia 2016

Igrzyska w Rio przeszły do historii

Przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Thomas Bach oficjalnie zamknął igrzyska XXXI Olimpiady w Rio de Janaieo. Następne odbędą się za cztery lata w Tokio. W czasie ceremonii zamknięcia polską flagę niosła kajakarka Marta Walczykiewicz, która w Brazylii wywalczyła srebrny medal w jedynkach na 200 metrów.
Czwartek 18 sierpnia 2016

Siatkarze wracają do domu, szczypiorniści grają dalej

Po raz drugi w historii polscy piłkarze ręczni awansowali do czołowej czwórki turnieju olimpijskiego. W Rio de Janeiro reprezentacja Polski powtórzyła sukces sprzed 40 lat z Montrealu, gdzie ostatecznie zajęła 3. miejsce. O sukcesie nie moga mówić siatkarze, którzy po przegranym meczu z USA jadą do domu.
Wtorek 16 sierpnia 2016

Srebro i brąz dla polskich kajakarek

We wtorek polska reprezentacja olimpijska wzbogaciła się o kolejne medale w swoim dorobku na igrzyskach w Rio. Srebrny medal olimpijski w kajakarstwie zdobyła Marta Walczykiewicz. Brąz, także w kajakarstwie, zdobyły Beata Mikołajczyk i Karolina Naja.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15