RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 20 listopada 2017

Legia wraca na szczyt

Piłkarze Legii Warszawa pokonali dotychczasowego lidera Górnika Zabrze 1:0 w 16. kolejce LOTTO Ekstraklasy i awansowali na pierwsze miejsce. To piąta ligowa wygrana z rzędu obrońców tytułu.
Niedziela 19 listopada 2017

Stoch i drużyna na podium • Japońska sensacja

Bardzo udanie rozpoczął się, w dodatku po raz pierwszy w Polsce, nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. W sobotę w Wiśle-Malince z drugiego miejsca cieszyła się drużyna, w niedzielę po raz pierwszy w karierze na podium w inauguracyjnych zawodach stanął Kamil Stoch. Tuż za nim uplasował się broniący Kryształowej Kuli Austriak Stefan Kraft, a wielkich faworytów pogodził Japończyk Junshiro Kobayashi.

Przegrany finał Kubota i Melo • Dimitrow w panteonie sław

Łukasz Kubot nie zdołał wywalczyć tytułu w grze podwójnej kończącego sezon tenisowego turnieju ATP Finals w Londynie. W finale Polak i Brazylijczyk Marcelo Melo (1) przegrali z Finem Henrim Kontinenem i Australijczykiem Johnem Peersem (2) 4:6, 2:6. W grze pojedynczej triumfował debiutant Bułgar Grigor Dimitrow.
Sobota 18 listopada 2017

Adamek lepszy od Kassiego • Zdecydowała ostatnia runda

W sobotę podczas walki wieczoru na gali "Noc Wojowników" w Częstochowie Tomasz Adamek (52-5, 30 KO) wygrał jednogłośnie na punkty z Fredem Kassim (18-7-1, 10 KO). Stawką pojedynku było międzynarodowe mistrzostwo Polski.
Środa 15 listopada 2017

Mundial bez Włochów! • Finaliści w komplecie

Chorwaci, Szwajcarzy, Szwedzi, Duńczycy jako ostatni z Europy zapewnili sobie udział w przyszłorocznych mistrzostwach świata na boiskach Rosji. Znamy już wszystkich 32 finalistów. Po raz pierwszy od 1958 roku nie zagrają na mundialu Włosi!