Prenumerata
NYC 03:35 pm | WWA 09:35 pm
1 USD = 3.7621 PLN
Poniedziałek 26 czerwca 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 26 czerwca 2017

Kolejne stenogramy z afery Amber Gold ujawnione

"Gazeta Finansowa" i tygodnik "wSieci" ujawniły stenogramy podsłuchanych przez ABW rozmów byłego szefa Amber Gold. Marcin P. rozmawiał z innymi osobami wymienianymi w kontekście tej afery. Według dziennikarzy "wSieci", z rozmów wynika, że Marcin P. i jego otoczenie wiedzieli, że ABW wybiera się do firmy i że telefon jest na podsłuchu.
Poniedziałek 26 czerwca 2017

Współpraca na rzecz dobrego imienia Polski

Szefowie Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Instytutu Pamięci Narodowej podpisali w Warszawie porozumienie o współpracy. Dokument dotyczy między innymi popularyzowania wiedzy o najnowszej historii Polski i działalności na rzecz upamiętniania polskich osiągnięć politycznych.
Piątek 23 czerwca 2017

Kukiz’15 chce odszkodowania za polskiego kierowcę

Posłowie klubu Kukiz'15 domagają się od Francji wypłaty odszkodowania dla rodziny Polaka, który zginął w wypadku w Calais. Doszło do niego we wtorek na autostradzie A16 przez barykadę wzniesioną przez imigrantów. 

Czwartek 22 czerwca 2017

Sejm za możliwością leczenia marihuaną

Sejm uchwalił ustawę dopuszczającą wykorzystanie marihuany w medycynie. Susz z ziela konopii będzie sprowadzany z zagranicy, preparat będzie wytwarzany w aptekach, chorzy będą go mogli uzyskać na receptę od lekarza.

Czwartek 22 czerwca 2017

Trump wybrał miejsce przemówienia w Warszawie

Prezydent USA Donald Trump 6 lipca wygłosi publiczne przemówienie przed pomnikiem Powstania Warszawskiego na Placu Krasińskich w Warszawie.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15