Prenumerata
NYC 12:57 am | WWA 06:57 am
1 USD = 3.6992 PLN
Piątek 27 lutego 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Piątek 27 lutego 2015

Piętnastu do Rady Dyrektorów

Wśród piętnastu osób, które znalazły się na liście kandydatów do Rady Dyrektorów Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej (P-SFUK), sporządzonej przez Komisję Nominacyjną, są osoby z doświadczeniem w pracy w Radzie Dyrektorów, jak również spora grupa tych, którzy postanowili kandydować po raz pierwszy.
Piątek 27 lutego 2015

Aresztowany za zniszczenie polskiego muralu

Jeden z trzech grafficiarzy-wandali, którzy zdewastowali powstańczy mural na ścianie Polskiego Domu Narodowego "Warsaw" na Greenpoincie, został aresztowany. Policja zna także personalia pozostałych dwóch, a ich zatrzymanie jest tylko kwestią czasu.
Czwartek 26 lutego 2015

Polskie zapiekanki podbijają Greenpoint

Nowa polska kawiarenka Early, która od połowy lutego działa na Greenpoincie, z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Jej głównymi atutami są dobra kawa, kanapki robione na miejscu, a przede wszystkim zapiekanki.
Czwartek 26 lutego 2015

Polski wieczór z Diabłami

Co dziesiąty kibic na ostatnim meczu hokejowym w Newarku był Polakiem! Blisko 850 osób wśród ponad 8 tys. widzów celebrowało w środę "Polski Wieczór z New Jersey Devils", który miał miejsce w hali Prudential Center.
Środa 25 lutego 2015

Charytatywna impreza na Greenpoincie - Dzieci – choremu Kacperkowi

Klub motocyklowy Unknown Biker’s MC wraz wolontariuszami skupionymi wokół facebookowej grupy „Polish Parents Pomagają” organizują specjalną imprezę charytatywną dla dzieci. Dochód z zabawy zostanie przekazany na pomoc Kacperkowi Siewniakowi, walczącemu z siatkówczakiem.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15