Prenumerata
NYC 09:41 am | WWA 03:41 pm
1 USD = 3.255 PLN
Czwartek 18 września 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Czwartek 18 września 2014

Rodzinny piknik fotografików

Nieco później niż zwykle odbył się tegoroczny, ósmy już piknik zorganizowany przez Polsko-Amerykański Klub Fotografika dla swoich członków i ich rodzin oraz sympatyków. Tradycją jest, że za każdym razem odbywa się on w innym miejscu na terenie metropolii. Tym razem spotkaliśmy się na Roosevelt Island.
Czwartek 18 września 2014

Polski festiwal na Greenpoincie

Koncerty, występy taneczne, wystawy, kiermasze, warsztaty artystyczne, zabawy i konkursy oraz wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych – to wszystko pojawi się w najbliższą sobotę na Greenpoincie podczas ulicznego festiwalu. Zostanie także przeprowadzona akcja "Cała Polonia czyta dzieciom".
Środa 17 września 2014

Wyborowa podbija Amerykę

Polski, wysokoprocentowy alkohol – wódka Wyborowa – wyrusza na podbój amerykańskiego rynku. Zostanie zaprezentowana 4 października podczas National Vodka Day, natomiast na Manhattanie Wyborowa zadebiutowała już w miniony poniedziałek.
Wtorek 16 września 2014

Czy potrzebuję prawnika?

Bardzo typowym pytaniem, jakie zadają sobie wszyscy, którzy mieli wypadek, jest: “Czy ja potrzebuję prawnika w tej sytuacji?”. Jeśli doznali Państwo obrażeń ciała w trakcie takiego wypadku, to odpowiedź na pewno brzmi „tak”. Dlaczego?
Wtorek 16 września 2014

Instytut Piłsudskiego przenosi się na Greenpoint

Polsko–Słowiańska Federalna Unia Kredytowa udostępni pomieszczenie na Greenpoincie na siedzibę Instytutu Józefa Piłsudskiego w Ameryce. W walkę o fundusze na działalność Instytutu włączyła się też sejmowa Komisja Łączności z Polakami za Granicą.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15