Prenumerata
NYC 06:24 am | WWA 12:24 pm
Wtorek 24 kwietnia 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
THE PERECMAN LAW
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 23 kwietnia 2018

Wyjątkowe polskie eksponaty z wystawy w Nowym Jorku

Do Muzeum Historii Polski trafiły eksponaty z polskiej Wystawy Światowej w Nowym Jorku 1939 roku. Około 50 przedmiotów do Muzeum przekazała bratanica Jerzego Starczewskiego i spadkobierczyni jego zbiorów - Maria Starczewska-Lambasa.
Poniedziałek 23 kwietnia 2018

Tusk stawił się przed sądem

Były premier Donald Tusk zeznawał przed Sądem Okręgowym w Warszawie.  Przewodniczący Rady Europejskiej został powołany na świadka w procesie, który dotyczy niedopełnienia obowiązków przy organizacji wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu 10 kwietnia 2010 roku. W sprawie jest oskarżony między innymi Tomasz Arabski, który w kwietniu 2010 roku był szefem kancelarii premiera.
Piątek 20 kwietnia 2018

Rosną obroty handlowe Polski i USA

Ścisłe partnerstwo polityczne pomiędzy Polską i USA powoduje szybki wzrost wymiany handlowej i otwiera rynek dla inwestorów - powiedział minister rozwoju Jerzy Kwieciński.
Poniedziałek 16 kwietnia 2018

Ćwierć wieku współpracy polsko-amerykańskiej

Polskie wojsko współpracuje z Gwardią Narodową stanu Illinois od 25 lat. Rocznica nawiązania współpracy była okazją do spotkania szefa MON Mariusza Błaszczaka z ambasadorem USA Paulem Jonsem oraz z gubernatorem Illinois, Bruce'm Raunerem w Warszawie.
Poniedziałek 16 kwietnia 2018

Negocjują kolejne Patrioty

Polska rozpoczyna negocjacje w sprawie II fazy programu "Wisła", w ramach którego kupimy kolejne wyrzutnie Patriot. 28 marca minister obrony Mariusz Błaszczak podpisał umowę na I fazę na dostawy amerykańskich wyrzutni.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15