Prenumerata
NYC 07:09 pm | WWA 01:09 am
1 USD = 3.7384 PLN
Poniedziałek 29 czerwca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 29 czerwca 2015

Cameron kontra islamizm

Brytyjski premier David Cameron podjął w poniedziałek decyzję o poszerzeniu frontu walki z terroryzmem. Jak napisał dziś w "Daily Telegraph", po zamachu w Tunezji Wielka Brytania jest jeszcze bardziej niż dotąd zdeterminowana bronić swoich wartości i stylu życia przeciw Państwu Islamskiemu w Iraku i Syrii, islamistom w Libii i domorosłym terrorystom w kraju.
Poniedziałek 29 czerwca 2015

Polska szynka parmeńska

Włoska policja zlikwidowała nielegalny magazyn z polskimi wyrobami wędliniarskimi.
Poniedziałek 29 czerwca 2015

Grecja zamknęła banki

Światowe giełdy nerwowo reagują na sytuację w Grecji. W sobotę załamały się rozmowy Grecji z jej wierzycielami. Euroland nie zgodził się na przekazanie Atenom ponad 7 miliardów euro pożyczki i przedłużenie programu pomocowego. Nad Grecją, gdzie w poniedziałek zamknięto wszystkie banki, zawisło widmo niewypłacalności i wyjścia ze strefy euro.
Poniedziałek 29 czerwca 2015

Do Grecji z walizką pieniędzy

Walizka pieniędzy i w drogę... Ministerstwo Spraw Zagranicznych radzi Polakom wyjeżdżającym do Grecji, by wzięli ze sobą zapas gotówki.
Niedziela 28 czerwca 2015

Grozi nam zamach

Federalne agencje bezpieczeństwa USA, w tym FBI oraz Krajowe Centrum Walki z Terroryzmem, wydały wspólny komunikat, w którym wzywają do wzmożenia czujności wobec możliwego ataku terrorystów podczas obchodzonego 4 lipca Dnia Niepodległości. Komunikat nie precyzuje celów ataku, ale szczególnie chronione są teraz lotniska, a także wszelkie atrakcje turystyczne.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15