Prenumerata
NYC 11:17 pm | WWA 05:17 am
1 USD = 3.81 PLN
Sobota 07 marca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Gospodarka - Więcej wiadomośći
Piątek 20 lutego 2015

Finansowe kłopoty Włochów

Co czwarta włoska rodzina ma kłopoty finansowe, a w przypadku połowy z nich trudności te są poważne. Informuje o tym główny urząd statystyczny w najnowszym raporcie zatytułowanym "My, Włochy", który ukazał się w tym tygodniu w Rzymie.
Czwartek 19 lutego 2015

Gazprom zaopatruje separatystów na koszt… Kijowa

Prorosyjscy separatyści z Donbasu nie muszą martwić się o rachunki za gaz. Możliwe, że zapłacił już za nie Kijów. Rosyjski Gazprom poinformował, że zaczął pompować paliwo dla Donbasu przez dwie stacje na terenach kontrolowanych przez rebeliantów.
Wtorek 17 lutego 2015

Grecja na skraju bankructwa

Grecja rozpaczliwie potrzebuje pomocy finansowej. Krajom strefy euro ponownie nie udało się ustalić warunków dalszej pomocy dla Aten, a obecny program ratunkowy dla tego kraju wygasa pod koniec lutego.
Poniedziałek 16 lutego 2015

Ostatnia szansa dla Greków

W Brukseli trwają rozmowy "ostatniej szansy" w sprawie Grecji. Przyszłość programu ratunkowego dla tego kraju to główny temat spotkania ministrów finansów państw strefy euro.
Piątek 13 lutego 2015

MFW pomoże Ukrainie

Ukraina otrzyma od Międzynarodowego Funduszu Walutowego 17,5 miliarda dolarów. Kredyt został udzielony na 4 lata. Wraz ze środkami z innych źródeł Ukraina otrzyma w ciągu 4 lat 40 miliardów dolarów. Oznacza to, że oddala się ryzyko bankructwa Ukrainy.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15