Prenumerata
NYC 05:13 am | WWA 11:13 am
1 USD = 3.3849 PLN
Piątek 21 listopada 2014
RSS: Dołącz do nas:
Gospodarka - Więcej wiadomośći
Piątek 14 listopada 2014

Złote wizy z korupcją w tle

Kolejny skandal korupcyjny w Portugalii. Policja zatrzymała kilkanaście osób, w tym czołowych urzędników, odpowiedzialnych za przyznawanie złotych wiz obcokrajowcom spoza Unii Europejskiej.
Środa 12 listopada 2014

Zwycięstwo nad turystyką zasiłkową

Brytyjski premier David Cameron powitał z satysfakcją zwycięstwo Niemiec w walce z tak zwaną "turystyką zasiłkową". Jak powiedział: "To dobry krok we właściwym kierunku".
Środa 12 listopada 2014

Chiny i USA mają mniej truć

Chiny i USA staną ramię w ramię w walce o czystsze powietrze. Dwaj najwięksi światowi truciciele, pod względem skali emisji dwutlenku węgla, zobowiązali się do jej ograniczenia. Chiny po raz pierwszy określiły ramy czasowe tego procesu.
Poniedziałek 10 listopada 2014

Koniec spadku rubla?

Po tygodniach spadków rubel zaczął się umacniać. Według moskiewskich ekspertów, kurs rosyjskiej waluty był ostatnio zaniżony, zakończyła się jednak ostra faza przeceny rubla, która miała miejsce w zeszłym tygodniu. Nie bez znaczenia były działania władz w obronie rubla.
Piątek 07 listopada 2014

Historyczny spadek rubla

Rosyjska waluta gwałtownie traci do euro i dolara. Analitycy giełdowi mówią o „historycznym spadku”. Bank Centralny Rosji ograniczył interwencje na rynku walutowym do 350 milionów dolarów dziennie. Wcześniej ta instytucja wspierała rubla kwotą kilkunastu miliardów dolarów.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15