Prenumerata
NYC 10:24 pm | WWA 03:24 am
1 USD = 3.3736 PLN
Sobota 01 listopada 2014
RSS: Dołącz do nas:
Gospodarka - Więcej wiadomośći
Sobota 01 listopada 2014

Bicz na oszustów podatkowych

To ma być cios w oszustów podatkowych ukrywających pieniądze za granicą. Przedstawiciele 51 krajów, w tym Polski, podpisali w Berlinie umowę o wymianie informacji finansowych. Ma ona ułatwić przekazywanie danych na temat podatników w poszczególnych krajach.
Piątek 31 października 2014

Rosja dostarczy gaz dla Ukrainy

Rosja w przyszłym tygodniu może wznowić dostawy gazu dla Ukrainy. Jak informują służby prasowe Gazpromu, warunek jest jeden – na konto koncernu musi wpłynąć przedpłata.
Wtorek 28 października 2014

Nad Bałtykiem powstaną nowe terminale

Oprócz Polski i Litwy, wiele państw w regionie Bałtyku planuje budowę terminali skroplonego gazu ziemnego LNG. Podstawą tych inwestycji są dostawy błękitnego paliwa z Norwegii czy rejonu Zatoki Perskiej, z pominięciem Rosji.
Poniedziałek 27 października 2014

Litwa uniezależnia się od gazu z Rosji

Pływający terminal “Independence”, który ma uniezależnić Litwę od dostaw gazu z Rosji, przybił w poniedziałek do portu w Kłajpedzie. W ceremonii powitalnej uczestniczyli prezydent Dalia Grybauskaite oraz przedstawiciele rządu trzech państw bałtyckich.
Czwartek 23 października 2014

W Brukseli o klimacie

Ważą się losy unijnej polityki energetyczno-klimatycznej do roku 2030. W Brukseli rozpoczęło się spotkanie przywódców państw i rządów w tej sprawie.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15