Prenumerata
NYC 07:17 pm | WWA 01:17 am
1 USD = 3.7864 PLN
Poniedziałek 03 sierpnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Gospodarka - Więcej wiadomośći
Piątek 24 lipca 2015

Pekin nie pomoże Rosji

Pekin na razie nie jest zainteresowany nowym kontraktem gazowym z Moskwą. Jak informuje dziennik „Wiedomosti”, Chińczycy zawiesili rozmowy dotyczące dodatkowych dostaw rosyjskiego surowca.
Piątek 24 lipca 2015

Kończy się pogoda dla rubla

Kończy się dobra aura dla rubla – przewiduje rosyjski analityk Aleksandr Kupcikiewicz. W jego opinii, najbliższe tygodnie mogą przynieść systematyczny spadek wartości tej waluty.
Poniedziałek 20 lipca 2015

Helikopterowa megafuzja: zakłady w Mielcu zmieniły właściciela

Koncern zbrojeniowy Lockheed Martin Corp. kupi od United Technologies Corp. dział zajmujący się produkcją helikopterów Sikorsky. Śmigłowce Black Hawk powstają między innymi w polskich zakładach w Mielcu.
Piątek 17 lipca 2015

Chińskie spowolnienie coraz bardziej odczuwalne

Chińska gospodarka może poszczycić się 7-procentowym wzrostem w II kwartale. Według ogłoszonych w tym tygodniu danych, chiński PKB rósł w tym samym tempie. Według rządowych planów, w całym roku wzrost również ma zamknąć się na poziomie ok. 7 procent – najmniej w ciągu ostatnich 25 lat.
Piątek 17 lipca 2015

Grecja znów na europejskiej kroplówce

Euroland rozpoczyna negocjacje z Grecją w sprawie nowego, 3-letniego pakietu pomocowego. Jest też zgoda wszystkich unijnych krajów na wypłatę natychmiastowej pożyczki dla Grecji. 7 miliardów euro zostanie przekazanych z funduszu ratunkowego, na który złożyły się państwa członkowskie.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15