Prenumerata
NYC 09:09 pm | WWA 03:09 am
1 USD = 3.5935 PLN
Sobota 21 października 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Czwartek 19 października 2017

LOT-em codziennie do Seulu

Jest szansa, że Polskie Linie Lotnicze LOT będą latać codziennie do Seulu. W pierwszą rocznicę uruchomienia połączenia z Warszawy do stolicy Korei Południowej przewoźnik podsumował ruch na tej trasie.
Czwartek 19 października 2017

Centrum NATO w Krakowie

Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz powiedział podczas otwarcia Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO w Krakowie, że jego znaczenie jest fundamentalne, zwłaszcza wobec zagrożenia ze strony Rosji. W uroczystości wzięli udział także szefowie resortów obrony Słowacji, Rumunii i Węgier.
Czwartek 19 października 2017

Koncert dla Kościuszki w Pałacu Prezydenckim

Tadeusz Kościuszko nie tylko jako żołnierz, ale i kompozytor. W Pałacu Prezydenckim odbył się uroczysty koncert przypominający o muzycznym talencie dowódcy Insurekcji Kościuszkowskiej. To jedno z wydarzeń upamiętniających 200. rocznicę śmierci Tadeusza Kościuszki. Publiczność mogła usłyszeć utwory Fryderyka Chopina, Ignacego Feliksa Dobrzyńskiego, Karola Kurpińskiego oraz samego Tadeusza Kościuszki. 

Wtorek 17 października 2017

Gubernator Nevady z misją w Polsce

Gubernator Stanu Nevada Brian Sandoval przyjechał w tym tygodniu do Polski w ramach misji handlowej. We wtorek spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą.
Wtorek 17 października 2017

Protesty medyków w całej Polsce

Przedstawiciele związków zawodowych działających w służbie zdrowia zdecydowali, że protest lekarzy rezydentów przekształcony zostanie w protest Porozumienia Zawodów Medycznych. Z kolei minister zdrowia Konstanty Radziwiłł powołał zespół, który ma zająć się wzrostem finansowania służby zdrowia.

Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15