Prenumerata
NYC 08:11 am | WWA 02:11 pm
Piątek 17 sierpnia 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Czwartek 16 sierpnia 2018

Kolejne weto prezydenta

Prezydent Andrzej Duda oświadczył, że zawetował nową ordynację wyborczą do Parlamentu Europejskiego, gdyż zbyt daleko odbiega od zasady proporcjonalności w wyborach. 

Środa 15 sierpnia 2018

Defilada Niepodległości przeszła przez Warszawę

Ponad 1500 żołnierzy i 900 rekonstruktorów wzięło udział w Wielkiej Defiladzie Niepodległości w dniu Święta Wojska Polskiego. Przemarsz oddziałów Wisłostradą obserwowali prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki i minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, a także licznie zgromadzeni na jej trasie Polacy z kraju i zagranicy.
Środa 15 sierpnia 2018

Amerykański generał odznaczony przez prezydenta

Amerykański generał Richard J. Hayes odznaczony przez prezydenta Andrzeja Dudę. W dniu Święta Wojska Polskiego Andrzej Duda wręczył Dowódcy Gwardii Narodowej stanu Illinois Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi RP.
Wtorek 14 sierpnia 2018

Trwają rozmowy w sprawie spotkania Duda-Trump

Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski poinformował, że w drugiej połowie sierpnia dowiemy się, czy we wrześniu dojdzie do spotkania prezydentów Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa. Cały czas są prowadzone rozmowy w sprawie rozszerzenia programu wizyty polskiego prezydenta o takie spotkanie.

Wtorek 07 sierpnia 2018

Dobre atmosfera w kontaktach Polski z USA

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak powiedział, że współpraca wojskowa ze Stanami Zjednoczonymi jest bardzo bliska, a prowadzonym rozmowom towarzyszy dobra atmosfera.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15