Prenumerata
NYC 09:14 am | WWA 03:14 pm
Poniedziałek 15 października 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polonia - Więcej wiadomośći
Sobota 13 października 2018

Grubson, Jarecki i DJ BRK zawładnęli nowojorską publicznością

Tradycją firmy Gram-x Promotions stały się koncerty poprzedzające Paradę Pułaskiego i jednocześnie wpisujące się Miesiąc Dziedzictwa Polskiego w Stanach Zjednoczonych. W tym roku była to impreza hip-hopowa zorganizowana w brooklyńskim klubie The Paper Box.
Piątek 12 października 2018

Basia Trzetrzelewska znów zaśpiewała na Manhattanie

Dwa koncerty w Nowym Jorku – wyprzedane do ostatniego miejsca – dała Basia Trzetrzelewska. Najpopularniejsza na świecie polska wokalista wystąpiła w Highline Ballroom na Manhattanie w weekend, 6 i 7 października.
Niedziela 07 października 2018

Koncert poprzedzający Paradę Pułaskiego • Muzyka klasyczna na Greenpoincie

Utwory Fryderyka Chopina oraz Henryka Mikołaja Góreckiego zostały zaprezentowane podczas koncertu zorganizowanego w związku ze zbliżającą się Paradą Pułaskiego. Niektórzy wykonawcy zagrali także swoje autorskie kompozycje, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez publiczność.
Niedziela 30 września 2018

Wdzięczność dla Ameryki i Polonii za wolność i rozwój

"To wielka radość i wielki zaszczyt móc spotkać się z państwem tu, w Nowym Jorku, w polskim konsulacie generalnym, w roku stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości" – w ten sposób prezydent Andrzej Duda przywitał się z przedstawicielami Polonii, którzy przybyli do pałacu DeLamara na spotkanie z głową naszego państwa oraz polską pierwszą damą.
Sobota 29 września 2018

Święty Maciej jednoczy mieszkańców Ridgewood

Prawie tysiąc osób wzięło udział w pierwszym festiwalu ulicznym zorganizowanym przez parafię św. Macieja na Ridgewood. Przez pięć godzin wspólnie bawili się nie tylko wierzący skupieni w tym kościele, ale również okoliczni mieszkańcy, niezależnie od przynależności etnicznej, koloru skóry, języka, a nawet wyznania.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15