Prenumerata
NYC 03:57 am | WWA 09:57 am
1 USD = 3.2597 PLN
Sobota 20 września 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Piątek 19 września 2014

Prezydent Komorowski przyjeżdża

W przyszłym tygodniu Nowy Jork odwiedzi prezydent Bronisław Komorowski. Podczas poniedziałkowej sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ zaapeluje o reformę systemu głosowań, by przez to ograniczyć możliwość wetowania przez Rosję decyzji Rady.
Piątek 19 września 2014

Od dziadka do wnuka

W New Britain w klubie Polonia Falcon grają najstarsi polonijni piłkarze. W lidze Over 48 bardzo dobrze spisują się aż dwie drużyny tego klubu. W Garfield i Wallington biało-czerwonych barw bronią ci najmłodsi – 8, 9, 10, 11, 12 i 14-letni piłkarze. W klubie Wisła funkcjonują również drużyny rekreacyjne dzieci w wieku 5, 6, i 7 lat, które trenują i grają mecze towarzyskie.
Piątek 19 września 2014

Zmarł 18-letni Robert Jutkiewicz - Przed nim było całe życie

Był niesamowicie zdolnym i utalentowanym chłopakiem, odnoszącym coraz większe sukcesy. Posiadał wrodzone zdolności artystyczne i aktorskie, niebawem miał zagrać główną rolę w młodzieżowym filmie kręconym na Greenpoincie. Niestety, to wszystko przerwała nagła śmierć.
Czwartek 18 września 2014

Sądowna historia pewnego wyboju

W dzisiejszym artykule chciałbym przedstawić Państwu sprawę, która pokazała błędy prawników w przygotowaniu i ocenie sprawy, jakie popełniła pewna kancelaria prawna strony poszkodowanej. Czasami, niestety, prawnicy składają pozew sądowy w sprawie, w której nie znają obowiązującego prawa...
Czwartek 18 września 2014

Rodzinny piknik fotografików

Nieco później niż zwykle odbył się tegoroczny, ósmy już piknik zorganizowany przez Polsko-Amerykański Klub Fotografika dla swoich członków i ich rodzin oraz sympatyków. Tradycją jest, że za każdym razem odbywa się on w innym miejscu na terenie metropolii. Tym razem spotkaliśmy się na Roosevelt Island.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15