Prenumerata
NYC 11:40 pm | WWA 05:40 am
1 USD = 3.7154 PLN
Sobota 10 października 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Piątek 09 października 2015

Nowojorski rewident na Greenpoincie - Orzeł zawiśnie w biurze Stringera

Biały orzeł na czerwonym tle zawiśnie w biurze nowojorskiego kontrolera miasta. Polskie godło zostało wręczone Scottowi Stringerowi podczas "Polish Heritage Breakfast", dorocznego spotkania z Polonią, które odbyło się w piątek galerii CP-S na Greenpoincie.
Piątek 09 października 2015

Sobota pod znakiem zabawy w 6 miastach

Już w sobotę pierwszy w historii dzień związany z promocją i pielęgnacją języka polskiego. Inauguracja Polonijnego Dnia Dwujęzyczności, który proklamowano 13 września w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku, będzie miała miejsce właśnie 10 października. Sobotnie imprezy z tej okazji odbędą się w Nowym Jorku (na Ridgewood), w New Jersey (w Mahwah i Wallington), a także w Copiague na Long Island, Bostonie i Denver.
Piątek 09 października 2015

Parafianie w Clifton pożegnali lato

W niedzielę, 13 września odbył się piknik parafialny przy kościele św. Jana Kantego w Clifton, NJ. Od niedawna proboszczem jest tutaj ksiądz Wacław Sokołowski, a wikarymi Bogusław Czerniakowski i Wiesław Ciemięga. Przybyli licznie parafianie z rodzinami, ich znajomi oraz zaproszeni goście.
Piątek 09 października 2015

50-milionowe odszkodowanie

Do tragicznego wypadku doszło na terenie budowy na Brooklynie. Unijny murarz nieszczęśliwie stanął na niezabezpieczonym kawałku metalu i spadł z wysokości 12 stóp na ziemię. Mężczyzna uderzył szyją i barkami o podłoże. Natychmiast stracił przytomność i doznał paraliżu ciała. Mężczyzna nie miał na sobie żadnych zabezpieczeń.
Piątek 09 października 2015

Podwójne morderstwo w Jersey City? Monika i jej syn nie żyją

26-letnia Monika Potoczniak oraz jej 5-letni syn Christopher zostali znalezieni martwi w swoim mieszkaniu w Jeresy City. Odkrycia dokonał jej brat Tadeusz, który wezwał pogotowie oraz policję.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15