Prenumerata
NYC 03:53 pm | WWA 09:53 pm
1 USD = 3.8649 PLN
Piątek 26 sierpnia 2016
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Czwartek 25 sierpnia 2016

Dni Poradnictwa ZUS już w październiku

W dniach od 4 do 6 października w nowojrskiej metropolii gościć będą eksperci Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) i na spotkaniach z Polonią odpowiadać będą na pytania dotyczące świadczeń emerytalnych.
Czwartek 25 sierpnia 2016

Mariusz i Paweł potrzebują naszej pomocy

Wyjechali z grupą kolegów motocyklistów z Nowego Jorku i New Jersey na przejażdżkę. W drodze powrotnej, po zmroku, Paweł i Mariusz ulegli wypadkowi. Obaj leżą teraz w szpitalu i walczą o życie.
Czwartek 25 sierpnia 2016

Porcelanowe rzeźby Izabeli Goli

Do soboty, 27 sierpnia, w 776 Residency Space w brooklyńskiej dzielnicy Bushwick można oglądać prace Izabeli Goli. Są one częścią wystawy pt. "The Three Kinds of Phenomenon/ Obejcts".
Czwartek 25 sierpnia 2016

Harcerski turniej zakończony

Sześciu zawodników wzięło udział w turnieju szachowym zorganizowanym przez ZHP, Szczep NY. Turniej odbył się przy kościele św. Stanisława Kostki na Greenpoincie.
Czwartek 25 sierpnia 2016

Spotkanie upamiętniające polskie rocznice

Liga Morska Oddział Pomorze II im. św. JPII, z siedzibą przy parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Ozone Park, corocznie, w ramach swojej polonijnej działalności, organizuje spotkania upamiętniające dzieje narodu polskiego. Tym razem odbyło się ono w niedzielę, 7 sierpnia, w celu uczczenia Święta Żołnierza Polskiego, powstania warszawskiego oraz Święta Morza.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15