Prenumerata
NYC 08:08 am | WWA 02:08 pm
1 USD = 3.7829 PLN
Czwartek 30 lipca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 27 lipca 2015

Stopa zmiażdżona przez koparkę

Czy nasz kolega z pracy może również przyczynić się do wypadku na budowie? Okazuje się, że tak – choć z pewnością nie celowo. Tak się stało w przypadku pewnego mężczyzny, który doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, gdy ze współpracownikami wymieniał chodnik przed szkołą publiczną na Brooklynie.
Sobota 25 lipca 2015

Zbliżają się Polonijne Mistrzostwa Strzeleckie - Kto ustrzeli puchar konsula?

Po raz ósmy w metropolii nowojorskiej odbędą się Polonijne Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Konsula Generalnego RP w Nowym Jorku. Zawody będą obejmowały dwie olimpijskie konkurencje – skit i trap.
Piątek 24 lipca 2015

Dyrektorzy KPA spotkali się w Waszyngtonie

Bezpieczeństwo Polski oraz zniesienie wiz to tematy, które znalazły się na wokandzie dorocznego zjazdu Krajowej Rady Dyrektorów Kongresu Polonii Amerykańskiej, który w tym tygodniu odbył się w Waszyngtonie, DC.
Piątek 24 lipca 2015

Karski w złotej nitce

Artystka Agata Oleksiak "Olek", która zasłynęła m.in. z tego, że ubrała byka na Wall Street, w czwartek po południu skończyła "ubierać" pomnik Jana Karskiego stojący przed Konsulatem Generalnym RP na Manhattanie (233 Madison Avenue).
Piątek 24 lipca 2015

Polska galeria z Ridgewood najlepsza na Queensie

Prowadzona przez Mietko Rudka Emart Gallery została uznana za najlepszą galerię na Queensie. Nagrodę przyznała jej kapituła Queens Award Program.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15