Prenumerata
NYC 12:07 am | WWA 06:07 am
1 USD = 4.0343 PLN
Środa 02 grudnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Wtorek 01 grudnia 2015

Tragiczny finał bójki na Ridgewood - Zmarł Polak pobity przez rodaka

W niedzielę w Elmhurst Hospital Center zmarł Krzysztof Zmitrowicz, 35-letni Polak, który przez dwa tygodnie przebywał w śpiączce, po tym jak został pobity na Ridgewood. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na rogu Fresh Pond Road oraz Linden Street.
Wtorek 01 grudnia 2015

Uniknął amputacji palców i dostał ponad milion dolarów odszkodowania

Trzydziestokilkuletni pracownik był bliski utraty trzech palców w prawej ręce po tym, jak uległ wypadkowi budowlanemu na Manhattanie. Mężczyzna pomagał przy umieszczaniu bardzo długich stalowych prętów zbrojeniowych w betonowe formy pod fundament budynku.
Wtorek 01 grudnia 2015

Pamiętamy o naszej pierwszej Ojczyźnie

W trzecią niedzielę listopada, w sali domu parafialnego kościoła św. Jadwigi we Floral Park, NY, Kongres Polonii Amerykańskiej – Wydział Long Island zorganizował uroczyste obchody 97. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Gości już od progu witały dźwięki muzyki polskiej w wykonaniu lubianego i cenionego zespołu Slavic Arts Ensemble. Grali Sabina Niemtusiak i Wojciech Szczech pod kierownictwem Mieczysława Gubernata.
Wtorek 01 grudnia 2015

Mieszkanka Greenpointu królową Ridgewood

Anna Piech z Greenpointu została wybrana Królową Jesieni na Ridgewood. Konkurs odbył się podczas zabawy andrzejkowej, jaka miała miejsce przy parafii św. Macieja.
Sobota 28 listopada 2015

Grzegorz Gustaw mistrzem świata w kulturystyce

W dniach 13-14 listopada 2015 roku, w kompleksie kasyna "Taj Majal" w Atlantic City w stanie New Jersey, odbyły się mistrzostwa świata amatorów i zawodowców w kulturystyce naturalnej kobiet i mężczyzn.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15