Prenumerata
NYC 11:18 am | WWA 05:18 pm
1 USD = 3.7397 PLN
Wtorek 28 lipca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 27 lipca 2015

Jaguar Land Rover “wjedzie” do Polski?

Firma Jaguar Land Rover (JLR), której właścicielem jest indyjski koncern motoryzacyjny Tata, planuje uruchomienie nowej fabryki w Europie Wschodniej i swą uwagę skupia na Polsce – donosi brytyjski dziennik "Sunday Times".
Poniedziałek 27 lipca 2015

Sprawdź, czy należy ci się pomoc

Opozycjoniści walczący z PRL, także ci, którzy obecnie mieszkają za granicą, mogą starać się od końca sierpnia o dodatkowe pieniądze. Działaczom antykomunistycznym oraz ofiarom represji znajdującym się obecnie w najtrudniejszej sytuacji finansowej przysługiwać będzie specjalny zasiłek – przypomina Instytut Pamięci Narodowej i apeluje: zgłaszajcie się już dziś!
Niedziela 26 lipca 2015

Papież już się zapisał

Ruszają zapisy na przyszłoroczne Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Rejestracja uczestników odbywa się on-line, poprzez wypełnienie specjalnego formularza rejestracyjnego na stronie www.krakow2016.com. Papież Franciszek już to zrobił.
Niedziela 26 lipca 2015

Szczątki 27 osób na cmentarzu w Gdańsku

W ciągu pierwszego tygodnia prac na Cmentarzu Garnizonowym w Gdańsku pracownicy IPN poszukujący pochówków ofiar komunizmu odnaleźli szczątki 27 osób. Najprawdopodobniej tylko część należała do więźniów zmarłych lub straconych w pobliskim areszcie.
Niedziela 26 lipca 2015

Sportowiec-weteran na medal

Ma 85 lat i jest jednym z najstarszych sportowców w Polsce. Wciąż trenuje, a sił i pasji mogliby mu pozazdrościć dużo młodsi. Teraz jego celem są mistrzostwa świata w lekkiej atletyce w Lyonie.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15