Prenumerata
NYC 02:14 am | WWA 08:14 am
1 USD = 3.7128 PLN
Poniedziałek 02 marca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 02 marca 2015

Tydzień spokoju dla DHS

Tuż przed wygaśnięciem budżetu Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego (DHS) Kongres przyjął ustawę, która o siedem dni przedłuża finansowanie tej agencji. Ustawa to środek zastępczy – nie eliminuje, ale oddala na tydzień groźbę paraliżu DHS.
Poniedziałek 02 marca 2015

Amerykanie chcą deportować 150 bośniackich Serbów

Amerykańskie służby imigracyjne starają się o deportacje co najmniej 150 bośniackich Serbów, którzy - zdaniem władz - zataili swój udział w czystkach etnicznych i innych zbrodniach wojennych podczas konfliktu zbrojnego w byłej Jugosławii w latach 90. ub. wieku.
Niedziela 01 marca 2015

Wszystko o budynkach w mieście

Ruszył właśnie serwis internetowy, w którym publikowane są informacje dotyczące budynków we wszystkich dzielnicach Nowego Jorku. Znają się tam też m.in. ewentualne zażalenia i skargi składane przez mieszkańców. Jak mówią pomysłodawcy portalu, dzięki niemu będzie można uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek związanych z nieuczciwymi właścicielami nieruchomości w Nowym Jorku.
Niedziela 01 marca 2015

Obama spotka się z Tuskiem

Donald Tusk spotka się 9 marca z Barackiem Obamą. O planowanym spotkaniu prezydentów Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych poinformował Biały Dom.
Niedziela 01 marca 2015

Marynarze mogą przytyć

Amerykańscy marynarze nie muszą stosować żadnych ścisłych diet. Pentagon przygotowuje zmiany standardów wzrostu i wagi żołnierzy służących w marynarce wojennej.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15