Prenumerata
NYC 11:33 pm | WWA 05:33 am
1 USD = 3.8126 PLN
Środa 27 maja 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Wtorek 26 maja 2015

Będzie czterodniowy festiwal na Ridgewood

Wbrew wcześniejszym obawom oraz negatywnej opinii Rady Dzielnicy nr 5, w tym roku odbędzie się zgodnie z 22-letnią tradycją Fresh Pond Road Street Festival.
Wtorek 26 maja 2015

Europejski dzień w Newarku

We wtorek na międzynarodowym lotnisku w Newarku odbył się pierwszy EU Day, zorganizowany pod hasłem przyświecającym Unii Europejskiej "United in Diversity", czyli "Zjednoczeni w różnorodności".
Wtorek 26 maja 2015

Greenpoint w cenie Manhattanu

Czynsze w Nowym Jorku po raz kolejny okazały się jednymi z najdroższych w całych Stanach Zjednoczonych. Średnia miesięczna opłata za wynajem wzrosła w Wielkim Jabłku zarówno w przypadku mieszkań jedno-, jak i dwusypialniowych.
Wtorek 26 maja 2015

FBI w pogoni za sprawcą fałszywych alarmów

Agenci FBI ścigają sprawcę fałszywych alarmów – telefonów z pogróżkami, które dotyczyły samolotów kierujących się na lotniska w Nowym Jorku, New Jersey i Massachusetts. Podejrzana – według nieoficjalnych informacji – jest jedna osoba.
Wtorek 26 maja 2015

B. .B. King został otruty?

Czy znany gitarzysta, wokalista i kompozytor B. .B. King został zamordowany? Detektywi podjęli w tej sprawie śledztwo, co oznacza, że pogrzeb legendarnego muzyka – zaplanowany w Memphis (Tennessee) – trzeba przełożyć. Informację potwierdziło już stanowe biuro koronera w Nevadzie.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15