Prenumerata
NYC 02:08 pm | WWA 08:08 pm
1 USD = 3.7562 PLN
Wtorek 01 września 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Wtorek 01 września 2015

Tancerze świetnie rozpoczęli sezon

W eleganckim hotelu The Marriott Marquis Times Square na Manhattanie, w dniach od 5 do 9 sierpnia 2015 roku, odbył się bardzo ważny turniej taneczny – Empire Dance Championships. Turniej ten otworzył oficjalnie – po miesięcznej przerwie – drugą połowę tegorocznego sezonu tanecznego.
Wtorek 01 września 2015

Rekordowa liczba mandatów w metropolii nowojorskiej

Odholowanie auta, utrata prawa jazdy, kłopoty w ubieganiu się o obywatelstwo, a nawet więzienie - m.in. takie kary grożą kierowcom, którzy unikają płacenia mandatów w metropolii. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wypisano ich rekordową liczbę, bo tylko tych za niewłaściwe parkowanie - prawie 10 milionów - informuje nowojorski Department of Finance.
Poniedziałek 31 sierpnia 2015

Włoski festiwal z polskimi akcentami

Już w tym tygodniu odbędzie się na Ridgewood doroczny włoski festiwal, który na stałe wpisał się w historię tej dzielnicy. Podczas czterodniowej imprezy nie zabraknie także polskich akcentów.
Poniedziałek 31 sierpnia 2015

USA rozważają sankcje na Chiny za hakerów

Administracja Baracka Obamy przygotowuje serię działań, w tym rozważa sankcje gospodarcze jako karę dla Chin i innych krajów, z których dokonywane są ataki hakerskie na systemy komputerowe prywatnych i rządowych podmiotów amerykańskich.
Poniedziałek 31 sierpnia 2015

Koniec Mount McKinley

Podręczniki geografii będą musiały zostać poprawione. Prezydent Barack Obama zapowiedział zmianę nazwy najwyższego szczytu Ameryki Północnej - Mount McKinley. Nowa nazwa położonej na Alasce góry brzmi "Denali".
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15