Prenumerata
NYC 12:50 am | WWA 06:50 am
1 USD = 3.8857 PLN
Wtorek 30 sierpnia 2016
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 29 sierpnia 2016

“Smoleńsk” na gdyńskim festiwalu

Będzie specjalny, pozakonkursowy pokaz filmu "Smoleńsk" w reżyserii Antoniego Krauzego w czasie 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Poinformował o tym dyrektor artystyczny festiwalu Michał Oleszczyk.
Poniedziałek 29 sierpnia 2016

Bohaterowie z godnym pochówkiem

Danuta Siedzikówna "Inka" i Feliks Selmanowicz "Zagończyk" spoczęli w niedzielę na Cmentarzu Garnizonowym w Gdańsku. Ostatniej drodze bohaterów niepodległościowego podziemia towarzyszyły tysiące osób z całej Polski – przede wszystkim ich rodziny, a także kombatanci i przedstawiciele najwyższych władz państwowych.
Piątek 26 sierpnia 2016

Reprywatyzacja w stolicy wstrzymana

Hanna Gronkiewicz-Waltz wstrzymuje wszystkie zwroty nieruchomości w Warszawie. To efekt nieprawidłowości przy reprywatyzacji działki przy ulicy Chmielnej 70, która znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, tuż obok Pałacu Kultury i Nauki.
Piątek 26 sierpnia 2016

E-maile pogrążą prezesa TK?

Portal TVP.info dotarł do treści e-maili, jakie przesyłali sobie sędziowie TK Andrzej Rzepliński, Stanisław Biernat i Marek Zubik. Według korespondencji sędziowie TK chcą najważniejsze wyroki wydać jeszcze przed końcem kadencji obecnego prezesa. Pracują także nad nowym regulaminem, który “obejdzie” znowelizowaną przez Sejm uchwałę o TK.
Czwartek 25 sierpnia 2016

Pilot dywizjonu 303 pochowany z honorami

Na cmentarzu miłostowskim w Poznaniu zostały pochowane prochy kapitana Kazimierza Spornego. Był on jedną z legend Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, pilotem dywizjonów 302 i 303.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15