Prenumerata
NYC 02:49 pm | WWA 08:49 pm
1 USD = PLN
Czwartek 18 stycznia 2018
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Czwartek 18 stycznia 2018

Utrudnienia w ruchu na granicy Ridgewood, Maspeth i Middle Village

Przedłuża się remont jednego z najbardziej newralgicznych miejsc łączących popularne wśród Polaków dzielnice Queensu. Przebudowa wiaduktu biegnącego pod skrzyżowaniem Metropolitan Avenue i Fresh Pond Road, która miała zostać zakończona do stycznia, została całkowicie wstrzymana.
Czwartek 18 stycznia 2018

Napady na banki w polskich dzielnicach

W ciągu czterech dni doszło do dwóch napadów na banki w dzielnicach popularnych wśród Polaków. Pierwszy miał miejsce na Ridgewood, drugi na Greenpoincie. Oba wydarzyły się we wczesnych godzinach popołudniowych.
Czwartek 18 stycznia 2018

Rodzice torturowali dzieci

Małżeństwo z Kalifornii zostało aresztowane po tym, jak okazało się, że torturowali swoje dzieci. Część z nich była przykuta do łóżka łańcuchami i skrajnie niedożywiona. Sprawa wyszła na jaw po tym, jak 17-letniej córce udało się uciec z domu i zadzwonić po pomoc.
Czwartek 18 stycznia 2018

M. Błaszczak w Białym Domu

Minister obrony Mariusz Błaszczak spotkał się w Waszyngtonie z doradcą do spraw bezpieczeństwa narodowego prezydenta Donalda Trumpa, Herbertem Raymondem McMasterem.
Środa 17 stycznia 2018

“Marzyciele” mogą odnawiać dokumenty

Departament Bezpieczeństwa Krajowego wznowił przyjmowanie wniosków o odnowienie dokumentów w ramach programu DACA. To efekt postanowienia sędziego z San Francisco, który zablokował decyzję o zakończeniu DACA. "Uchylenie programu spowoduje, że nasza gospodarka straci legalnych pracowników, uniemożliwi tym ostatnim utrzymanie siebie i wspieranie rodzin, nie wspominając o płaceniu podatków" – napisał w uzasadnieniu sędzia William Alsup.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15