Prenumerata
NYC 06:44 pm | WWA 12:44 am
1 USD = 3.7617 PLN
Wtorek 06 października 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Wtorek 06 października 2015

Prezydent podpisał ustawę antysmogową

Na stronie internetowej prezydenta napisano, że ustawa antysmogowa umożliwi zastosowanie na szczeblu lokalnym prawnych narzędzi poprawy jakości powietrza i ochrony przed hałasem. Gminy będą mogły, na przykład, ograniczyć możliwość spalania węgla w piecach.
Wtorek 06 października 2015

Sprawdź polityka przed wyborami

“W nadchodzących wyborach o mandat parlamentarzysty ubiega aż 450 dotychczasowych posłów i senatorów. Dzięki naszej kampanii można sprawdzić, jakie podejmowali decyzje w czasie swojej aktywności w parlamencie” – mówi Piotr Duda, przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność".
Wtorek 06 października 2015

“Tylko na prawdzie można zbudować coś dobrego”-Antoni Macierewicz i Marcin Gugulski na Greenpoincie

Antoni Macierewicz, przewodniczący Zespołu Parlamentarnego ds. wyjaśnienia przyczyn tragedii smoleńskiej oraz członek tej komisji Marcin Gugulski spotkali się w niedzielę wieczorem z Polonią na Greenpoincie. Wcześniej obaj politycy PIS wzięli udział w Paradzie Pułaskiego.
Poniedziałek 05 października 2015

Antyrządowy protest ws. kopalń

Kilka tysięcy górników wraz z liderami związkowymi i politykami kilku formacji uczestniczyło w antyrządowym proteście w Brzeszczach. Demonstracja odbywała się pod kopalnią, która miała zostać objęta rządowym planem naprawczym, zawartym w styczniu. Na wiecu przemawiali między innymi przedstawiciele związków zawodowych oraz Beata Szydło z PiS, Paweł Kukiz czy Tomasz Kalita z SLD.
Niedziela 04 października 2015

Tragiczna pomyłka Amerykanów

Armia amerykańska rozpoczęła dochodzenie w sprawie zbombardowanego szpitala na północy Afganistanu. W nocy z piątku na sobotę pociski trafiły placówkę, w której leczyło się ponad 100 osób. Zginęło 19, w tym pracownicy międzynarodowej organizacji Lekarze bez Granic.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15