Prenumerata
NYC 01:45 pm | WWA 07:45 pm
1 USD = 3.9472 PLN
Piątek 28 października 2016
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 28 października 2016

Nowe dokumenty dot. wizyty w Katyniu

Nowe dokumenty dotyczące organizacji wizyt w Katyniu w kwietniu 2010 roku zostaną opublikowane, jak tylko to będzie możliwe – poinformował w radiowej Trójce minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski.
Piątek 28 października 2016

Ekshumacja pary prezydenckiej 14 listopada

Według informacji pozyskanych przez radio RMF FM 14 listopada nad ranem rozpocznie się ekshumacja ciał prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej.
Piątek 28 października 2016

Przetarg na caracale ustawiony?

Jest śledztwo w sprawie przetargu na śmigłowce Caracal. Jak powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Michał Dziekański, postępowanie, wszczęte 24 października, jest prowadzone w kierunku przekroczenia uprawnień lub niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariuszy publicznych działających na szkodę Ministerstwa Obrony Narodowej.
Czwartek 27 października 2016

Polski dokument ma szansę na oscarową nominację

Polski film dokumentalny nakręcony przez 21-latkę ma szansę na nominację do Oscara – poinformowało Stowarzyszenie Filmowców Polskich. "Więzi" Zofii Kowalewskiej trafiły na tzw. krótką listę filmów, które mogą znaleźć się w gronie pięciu obrazów nominowanych w kategorii Documentary Short Subject.
Czwartek 27 października 2016

Zmiana czasu w Polsce przedłużona

Najbliższa zmiana czasu w Polsce, która nastąpi w nocy z soboty na niedzielę, 29-30 października, mogłaby być ostatnią. Upływa bowiem ważność rozporządzenia, które zobowiązuje Polaków do przestawiania zegarków. Zakończyły się jednak prace nad przedłużeniem tych przepisów.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15