Prenumerata
NYC 02:16 pm | WWA 08:16 pm
1 USD = 3.3117 PLN
Środa 01 października 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Wtorek 30 września 2014

Kto bogaty, kto zadłużony?

Ministrowie w nowym rządzie Ewy Kopacz, z panią premier na czele, złożyli oświadczenia majątkowe. Na stronie internetowej rządu znalazły się deklaracje wszystkich szefów resortów.
Wtorek 30 września 2014

W środę expose premier i strajk górników. Co powie Ewa Kopacz?

Kwestie związane z obronnością, euro oraz polityką rodzinną – to właśnie na tych kwestiach ma się skupić nowa pani premier podczas swojego expose. Tak przynajmniej twierdzą osoby z otoczenia Ewy Kopacz. Ona sama nie potwierdza i nie zaprzecza.
Poniedziałek 29 września 2014

Znieważył Owsiaka, ale kary nie będzie

Sąd w Złotoryi uznał, że bloger MatkaKurka jest winny znieważenia, ale nie zniesławienia Jurka Owsiaka. Tym samym uznał, że Piotr K. obraził prezesa WOŚP, ale nie poniżył czy pomówił. Sędzia odstąpił również od wymierzenia kary.
Poniedziałek 29 września 2014

NIK: mierna ocena “Wyprawki szkolnej”

"Pieniądze z rządowego programu 'Wyprawka szkolna' nie są w pełni wykorzystywane, bo rodzicom są stawiane zbyt biurokratyczne wymogi" – uważa prezes Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski. W efekcie blisko połowa pieniędzy przeznaczonych na jego realizację pozostała niewykorzystana.
Poniedziałek 29 września 2014

MSW: lawinowo rośnie liczba nielegalnych imigrantów w Polsce

Ukraińcy, Rosjanie, Białorusini i Wietnamczycy stanowią największą grupę nielegalnych imigrantów, którzy regularnie przekraczają polską granicę. Część z nich zostaje w kraju, większość jedzie dalej na zachód. Powód w większości jest taki sam – trudna sytuacja materialna lub zagrożenie regionalnymi konfliktami zbrojnymi.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15