Prenumerata
NYC 10:09 pm | WWA 04:09 am
1 USD = 3.255 PLN
Poniedziałek 22 września 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Niedziela 21 września 2014

Opozycja o rządzie: każdemu to, na czym się nie zna

W poniedziałek przed południem nowa Rada Ministrów zostanie oficjalnie zaprzysiężona przez prezydenta. Tymczasem zmiany w rządzie nadal budzą wiele emocji wśród opozycji. Najwięcej krytycznych uwag politycy wygłaszają na temat nowego szefa dyplomacji.
Niedziela 21 września 2014

Złote Lwy dla “Bogów” Palkowskiego

Film Łukasza Palkowskiego "Bogowie” zdobył nagrodę główną 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni. W konkursie startowało 13 filmów.
Niedziela 21 września 2014

Uroczystości rocznicy wyzwolenia Majdanka

Na terenie byłego obozu koncentracyjnego na Majdanku w Lublinie odbyły się w niedzielę religijne uroczystości upamiętniające 70. rocznicę wyzwolenia obozu.
Piątek 19 września 2014

Opozycja ostro krytykuje nowy skład rządu

To słaby rząd na trudne czasy. Tak informację o składzie gabinetu Ewy Kopacz komentuje szef klubu PiS. Mariusz Błaszczak uważa, że kryterium, jakim kierowała się Kopacz, na pewno nie były kompetencje. To rząd partyjny – ocenił. Według Błaszczaka, czasy są trudne, a ministrowie nieudolni, tak jak minister zdrowia, rolnictwa i szef MSZ.
Piątek 19 września 2014

Ewa Kopacz oficjalnie podała skład nowego rządu

Grzegorz Schetyna, Cezary Grabarczyk, Maria Wasiak, Teresa Piotrowska i Andrzej Halicki – to nowi ministrowie wybrani przez Ewę Kopacz. Nowa premier przekonuje, że będzie to "rząd silnych osobowości". Opozycja, że raczej jest to "rząd słabeuszy na trudne czasy", a nowe nazwiska "nie zapowiadają pozytywnych zmian".
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15