Prenumerata
NYC 10:09 am | WWA 04:09 pm
1 USD = 4.0374 PLN
Poniedziałek 30 listopada 2015
RSS: Dołącz do nas:
Gospodarka - Więcej wiadomośći
Piątek 27 listopada 2015

Polska (gospodarczo) bliżej Chin

Intensyfikację relacji gospodarczych Polski i Chin zapowiedział podczas wizyty w tym kraju prezydent Andrzej Duda. Chce on, aby Polska wykorzystała możliwości, jakie daje chiński projekt nowego Jedwabnego Szlaku, a także udział Polski w Azjatyckim Banku Inwestycji Infrastrukturalnych.
Piątek 27 listopada 2015

Ekonomia i terroryzm

Unijny komisarz ds. gospodarczych uważa, że skutki gospodarcze sytuacji związanej z terroryzmem w Europie nie powinny być duże. Pierre Moscovici zastrzega jednocześnie, że za wcześnie jeszcze, by jednoznacznie móc to stwierdzić.
Piątek 27 listopada 2015

KE bierze pod lupę 18 krajów: Polska wśród prymusów

Komisja Europejska bierze pod lupę 18 krajów członkowskich, których gospodarki zmagają się z problemami. Polski w tej grupie nie ma, ale Bruksela zaleca nam ostrożność.
Piątek 27 listopada 2015

Białoruś: spada wartość rubla i eksportu

Spada wartość białoruskiego rubla wobec walut zachodnich. W tym tygodniu na giełdzie walutowej w Mińsku za jednego dolara po raz pierwszy płacono ponad 18 tysięcy rubli.
Piątek 27 listopada 2015

Negatywnie o Nord Stream II

"Budowa gazociągu Nord Stream II nie leży w interesie Unii Europejskiej" – powiedział odpowiedzialny za energię komisarz Marosz Szefczovicz. W Parlamencie Europejskim przedstawił stan unii energetycznej państw członkowskich.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15