Prenumerata
NYC 07:49 am | WWA 01:49 pm
1 USD = 3.1258 PLN
Piątek 01 sierpnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Gospodarka - Więcej wiadomośći
Czwartek 31 lipca 2014

Rosyjski szlaban na europejskie produkty

Rosja może wprowadzić embargo na import owoców ze wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz zawiesić import drobiu ze Stanów Zjednoczonych. Moskwa rozważa też wprowadzenie embarga na sprowadzanie owoców z Grecji.
Piątek 25 lipca 2014

907 tysięcy Polaków w OFE

Do Otwartych Funduszy Emerytalnych zapisało się blisko 907 tysięcy osób. Takie są ostatnie dane o złożonych deklaracjach do OFE – powiedział rzecznik prasowy ZUS Jacek Dziekan.
Piątek 18 lipca 2014

Gospodarczy kac po mundialu

Mundialowa euforia za Brazylijczykami. Pora wrócić do rzeczywistości. A ta nie wygląda różowo. Gospodarka Canarinhos, podobnie jak piłkarska reprezentacja, nie ma ostatnio najlepszych notowań.
Piątek 18 lipca 2014

Zapłakane banknoty na Litwie

Fani litewskiej waluty narodowej wymyślili oryginalny sposób na pożegnanie lita. Na banknotach, na których widnieją narodowi bohaterowie, dorysowywane są łzy. Inicjatorzy akcji tłumaczą, że nie są przeciwnikami wprowadzenia euro. Ale uważają, że trzeba się symbolicznie pożegnać z litem.
Piątek 18 lipca 2014

Nowy bank państw BRICS

Pięć dużych państw należących do tak zwanej grupy BRICS założyło nowy bank i specjalny fundusz rezerwowy. Ma to pomóc w rozwoju tych krajów i częściowo uniezależnić je od innych międzynarodowych instytucji finansowych.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15