Prenumerata
NYC 06:18 pm | WWA 12:18 am
Sobota 23 czerwca 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
THE PERECMAN LAW
Reklama
Ameryka - Więcej wiadomośći
Sobota 23 czerwca 2018

Próba gwałtu w polskiej dzielnicy

Nowojorska policja poszukuje sprawcy napadu do jakiego doszło na Greenpoincie w czwartek, 21 czerwca, po południu. Mężczyzna wtargnął do mieszkania i próbował wykorzystać seksualnie 37-letnią kobietę.
Piątek 22 czerwca 2018

Święto flagi rozświetlonej gwiazdami

Po raz 69. na Greenpoincie odbyły się obchody Flag Day, czyli święta flagi amerykańskiej. W uroczystości przygotowanej przez szkołę PS 34 wzięli udział przedstawiciele wielu organizacji i instytucji działających w północnej części Brooklynu, a także Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku i Instytutu Piłsudskiego w Ameryce.
Poniedziałek 18 czerwca 2018

“USA nie są obozem dla imigrantów”

Donald Trump zadeklarował, że nie dopuści do tego, by Stany Zjednoczone stały się obozem dla imigrantów. Podczas wystąpienia w Białym Domu amerykański prezydent opowiedział się za egzekwowaniem prawa imigracyjnego, a winą za kryzys na południowej granicy Stanów Zjednoczonych obarczył demokratów.
Poniedziałek 18 czerwca 2018

Przyjmowanie do Europy milionów migrantów było błędem

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump napisał na Twitterze, że przyjmowanie do Europy milionów migrantów powodujących zmiany kulturowe na kontynencie było poważnym błędem. Prezydent USA odniósł się także do sytuacji w Niemczech.
Poniedziałek 18 czerwca 2018

Stan Nowy Jork pozwał fundację prezydenta Trumpa

Prokuratura generalna Nowego Jorku zarzuciła fundacji prezydenta Donalda Trumpa łamanie prawa dotyczącego działalności organizacji charytatywnych. W pozwie złożonym w stanowym Sądzie Najwyższym prokuratura domaga się rozwiązania fundacji. Prezydent Trump uważa, że pozew ma charakter polityczny.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15