Prenumerata
NYC 07:49 am | WWA 01:49 pm
1 USD = 3.9511 PLN
Niedziela 07 lutego 2016
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 05 lutego 2016

Dobre wiadomości z rozmowy Kaczyński – Cameron

Jarosław Kaczyński jest usatysfakcjonowany po spotkaniu z premierem Wielkiej Brytanii Davidem Cameronem. Szef PiS podkreślił, że Polska uzyskała korzystne rozwiązania w kwestii świadczeń socjalnych dla naszych obywateli mieszkających na Wyspach.
Piątek 05 lutego 2016

Komisja Wenecka od niedzieli w Polsce

W niedzielę do Polski przyjeżdżają przedstawiciele Komisji Weneckiej. W Warszawie będą do wtorku. Poinformował o tym rzecznik ministerstwa spraw zagranicznych Artur Dmochowski. O przyjazd Komisji poprosił rząd Beaty Szydło.
Czwartek 04 lutego 2016

Zbadają na nowo tragedię pod Smoleńskiem

Specjalna podkomisja zbada na nowo przyczyny katastrofy smoleńskiej. Jak ogłosił szef MON Antoni Macierewicz, na czele tego organu stanie dr inż. Wacław Berczyński. Podkomisja będzie działać w ramach Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego (KBWLLP). Jej skład rozszerzono, a umożliwiło to rozporządzenie, które podpisał Antoni Macierewicz.
Czwartek 04 lutego 2016

Polska zrezygnuje z Caracali?

Polska nie kupi 50 francuskich śmigłowców Caracal - dowiedziała się "Rzeczpospolita". Jak czytamy w gazecie, szef resortu obrony narodowej podważył ustalenia poprzedniego rządu o zakupie wielozadaniowych śmigłowców dla wojska.
Czwartek 04 lutego 2016

Rosyjski ambasador “wpadł” na minutę

Tylko kilka minut trwało spotkanie szefa MSZ z ambasadorem Rosji. Odbyło się na wniosek Siergieja Andriejewa. Okazało się być wizytą kurtuazyjną.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15