Prenumerata
NYC 01:21 am | WWA 07:21 am
1 USD = 3.8967 PLN
Niedziela 31 lipca 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Piątek 29 lipca 2016

Hillary Clinton przyjęła nominację partii w wyborach prezydenckich

Hillary Clinton oficjalnie zaakceptowała nominację Partii Demokratycznej w wyborach prezydenckich. W przemówieniu na zakończenie konwencji partii demokratycznej w Filadelfii, była amerykańska sekretarz stanu wezwała Amerykanów by przeciwstawili się wizji podzielonego kraju reprezentowanej przez Donalda Trumpa.
Czwartek 28 lipca 2016

Międzynarodowy Dzień Przyjaźni na Brooklynie

Po raz trzeci Brooklyn włącza się do obchodów International Day of Friendship. W tym roku impreza odbędzie się w niedzielę, 7 sierpnia, przy Brooklyn Borough Hall oraz w Columbus Park na Brooklynie.
Czwartek 28 lipca 2016

Apple na Bedford Avenue

Firma Apple otwiera swój pierwszy sklep na Brooklynie. Nowoczesny salon będzie znajdował się przy 247 Bedford Avenue (skrzyżowanie z North 3 Street).
Czwartek 28 lipca 2016

Ostatni dzień konwencji demokratów

W Filadelfii dobiega końca konwencja amerykańskiej partii demokratycznej. Jej finałem będzie oficjalne przyjęcie przez Hillary Clinton nominacji w wyborach prezydenckich. Była sekretarz stanu wygłosi też przemówienie do Amerykanów.
Czwartek 28 lipca 2016

Większość zwolenników Sandersa poprze Clinton

Po trzech dniach konwencji partii demokratycznej w Filadelfii, obóz Berniego Sandersa deklaruje poparcie w listopadowych wyborach Hillary Clinton. Spora grupa zwolenników senatora z Vermont nie chce zaakceptować nominacji byłej sekretarz stanu i zapowiada pozostanie w domu w dniu wyborów albo poparcie innego kandydata.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15