Prenumerata
NYC 06:31 am | WWA 12:31 pm
1 USD = 3.7072 PLN
Sobota 31 stycznia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Sobota 31 stycznia 2015

Komu mandat, komu?

“Ledwo zdążyłem przed policjantem, który wlepiał mandaty za parkowanie, mimo że dziś ze względu na śnieg nikt ulicy nie będzie sprzątał. Sąsiad nie miał takiego szczęścia” – zwierzył się nam czytelników z New Jersey. Inny opowiedział o awanturze z sąsiadem, który zajął sobie krzesłem odśnieżone na ulicy miejsce do parkowania.
Sobota 31 stycznia 2015

Rezygnacja Josepha Lentola

Joseph Lentol, poseł stanowy reprezentujący północną część Brooklynu, zrezygnował w wyścigu o funkcję przewodniczącego stanowej izby niższej.
Piątek 30 stycznia 2015

Wraca sprawa brutalnego pobicia na autostradzie

Jeden z motocyklistów biorących udział w pościgu oraz dotkliwym pobiciu na nowojorskiej autostradzie kierowcy samochodu osobowego, który wcześniej przypadkowo potrącił jednego z nich, przyznał się do winy i został skazany.
Piątek 30 stycznia 2015

Administracja Obamy łamie wieloletnie tabu: będą wiercenia na Atlantyku

Administracja Baracka Obamy chce zezwolić na wydobycie ropy naftowej na atlantyckich wodach przybrzeżnych. Byłby to przełom, bo amerykańskie koncerny naftowe ubiegają się o ten przywilej od dziesięcioleci.
Piątek 30 stycznia 2015

Nazwał syna na cześć żołnierza ze Staten Island

Podporucznik Karol Cierpica, służący na misjach w Afganistanie, dał swojemu synkowi imię na cześć kolegi z jednostki – sierżanta Michaela Ollisa. W 2013 r. podczas terrorystycznego ataku na bazę w Ghazni 24-letni żołnierz z Nowego Jorku poległ ratując życie Karolowi Cierpicy.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15