Prenumerata
NYC 03:44 pm | WWA 09:44 pm
1 USD = 3.7136 PLN
Sobota 25 kwietnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Sobota 25 kwietnia 2015

Kolejne ścieżki rowerowe na Greenpoincie

Być może już późną wiosną lub latem tego roku rozpocznie się instalacja ścieżek rowerowych na Greenpoint Avenue Bridge – informuje nowojorski Wydział Transportu.
Sobota 25 kwietnia 2015

Pikantne targi na Greenpoincie

Trzecia doroczna edycja targów NYC Hot Sauce Expo obędzie się w najbliższy weekend w Brooklyn Expo Center na Greenpoincie.
Piątek 24 kwietnia 2015

Lentol w obronie Greenpointu

Nie milkną głosy oburzenia mieszkańców i działaczy z polskiej dzielnicy w sprawie umieszczenia w jednym z greenpoickich schronisk grupy gwałcicieli i zboczeńców.
Piątek 24 kwietnia 2015

Burza wokół gry Mattela

Protesty ze strony MSZ, polityków polskich, list ambasadora do koncernu Mattel, komentarze na Twitterze, artykuł w Associated Press oraz akcja rodziców polskich mieszkających w Ameryce – to pokłosie naszego artykułu o grze "Apples to Apples" firmy Mattel, w której na jednej z kart znajduje się definicja filmu "Lista Schindlera", a w niej stwierdzenie "nazistowska Polska". Producent przeprasza za błąd, ale nie ma planów wycofania tej wersji gry z rynku.
Piątek 24 kwietnia 2015

NASZ BIEG

W niedzielny poranek, 12 kwietnia, wśród budzącej się do życia przyrody w Central Parku, odbył się bieg na cztery mile "Run for the Parks", wspierający City Parks Foundation. Mimo wczesnej pory, nie zabrakło chętnych do rywalizacji, którzy tłumnie stawili się na starcie. Bez trudu udało się dostrzec wśród przygotowujących się do biegu biało-czerwone koszulki dziewięciu naszych rodaczek, uroczych pań z klubu 3RunPL.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15