Prenumerata
NYC 05:44 pm | WWA 11:44 pm
1 USD = 3.7752 PLN
Poniedziałek 31 sierpnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 31 sierpnia 2015

USA rozważają sankcje na Chiny za hakerów

Administracja Baracka Obamy przygotowuje serię działań, w tym rozważa sankcje gospodarcze jako karę dla Chin i innych krajów, z których dokonywane są ataki hakerskie na systemy komputerowe prywatnych i rządowych podmiotów amerykańskich.
Poniedziałek 31 sierpnia 2015

Koniec Mount McKinley

Podręczniki geografii będą musiały zostać poprawione. Prezydent Barack Obama zapowiedział zmianę nazwy najwyższego szczytu Ameryki Północnej - Mount McKinley. Nowa nazwa położonej na Alasce góry brzmi "Denali".
Poniedziałek 31 sierpnia 2015

Zmarł Wes Craven, twórca “Koszmaru z ulicy Wiązów”

Amerykański reżyser i scenarzysta, twórca horrorów, m.in. "Koszmaru z ulicy Wiązów" i "Krzyku" - Wes Craven zmarł w wieku 76 lat. Filmowiec cierpiał na nowotwór mózgu, zmarł w niedzielę w swoim domu w Los Angeles.
Poniedziałek 31 sierpnia 2015

Walker proponuje mur na północnej granicy

Donald Trump walczy o mur na południowej granicy USA, natomiast inny republikański kandydat – Scott Walker stwierdził, że podobny mur - chroniący przed napływem nieautoryzowanych osób – przydałoby się wystawić na granicy z Kanadą.
Niedziela 30 sierpnia 2015

Śledzić imigrantów jak przesyłki Fedxu

Gubernator Chris Christie powiedział w sobotę podczas spotkania z wyborcami w New Hampshire, że jeżeli zostanie prezydentem, to stworzy – na wzór Fedxu – system śledzenia przybyszów z zagranicy.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15