Prenumerata
NYC 12:44 pm | WWA 05:44 pm
1 USD = 3.9440 PLN
Piątek 24 marca 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Świat - Więcej wiadomośći
Piątek 24 marca 2017

Aresztowania ws. zamachów w Londynie

W nocy z czwartku na piątek brytyjska policja dokonała dwóch "istotnych" - jak podała - aresztowań w związku ze środowymi atakami terrorystycznymi na Londyn. Mark Rowley z Metropolitan Police przekazał dziennikarzom najnowszy bilans dochodzenia, z którego wynika, że do zatrzymań doszło w West Midlands i na północnym zachodzie Anglii.

Czwartek 23 marca 2017

ISIS przyznało się do zamachu w Londynie

Organizacja Państwo Islamskie przyznała się do wczorajszego zamachu w centrum Londynu. Na moście w pobliżu parlamentu mężczyzna najpierw starał się rozjechać osoby, które szły chodnikiem. Potem usiłował wjechać na teren parlamentu. Zginęły cztery osoby, w tym zamachowiec.
Czwartek 23 marca 2017

Zabójstwo na zlecenie?

W Kijowie zastrzelono byłego deputowanego do rosyjskiej Dumy. Denis Woronienkow w zeszłym roku uciekł z Rosji. Na Ukrainie był świadkiem w śledztwie przeciwko byłemu ukraińskiemu prezydentowi Wiktorowi Janukowyczowi. Wiele wskazuje, że było to zabójstwo na zlecenie.
Czwartek 23 marca 2017

Apel białoruskiej opozycji do polskich władz

Białoruska opozycja apeluje do polskich władz o zdecydowane reakcje na represje wobec oponentów reżimu w Mińsku. W czasie spotkania z sejmową komisją spraw zagranicznych, politycy mówili o prześladowaniach, do których dochodzi po ostatnich protestach przeciwko polityce gospodarczej rządzących.
Czwartek 23 marca 2017

Polak wśród rannych w zamachu w Londynie

Obywatel Polski jest wśród rannych po środowym zamachu w Londynie. Poinformowała o tym premier Wielkiej Brytanii Theresa May.

Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15